
Fotó: Éva Young Face
Érték és Minőség Nagydíjjal ismerték el az Eva Young Face Tartós Bőrgyógyító Központ munkáját a Gazdaság Ünnepén, a Magyar Országházban. Székelyudvarhely első számú tartós bőrgyógyító központjának alapítója és specialistája, László Éva mesélt a bőrdiagnosztika székelyföldi lehetőségeiről és a rangos elismerésről.
2025. szeptember 26., 08:412025. szeptember 26., 08:41
– Milyen célkitűzések mentén indult az Eva Young Face Központ?
– 2019-ben nyitottuk meg az Eva Young Face központot, a célunk pedig az volt, hogy olyan professzionális kezelést kínáljunk, amely valódi eredményeket hoz, fájdalommentesen és kémiai anyagok használata nélkül. Mára már elmondhatjuk, hogy az álmunk megvalósult: egy olyan szolgáltató központ létesült, ahol az emberek újra örömmel nézhetnek tükörbe, mert a bőrük egészségessé vált. Számos alkalommal bizonyítottuk, hogy működik, biztonságosan, kíméletesen, mégis látványos hatékonysággal kidolgozott technológiák segítségével.
Fotó: Éva Young Face
– Hogyan segítik ezek a technológiák a páciensek önbizalmát és életminőségét?
– Sokan érkeznek hozzánk csalódottan, önbizalomhiánnyal küzdve. A kezelés után azonban nemcsak a bőrük javul látványosan, de belül is más emberek lesznek. A kezelés része ugyanis egy tudatos bőrápolási oktatás is, tanácsadással az életmódról, étrendről. Ugyanakkor újdonság nálunk a SAS (Skin Analysis System) bőrelemző rendszer, ami jelenleg az iparág legmodernebb berendezése, amelyet az arcbőr elemzésére alkalmazunk, és amely ugyancsak nemzetközi nagydíjat kapott. Nemcsak azt mutatja meg ugyanis, hogy milyen problémák bújnak meg a bőr mélyén, de azt is, hogy milyen állapotban lesz pár hónap múlva a bőrünk. Ez elképesztően motiváló és megbízható a klienseink szerint.
Fotó: Éva Young Face
– És mit jelent számotokra a nem sokkal ezelőtt odaítélt Érték és Minőség Nemzetközi Nagydíj?
– Nagyon hálásak vagyunk, hiszen ez jelentős elismerése a munkánknak és törekvéseinknek a minőség és szakmaiság terén. És nem csak nekünk fontos, hanem talán mindannyiunk számára, akik természetes, tartós, gyulladásmentes bőrt szeretnénk. Tulajdonképpen megerősítés, hogy amit csinálunk, az szakmailag elismert és megbízható, és hogy itt, Székelyudvarhelyen is világszínvonalú bőrmegújító központ működik. Tényleg hálásak vagyunk, és bízunk benne, hogy ezzel szakmai díjjal büszkeséget szereztünk Székelyföldnek, Erdélynek és egész Romániának is.
Fotó: Éva Young Face
– Szívből gratulálunk a rangos elismeréshez, aki pedig bővebben szeretne tájékozódni a bőrdiagnosztika lehetőségeiről és hatásairól, megteheti Kence videósorozatunk korábbi kiadásában:
Fotó: Éva Young Face
(X – fizetett hirdetés)
Fotó: Éva Young Face
A jobboldai közösség teljes megújításáról beszélt a miniszterelnök, a Fidesz elnöke csütörtökön a Patrióta Youtube csatornáján közvetített interjúban. Orbán Viktor úgy értékelte, a kormánypártok egyértelmű vereséget szenvedtek.
Mérgező vörösbarna papsapkagombát árultak a múlt héten a sepsiszentgyörgyi központi piacon, feltehetően a kucsmagombával való hasonlósága miatt. A figyelmeztetés különösen fontos, mert jelenleg mindkét gombafaj szezonja tart.
Csütörtöki ülésén a kormány mintegy 266,7 millió lejt különített el a kormányfőtitkárság költségvetéséből a nemzeti kisebbségek szervezeteinek idei támogatására.
Csütörtöki ülésén a kormány sürgősségi rendeletet fogadott el, amely lehetővé teszi a pedagógusi álláshelyek meghirdetését és a versenyvizsgák lebonyolítását.
Románia népessége várhatóan körülbelül negyedével (24,3 százalékkal) 14,40 millióra fog csökkeni 2100. január elsejére a 2025. január elsején regisztrált 19,04 millióról – derül ki az Eurostat csütörtökön közzétett legfrissebb demográfiai előrejelzéséből.
Egy elszakított vezeték miatt Kézdivásárhely teljes területén szünetel az ivóvízszolgáltatás csütörtök délután. A szakemberek dolgoznak a hiba javításán, de egyelőre nem tudni, meddig tartanak a munkálatok.
A magánszemélyek 1200 lej, a jogi személyek pedig 5000 lej fölötti adótartozással kerülhetnek fel az úgynevezett „szégyenlistára” – közölte csütörtökön Ioana Dogioiu kormányszóvivő.
Csütörtökön elfogadott határozata szerint mintegy 114 ezer gyógykezelési jegyet biztosít a kormány a nyugdíjasoknak 2026-ban az Országos Nyugdíjpénztáron keresztül.
Nyolc nap után hazaengedték a kórházból a húsvéthétfőn megtámadott, közel nyolcvanéves férfit. A felsőrákosi bántalmazás nemcsak testi sérüléseket okozott: a faluban azóta sokan kiszolgáltatottságot, bizalmatlanságot és dühöt éreznek.
Vécébe dobott fehérnemű miatt dugult el a szennyvízlefolyó és okozott szennyezést Marosvásárhelyen, a Maroson a napokban.