Két személyautó ütközött össze szerda délután Csíkdánfalva és Csíkszentdomokos között, a jenőfalvi eltérőnél.
2017. október 04., 21:092017. október 04., 21:09
2017. október 04., 21:102017. október 04., 21:10
Fotó: Sándor Csilla
Két személyautó ütközött össze szerda délután Csíkdánfalva és Csíkszentdomokos között, a jenőfalvi eltérőnél.
2017. október 04., 21:092017. október 04., 21:09
2017. október 04., 21:102017. október 04., 21:10
Fotó: Sándor Csilla
A rendőrség elsődleges információi szerint egy Dánfalva irányából közlekedő Volkswagen Golf vezetője az E578 jelzésű európai útról balra, Csíkjenőfalva felé kanyarodott, amikor nekicsapódott egy mögötte érkező, előzésben lévő, ugyanolyan típusú autó. Az ütközés után a járművek az árokban álltak meg. Mindkét autóban két-két személy utazott, értesüléseink szerint a két sofőrt szállították kórházba.
Fotó: Sándor Csilla
Fotó: Sándor Csilla
Fotó: Sándor Csilla
Közúti balesethez riasztották a tűzoltókat a Maros megyei Libánfalva térségében, ahol egy személygépkocsi lesodródott az úttestről. A balesetben egy személy megsérült.
Közvitára bocsátotta csütörtökön a honlapján a pénzügyminisztérium az idei deficitcsökkentő intézkedések első csomagját tartalmazó törvénytervezetet.
A Transzfogarasi úton történt tragikus medvetámadás ismét ráirányította a figyelmet Románia súlyos természetvédelmi problémájára: a barnamedve-állomány drámai túlszaporodására.
Egy 70–80 méteres szakadékból került elő annak a motorosnak a holtteste, akit csütörtökön megtámadott egy medve a Transzfogarasi úton, a Vidraru-tó közelében.
A Korond-patak ideiglenes elterelését biztosító vezetékrendszer építésének legnehezebb részéhez értek a parajdi sóbányánál. A kivitelezőnek most különösen precízen kell dolgoznia egy kanyar miatt. A munkálatok befejezése legalább tíz napot késik.
Közzétette csütörtökön az oktatási minisztérium a nyolcadikosok képességfelmérő vizsgájának eredményeit.
Péntek reggeltől szombat reggelig az ország több mint felében másodfokú (narancssárga jelzésű), a többi területen pedig elsőfokú (sárga) hőségriasztás lesz érvényben – közölte csütörtökön az Országos Meteorológiai Szolgálat (ANM).
Hargita, Kovászna és Maros megyében is útkarbantartási és -megerősítési munkálatok zajlanak, amelyek forgalomkorlátozással járnak.
Az oktatási minisztérium által jóváhagyott menetrend szerint csütörtök délig közzéteszik a nyolcadikos végzősök képességfelmérő vizsgájának eredményeit.
Elkezdik a Cipészek utca felújítását Székelyudvarhelyen, jövő héten. Az utcában a forgalmi rend is megváltozik, melynek hatására több parkolóhely lesz.
szóljon hozzá!