Az ellenféllel ütközött és felhasadt Jason Forte, a marosvásárhelyi BC Mureș játékosának ajka a CS Otopeni elleni pénteki (november 11.) bajnoki mérkőzésen. A BC Mureș győzelmével zárult találkozó után Forte ajkát nyolc kapoccsal kellett összefogni.
2011. november 12., 20:422011. november 12., 20:42
2011. november 13., 16:552011. november 13., 16:55
A játék hevében csupán annyit lehetett észrevenni, hogy vérzik a játékos ajka, ezért cserélni kellett, utóbb azonban még visszajött a pályára játszani. A fájdalmat igazán csupán a lefújás után kezdte érezni, amikor alaposabb vizsgálatnak vetették alá, felszállították a sürgősségire, ahol nyolc kapoccsal „hozták rendbe” a sebet.
„Már nem fáj annyira” – mondta Jason Forte, aki egy nappal később megtekintette a Nova Vita – Sepsiszentgyörgy női mérkőzést –, „a tegnap azonban nagyon csúnyán nézett ki.”
Forte ugyanakkor igyekezett megnyugtatni a szurkolókat, hogy pénteken kiveszik a szálakat, jövő vasárnap pedig bevethető állapotban lesz a Dinamo elleni mérkőzésre.
szóljon hozzá!