Önkéntes sajtósokat keres a Szent György Napok szervezőcsapata

A Szent György Napok szervezőcsapata 2012-ben bővíteni szeretné sajtóirodája csapatát, így olyan lelkes fiatal újságírókat és fotósokat keres, akik otthonosan mozognak a kultúra terén, tájékozottak a színház és a zene világában, és szeretnének részt venni egy igazán lendületes csapat munkájában.

Bús Ildikó

2012. február 02., 16:412012. február 02., 16:41

2012. február 02., 17:122012. február 02., 17:12

Sepsiszentgyörgy Polgármesteri Hivatala és a Pro Georgio Sancto Alapítvány idén is megszervezi a Szent György Napokat, a Kárpát-medence egyik legnagyobb kulturális és szórakoztató rendezvényét. Az április 22. és 29. között zajló esemény fő célja olyan programok összeállítása, amelyek minden réteget kiszolgálnak, minden korosztályt megcéloznak. A gazdag szórakoztató műsorok mellett olyan kulturális programokat támogatnak, amelyek erősítik az identitástudatot.

A szervezők olyan egyetemisták, főiskolai hallgatók vagy akár középiskolások jelentkezését várják, akik kipróbálnák magukat a csapatban. Az érdeklődőknek semmi mást nem kell tenniük, mint március 4-éig elküldeni az spress@sepsi.ro e-mail címre egy általuk írt cikket vagy riportot, esetleg interjút, amit majd a szervezők értékelnek. Ha valaki fotósnak jelentkezne, fotói közül válogathat és küldheti be munkáit az említett e-mail címre.

A kiválasztottaknak szállást és étkezést biztosítanak egy hétre, ugyanakkor szakmai fejlődésükről is gondoskonak, továbbá betekintést nyújtanak a rendezvényszervezésbe.

szóljon hozzá! Hozzászólások

Ezek is érdekelhetik

A rovat további cikkei