Fotó: Boda L. Gergely
A fővárosban rendezik a Bukaresti Dinamo–Marosvásárhelyi Medicina párharc első két mérkőzését, a női röplabda-bajnokság 5. helyéért.
2015. április 16., 11:592015. április 16., 11:59
2015. április 16., 12:112015. április 16., 12:11
Az egyik fél három győzelméig tartó sorozatban az első találkozót szombaton 14 órától, a másodikat vasárnap ugyanebben az időpontban játsszák. Egy héttel később következik a marosvásárhelyi visszavágó. Paul Bogdan együttesének rendkívül nehéz, szinte lehetetlen dolga lesz három összecsapást megnyerni a Dinamo ellen, s ezáltal megszerezni a bajnokság ötödik helyét.
Óriási tétje van a párharcnak, ugyanis a győztes részt vehet a Challenge-kupa következő idényében. Megoszlottak a győzelmek a két csapat között az alapszakaszban: a 11. játéknapon a Medicina hazai pályán négy játszmában nyert, de a Dinamo az utolsó fordulóban visszavágott, és három szettben győzött.
Női röplabda-bajnokság, A1 osztály, felsőházi rájátszás, 5. helyért, 1. és 2. mérkőzés:
Bukaresti Dinamo–Marosvásárhelyi Medicina – szombat és vasárnap 14 óra.
szóljon hozzá!