Jimmy Juan a FCM legújabb játékosa

Selymes Tibor új játékost vethet be vasárnap (október 30.), a Sporting Vaslui elleni bajnoki kiszálláson. Jimmy Juan már Galacra, a kupameccsre is a csapattal tartott, azonban még nem volt játékjoga.

Bálint Zsombor

2011. október 26., 21:492011. október 26., 21:49

2011. október 27., 17:152011. október 27., 17:15

A franciának furcsa nevű játékos 1983-ban született Valence-ban (Franciaország), pályafutását az AS Monaco színeiben kezdte, egy ideig játszott az Ipswich Town és a Grenoble csapataiban, legutóbb a Chateuroux leigazolt játékosa volt, ahol kölcsönben szerepelt. Juan védekező középpályást, illetve középhátvédet játszik, ahol Selymesnek nagy szüksége van az erősítésre, hisz a posztot eddig betöltő játékosok nem igazán álltak a helyzet magaslatán.

Ha azt tekintjük, hogy egyik első nyilatkozatában Selymes azt mondta, hogy nincs szüksége csak azért játékosokra, mert azoknak nincs szerződésük, hanem ha hoznak valakit, azt azért teszik, mert jobb, mint a jelenlegiek, vélhetően Juan megfelel ezeknek az elvárásoknak.

Selymes amúgy továbbra is nehézségekbe ütközik a csapat kialakításakor. Vasárnap nem játszhat Szilágyi és Celsinho, akiket kiállítottak Galacon, Vasilache, Astafei és Ghionea pedig sérültek. A korábbi sérültek közül esélye van viszont Cavalli és D. Matei visszatérésének.

szóljon hozzá! Hozzászólások

Ezek is érdekelhetik

A rovat további cikkei