Gyergyószék
Háromszék
Horváth Bálint Ottó 2019. május 22., szerda

Legyőzte a CFR második csapatát az MSE

Nagyszerű győzelemmel fejezte be a harmadosztályos labdarúgó-bajnokságot a Marosvásárhelyi MSE, a 30., utolsó fordulóból előrehozott mérkőzésen szerdán este 2–1-re nyert a Kolozsvári CFR II. ellen Nyárádszeredában.

Lezárták a párharcot, a 11. helyen végeztek

Hosszabbításban nyerte meg a Medgyesi VSK elleni párharc második mérkőzését a Marosvásárhelyi VSK férfi kosárlabdacsapata, és ezzel a győzelemmel a 11. helyen végzett a Nemzeti Ligában.

Horváth Bálint Ottó 2019. május 21., kedd

Nagyot fordított, negyedszer bajnok a Sepsi-SIC

Idén is megvédte bajnoki címét a Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC női kosárlabdacsapata, a Nemzeti Liga döntőjének kedd esti ötödik, hazai mérkőzésén elképesztő végjátékban fordított és harcolta ki a győzelmet a Szatmárnémeti VSK ellen.

Horváth Bálint Ottó 2019. május 20., hétfő

Ötgólos mérkőzésen vereséggel zárta a szezont a Sepsi OSK

Nem tudta elkerülni az újabb vereséget a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK, a labdarúgó 1. Liga felsőházi rájátszásának hétfő esti utolsó mérkőzésén 3–2-re veszített az Astra Giurgiu otthonában.

Lemaradt a dobogóról Bölöni csapata

A negyedik helyen zárta a belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokság felsőházi rájátszását a Bölöni László által irányított Royal Antwerp. Az együttesnek még maradt esélye bejutni az Európa Liga selejtezőjébe.

Egygólos CFR-vereség a tét nélküli rangadón

Vereséggel zárta az idényt a bajnok Kolozsvári CFR, vasárnap este 1–0-ra kikapott a rivális Bukaresti FCSB otthonában a labdarúgó 1. Liga felsőházi rájátszásának 10., utolsó fordulójában.

Horváth Bálint Ottó 2019. május 19., vasárnap

Négy székelyföldi csapat a döntő tornán, a csoportelsőség a tét

A Román Labdarúgó-szövetségnél kisorsolták az U19-es teremlabdarúgó-bajnokság döntő tornájának csoportjait. Az ország tizenkét legjobb korosztályos együttese között négy székelyföldi csapat található.

Horváth Bálint Ottó 2019. május 18., szombat

Ismét veszített idegenben a Sepsi-SIC, hazai pályán lehet bajnok

Ötödik mérkőzésre lesz szükség a női kosárlabda Nemzeti Liga döntőjében, miután a Szatmárnémeti VSK második hazai győzelmével kiegyenlítette a Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC elleni párharcot.

Megvan az MSE idei első győzelme

Hatgólos mérkőzésen 4–2-re győzött a sereghajtó Radnóti SK vendégeként a Marosvásárhelyi MSE szombaton a labdarúgó 3. Liga 5-ös csoportjának 29. fordulójában. A marosvásárhelyi csapat megszakította nyeretlenségi sorozatát, ez volt az első győzelme a tavaszi szezonban.

Idegenben szerzett előnyt a vásárhelyi kosárcsapat

Fölényesen nyerte meg a Medgyesi VSK elleni kiszállását a Marosvásárhelyi VSK a férfi kosárlabda Nemzeti Liga rájátszásának (11-12. helyek) harmadik fordulójában.

Elszalasztották a lehetőséget, nem jutottak fel az élvonalba

Elveszítette a HCM Slobozia elleni sorsdöntő összecsapást a Marosvásárhelyi VSK női kézilabdacsapata a másodosztályos bajnokság Ploiești-en zajló döntő tornáján, és nem sikerült feljutnia az élvonalba.

Horváth Bálint Ottó 2019. május 17., péntek

Egy mérkőzésre a feljutástól

Az idény legfontosabb mérkőzése következik a Marosvásárhelyi VSK női kézilabdacsapatának, a másodosztályos bajnokság hét végi döntő tornáján a ploiești-i Olimpia Sportcsarnokban a HCM Sloboziával csap össze. A másik ágon a Bukaresti Rapid és a Dacia Mioveni mérkőzik meg egymással.

Horváth Bálint Ottó 2019. május 16., csütörtök

Szépített Szatmár, folytatódik a női kosárdöntő

Nem tudta lezárni a párharcot a Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC, a női kosárlabda Nemzeti Liga döntőjének harmadik mérkőzésén öt ponttal alulmaradt idegenben a Szatmárnémeti VSK-val szemben.

Fülöp Loránd közel áll a megegyezéshez a Puskás Akadémiával

A román ifjúsági válogatott Fülöp Loránd, az FC Botoșani labdarúgója csütörtökön aláírhatja szerződését a magyar élvonalbeli bajnokságban szereplő Puskás Akadémiával.

Horváth Bálint Ottó 2019. május 15., szerda

Medgyes lesz a vásárhelyi kosarasok ellenfele a szezonzárón

A Medgyesi VSK-val találkozik a Marosvásárhelyi VSK férfi kosárlabdacsapata a Nemzeti Liga rájátszásának harmadik fordulójában, a bajnokság 11. helyének megszerzéséért.

Horváth Bálint Ottó 2019. május 14., kedd

Könnyedén jutottak tovább a vásárhelyi ifi futsalosok

Kettős győzelemmel jutott be az U19-es teremlabdarúgó-bajnokság legjobb tizenkét csapata közé a Marosvásárhelyi VSK, miután mindkét meccsen fölényesen verte a Kolozsvári Clujanát.