Az eMAG a szülők segítségére siet: indul a Baby Shop több mint 100.000 termékkel Pr-cikk

Iulia Bulumete, az eMAG Demand & CX igazgatója •  Fotó: eMAG

Iulia Bulumete, az eMAG Demand & CX igazgatója

Fotó: eMAG

2023-ban több, mint 500.000 eMAG vásárló négymillió ilyen jellegű terméket vásárolt. Tavaly az eMAG-on több mint 1,6 millió gyerek-pelenkát vásároltak. A szülők több mint 60%-a 20–23 óra között online vásárol; a legkeresettebb cikkek a gyerekeknek szóló termékek, pelenkák és bébi-ételek. A szülők átlagosan 220 lejre rendelnek kisgyerekek számára termékeket. Azok a megyék vezetik az eladások listáját, ahol a legtöbb gyerek is születik.

Támogatói tartalom

2024. május 22., 14:002024. május 22., 14:00

2024. május 22., 15:262024. május 22., 15:26

Az eMAG elindítja az újabb shop-in-shop-ját, a Baby Shop-ot, amely könnyebbé teszi a kisgyerekes szülők vásárlásait.

A vásárlók könnyebben megtalálják a gyerekneveléshez szükséges termékeket, több mint 100.000 termékből válogathatnak, melyeknek több mint fele a Genius szolgáltatással ingyenes kézbesítéssel kerülnek az ügyfelekhez.

A Baby Shop-ba gyűjtött termékek a legkeresettebb és legtöbbet rendelt cikkek az eMAG-on, és az eladások listáját a pelenkák, bébi-ételek, babakocsik és biztonságos gyerekszállításra való eszközök vezetik. 2023-ban több mint 500.000 eMAG ügyfél négymillió ilyen jellegű terméket vásárolt, melyekből csak a gyerek-pelenkák száma 1,6 millió volt.

A szülők nemcsak a gazdag kínálatot értékelik, de azt is, hogy akkor tudnak vásárolni, amikor egy kis idejük van erre, anélkül, hogy a boltok nyitvatartási idejéhez kellene igazodniuk.

Ez pedig pontosan az esti időszak, a rendelések 63%-a este 20:00–23:00 között történik.

Idézet
A fiatal szülőknek mindig szükségük van olyan megoldásokra, amelyek felmentik őket a bevásárlás nyűgétől, főleg a gyerekek születésétől számított első években, amikor értékes idejüket inkább az újszülöttel és annak ápolására, nevelésére töltenék.

Örülünk annak, hogy azok a megyék vezetik a gyerekcikkek eladási listáját, ahol a legtöbb kisgyerek születik, és ezeket a termék-kategóriákat bevettük az új Baby Shop-ba. A termékeket olyan kategóriákba soroltuk, amelyekkel könnyíteni tudunk a shopping élményen igény, korosztály vagy akár az első gyerekéveket érintő családi események figyelembevételével. Ezáltal

Idézet
a szülők értékes időt takaríthatnak meg, miközben otthonuk kényelméből vásárolnak, akkor amikor az nekik a legjobban megfelel”

– nyilatkozta Iulia Bulumete, az eMAG Demand & CX igazgatója.

A Nemzeti Statisztikai Hivatal adatai szerint majdnem 70%-a azoknak a szülőknek, akiknek tavaly születtek kisgyerekei 25 és 39 év közötti korosztályhoz tartoznak, és ugyancsak ők azok, akik a legtöbbet használják az online vásárlási lehetőségeket Romániában. Az eMAG-on a legtöbb gyerekcikk rendelés Bukarest–Ilfov, Kolozs, Temes, Iași és Konstanca megyékben volt, és ugyancsak ezekben a megyékben született a legtöbb gyermek is tavaly.

A Baby Shop elindításával az ügyfelek május 20–26. között olyan ajánlatokat fognak találni, melyek jelentős összegeket takarítanak meg a családok költségvetésében.

A Genius kliensek számára pedig a termékek több mint felét ingyenesen kiszállítjuk az easybox-ba még a rendelés napján Bukarestben, amennyiben a rendelés 12:30-ig történt, vagy másnap gyorsfutárral vagy a locker szolgáltatással országszerte, a késő estig feltett rendelések esetén.

Az utóbbi 9 hónapban ez a tizedik eMAG shop-in-shop. Az eMAG ügyfelek könnyen és gyorsan megtalálják a számukra megfelelő termékeket és ajánlatokat a többi tematikus online boltban is: Hair & Make-up Shop, Dermato Shop, Drinks & Coffee Shop, Nutrition & Vitamins Shop, Sneakers & Shoes Shop, Toys Shop, Christmas Shop, Pet Shop és Garden Shop.

Bukarest, 2024. május 20.

További információkat a Baby Shop-ról itt talál.

Az eMAG-ról
Az eMAG 2001-ben alapított román bejegyzésű cég, a román online kereskedelmi piac úttörője, 2022-ben a legértékesebb román márka lett és az első online kereskedelmi vállalat, amely első helyet foglal el a Brand Finance rangsorolási listán. Több mint 20 éve a cég folyamatosan befektet olyan Romániában kifejlesztett technológiákon alapuló digitális szolgáltatásokba, amelyek segítségével az ügyfelek időt és pénzt takarítanak meg, és létrehozott egy regionális ökoszisztémát, sikeresen exportálva a helyi modellt Bulgáriába és Magyarországra. Saját kínálata és a Marketplace partnerei révén egyre bővülő termékválasztékkal az eMAG az a hely, ahol bárki bármit, bárhonnan kereshet és megrendelhet. Emellett az ügyfelek élvezhetik az olyan kiemelt szolgáltatásokat, mint a Genius, vagy az ingyenes szállítási és egyéb előnyöket kínáló előfizetést, vagy a fizetési átütemezési szolgáltatásokat, mint például a Buy now, pay later (Vásároljon most, fizessen később) vagy a Slice it (Szeletelés). További információkat az eMAG-ról itt talál.

(X – fizetett hirdetés)

Ezek is érdekelhetik

Hirdetés

A rovat további cikkei

2026. június 24., szerda

Felkötötték, meglőtték, bezsákolták és vízbe dobták – kutyasorsok Székelyföldön

Meglőtt, felakasztott, agyonvert és éheztetett kutyák tucatjai kerültek be az elmúlt évek alatt a csíktaplocai kutyamenhelyre. Ez a székelyföldi kutyatartás árnyoldala, az esetenkénti, meglehetősen kegyetlen bánásmód az állatokkal.

Felkötötték, meglőtték, bezsákolták és vízbe dobták – kutyasorsok Székelyföldön
Hirdetés
2026. június 24., szerda

Év végéig érvényben marad az alapélelmiszerek árréskorlátozása

Kihirdette szerdán Nicușor Dan államfő az alapélelmiszerek árréskorlátozását 2026. december 31-éig meghosszabbító jogszabályt.

Év végéig érvényben marad az alapélelmiszerek árréskorlátozása
2026. június 24., szerda

Marosvásárhelyi körgyűrű: kis lépések a forgalmi dugók ellen

Csaknem négymillió lejt szán a Maros Megyei Tanács a marosvásárhelyi körgyűrű egyik szakaszának előkészítésére, átvállalva a megvalósíthatósági tanulmány költségeit. Ez egy komoly lépés a 19 kilométeres út megépítése érdekében.

Marosvásárhelyi körgyűrű: kis lépések a forgalmi dugók ellen
2026. június 24., szerda

Nem medve, de vadállat miatt küldtek riasztást

Ro-Alert üzenetet küldtek a Székelyföldtől nem messze lévő, a Neamț megyei Borca községben élőknek, miután egy helyi lakos arról számolt be, hogy farkasokat látott az egyik faluban.

Nem medve, de vadállat miatt küldtek riasztást
Hirdetés
2026. június 24., szerda

Tanulók ezrei nem mentek el a matematikavizsgára

A nyolcadikosok képességfelmérő vizsgájára feliratkozott több mint 148 ezer diák közül 4883 nem jelent meg szerdán a matematikából tartott írásbeli felmérőn – tájékoztatott az oktatási minisztérium.

Tanulók ezrei nem mentek el a matematikavizsgára
2026. június 24., szerda

Alkotmányosnak nyilvánították, megduplázhatják a barnamedvére vonatkozó kilövési kvótát Romániában

Az Alkotmánybíróság ma megerősítette, hogy alkotmányos az a törvény, amellyel megduplázták a barnamedvére vonatkozó kilövési kvótát – jelentette be közösségi oldalán Tánczos Barna miniszterelnök-helyettes.

Alkotmányosnak nyilvánították, megduplázhatják a barnamedvére vonatkozó kilövési kvótát Romániában
2026. június 24., szerda

Az is megtörténhet, hogy nem lesz miniszterelnök-helyettes a Grindeanu-kormányban

A Szociáldemokrata Párt (PSD) országos elnöksége Ovidiu Popát, Radu Opreát és Marian Neacșut bízta meg azzal, hogy az alakulat nevében tárgyalásokat folytassanak a parlamenti pártokkal a PSD-kormány támogatását rögzítő megállapodásról.

Az is megtörténhet, hogy nem lesz miniszterelnök-helyettes a Grindeanu-kormányban
Hirdetés
2026. június 24., szerda

Kéthetes amerikai álom: 44 csíki diák indul életre szóló tapasztalatokért

Amerikai egyetemek, középiskolák, fogadócsaládok és pályaorientációs programok várják azt a 44 diákot, akik a Márton Áron Főgimnázium Marci2US programjának első résztvevőiként utazhatnak az Egyesült Államokba.

Kéthetes amerikai álom: 44 csíki diák indul életre szóló tapasztalatokért
2026. június 24., szerda

Medvét láttak Fitódon

Medve jelenéte miatt figyelmeztették Ro-Alert üzenetben a Csíkszentlélek községhez tartozó fitódiakat szerda délután.

Medvét láttak Fitódon
Medvét láttak Fitódon
2026. június 24., szerda

Medvét láttak Fitódon

2026. június 24., szerda

Hallgatólagosan elfogadta a képviselőház a Románia és a Moldovai Köztársaság egyesüléséről szóló törvénytervezetet

Hallgatólagosan elfogadta szerdai ülésén a képviselőház a Románia és a Moldovai Köztársaság egyesüléséről szóló törvénytervezetet.

Hallgatólagosan elfogadta a képviselőház a Románia és a Moldovai Köztársaság egyesüléséről szóló törvénytervezetet
Hirdetés