A magyarországi Leukémiás Gyermekekért Alapítvány Erdélyben is meghirdeti irodalmi pályázatát Szeretet, Remény, Gyógyulás címmel. A lelkesítő írásos alkotások leadási határideje október 16.
2011. október 10., 13:502011. október 10., 13:50
2011. október 10., 15:022011. október 10., 15:02
A pályázatra 6-18 éves gyerekek és fiatalok mese, vers, novella formájában megírt alkotásokkal jelentkezhetnek október 16-áig. A szeretettel, reménnyel és a gyógyulással kapcsolatos gondolataikat számítógépen vagy kézzel írva is elfogadják, terjedelme legfennebb három A4-es oldalnyi lehet. Számítógéppel Times New Roman betűtípussal, 12-es betűmérettel, szimpla sorközzel kell elkészíteni.
Az írások témája kapcsolódjon a szeretethez, a reményhez vagy orvosokkal, gyógyulással kapcsolatos élményekhez. A szervezők olyan alkotásokat várnak, amelyek a debreceni gyermekhematológián kezelés alatt álló kicsik bátorítására, felvidítására, lelkesítésére szolgálnak. A Gondolunk rátok jeligével ellátott pályázat lezárását követően a lelkesítő gondolatok az alapítvány www.leukemiasgyermekekert.hu honlapján bárki számára hozzáférhetőek lesznek.
A pályázatok beküldhetők postai úton: Leukémiás Gyermekekért Alapítvány, 4032 Debrecen, Nagyerdei krt. 98. vagy elektronikusan a gondolunkratok@gmail.com e-mail címre. A műhöz külön csatolni kell a pályázó adatait: név, életkor, iskola neve és címe, a felkészítő tanár vagy szülő neve, elérhetősége.
A beérkezett munkákból a legjobbakat szakmai zsűri választja ki, valamint a debreceni Gyermek-hematológiai-onkológiai Tanszéken éppen kezelés alatt álló gyermekek is megválasztják a kedvencüket. Az eredményhirdetésről minden pályázót e-mailben vagy levélben értesítenek, s korcsoportonként a legjobb alkotásokat értékes nyereményekkel díjazzák.
További információk a gondolunkratok@gmail.com e-mail címen kaphatók.
szóljon hozzá!