A legszebb „menyasszonyokat” keresték

•  Fotó: Iochom Zsolt

Fotó: Iochom Zsolt

Mintegy negyven lány jelent meg szombaton a Viktoria Marriage által meghirdetett menyasszonyi modellválogatáson Csíkszeredában. Közülük választották ki azt a tizenhat lányt, akik a smink és a frizura elkészülte után magukra öltötték a hófehér ruhákat, hogy Nagy Flórián és Kiss János fotósorozatot készítsen róluk.

Iochom Zsolt

2012. március 18., 09:352012. március 18., 09:35

2012. április 05., 19:112012. április 05., 19:11

„Első alkalommal szerveztünk modellkereső válogatást a Hargita Vendégváróban, ahol körülbelől negyven-negyvenöt lány jelent meg, Hargita, Kovászna és Brassó megyéből érkeztek a résztvevők. Közülük választottunk ki tizenhatot, akikre ruhapróba és fotózás várt, hosszú órákon át. A lányokat Szilágyi Emese és Kosztándi Angéla fodrászok varázsolták még szebbé. Az esküvői csokrokat az Amarylis virágüzlet biztosította. A divatfotós Nagy Flóriánt, és az esküvői fotós Kiss Jánost kértük fel, hogy örökítsék meg a lányokat. Az egészalakos és a portréfotók mellett csoportképet is készítettünk.” – tájékoztatta portálunkat Szőcs Ramóna, a Viktoria Marriage esküvői ruhaszalon vezetője.
A fotók ki lesznek téve a ruhaszalon közösségi oldalára, ahol mindenki szavazhat a lányokra. Aki a legtöbb szavazatot kapja az a lány lesz a Viktoria arca. Vele készül nyáron egy sorozatfotó, ez lesz a ruhaszalon katalógusa is. Az év folyamán nagyon sok bemutatóra és esküvői expóra fognak járni a lányokkal, most közelebbről a két hét múlva sorra kerülő sepsiszentgyörgyi esküvői expóra készülnek, majd május végén a Csíki Expón is részt vesznek.

„Első alkalommal szerveztünk modellkereső válogatást a Hargita Vendégváróban, ahol körülbelől negyven-negyvenöt lány jelent meg, Hargita, Kovászna és Brassó megyéből érkeztek a résztvevők. Közülük választottunk ki tizenhatot, akikre ruhapróba és fotózás várt, hosszú órákon át. A lányokat Szilágyi Emese és Kosztándi Angéla fodrász varázsolta még szebbé. Az esküvői csokrokat az Amarylis és az Iris virágüzlet biztosította. A divatfotós Nagy Flóriánt és az esküvői fotós Kiss Jánost kértük fel, hogy örökítsék meg a lányokat. Az egész alakos és a portréfotók mellett csoportképet is készítettünk” – tájékoztatta portálunkat Szőcs Ramóna, a Viktoria Marriage esküvői ruhaszalon vezetője.

A fotók ki lesznek téve a ruhaszalon közösségi oldalára, ahol mindenki szavazhat a lányokra. Aki a legtöbb szavazatot kapja, az a lány lesz a Viktoria arca. Vele készül nyáron egy fotósorozat, ez lesz a ruhaszalon katalógusa is. Az év folyamán nagyon sok bemutatóra és esküvői expóra fognak járni a lányokkal, most közelebbről a két hét múlva sorra kerülő sepsiszentgyörgyi expóra készülnek, majd május végén a Csíki Expón is részt vesznek.

szóljon hozzá! Hozzászólások

A rovat további cikkei

2026. június 18., csütörtök

A beavatkozó csapat tagjaira támadt a medve a Kászonokban

Két ember megsérült, miután a medvéhez riasztott csapatra támadt a nagyvad szerdán este fél tíz körül a Kászonokban.

A beavatkozó csapat tagjaira támadt a medve a Kászonokban
Hirdetés
2026. június 18., csütörtök

Múzeumok Éjszakája a Mikó-várban – tárlatvezetések, kulisszatitkok és esti csillagnézés

A Múzeumok Éjszakáján, június 20-án egész napos, ingyenes programkavalkáddal várja a látogatókat a csíkszeredai Mikó-vár. A Csíki Székely Múzeum változatos tárlatvezetésekkel, kulisszajárásokkal, élményekkel készül minden korosztály számára.

Múzeumok Éjszakája a Mikó-várban – tárlatvezetések, kulisszatitkok és esti csillagnézés
2026. június 18., csütörtök

Ősszel beüzemelik az intelligens forgalommenedzsment-rendszert

Az utolsó szakaszánál tart a csíkszeredai tömegközlekedést és parkoló-üzemeltetést kiszolgáló intelligens forgalommenedzsment-rendszer telepítése. Ősszel ezt beüzemelik, így a városi buszokkal utazók és az autósok is újdonságokkal találkoznak.

Ősszel beüzemelik az intelligens forgalommenedzsment-rendszert
2026. június 17., szerda

Világhírű hegedűművész a kegytemplomban: Alexandru Tomescu Csíksomlyón lép fel

Egy évvel a vatikáni Sixtus-kápolnában adott koncertje után Csíksomlyóra érkezik Alexandru Tomescu. A világhírű hegedűművész Stradivarius-hangszerén szólalnak meg Bartók, Enescu és Piazzolla művei a kegytemplomban.

Világhírű hegedűművész a kegytemplomban: Alexandru Tomescu Csíksomlyón lép fel
Hirdetés
2026. június 16., kedd

Visszaállítják a letört sorompót, akadály lesz a csíkszeredai sétálóutcában autózók előtt

A nyár folyamán új sorompó kerül Csíkszeredában a Lejtő utca felső végére, ezzel lezárva az utat a sétálóutcába tartó autósok előtt, akik csak meghatározott feltételek mellett juthatnak be ott.

Visszaállítják a letört sorompót, akadály lesz a csíkszeredai sétálóutcában autózók előtt
2026. június 16., kedd

Napelemeket kap és hőszigetelik az ANAF csíkszeredai székházát

Elkezdődött a Hargita Megyei Közpénzügyi Igazgatóság csíkszeredai székházának energetikai korszerűsítése, amely várhatóan másfél évig tart. A beruházás során hőszigetelik az épületet, kicserélik a nyílászárókat, valamint napelemeket is telepítenek.

Napelemeket kap és hőszigetelik az ANAF csíkszeredai székházát
2026. június 16., kedd

Elhunyt Kelemen Csongor egykori politikai fogoly

Életének 86. évében elhunyt Kelemen Csongor teológus, egykori politikai fogoly. Csíkszereda megbecsült polgárától Korodi Attila polgármester közösségi oldalán emlékezett meg.

Elhunyt Kelemen Csongor egykori politikai fogoly
Hirdetés
2026. június 16., kedd

Eladásra kínálja hulladékgyűjtő edényeit a piacról kivonuló szolgáltató

Mivel nemsokára befejezi a hulladékgyűjtést és szállítást a csíkszeredai önkormányzat többségi tulajdonában levő Eco-Csík Kft., a cég kedvezményes áron kínálja eladásra a lakosságnak a korábban kiosztott hulladékgyűjtő edényeket.

Eladásra kínálja hulladékgyűjtő edényeit a piacról kivonuló szolgáltató
2026. június 16., kedd

Nyári didergés Csíkszeredában: három fokig esett vissza a hőmérséklet

Jócskán visszaesett a hőmérséklet keddre virradóan a hargitai megyeközpontban, de Székelyföld-szerte lehűlt, tíz fok alatti értékeket mértek.

Nyári didergés Csíkszeredában: három fokig esett vissza a hőmérséklet
2026. június 15., hétfő

Szavazást indítanak a tervezett Drakula Park új nevére

Kedd reggeltől lehet szavazni a tervezett zsögödi vidámpark nevére, miután a Drakula Park elnevezés – megosztó jellege miatt – társadalmi vitát váltott ki a csíkszeredai közösségben. A nagy volumenű létesítmény tervdokumentációja már elkészült.

Szavazást indítanak a tervezett Drakula Park új nevére
Hirdetés