Fotó: Haáz Vince
Kedden este mutatkozik be hazai közönség előtt a Marosvásárhelyi City’us a teremlabdarúgó bajnokság hatodik fordulójában a Sepsiszentgyörgyi Sepsi Futsal ellen.
2014. október 13., 12:372014. október 13., 12:37
2014. október 13., 13:162014. október 13., 13:16
Gyengén kezdte a bajnokságot a háromszéki együttes, első két mérkőzésén kikapott a bajnoki címvédő Dévától és az újonc Resicabányától. Ezután két fölényes győzelemmel javított a Progresul Focşani és a Kolozsvári Clujana ellen, összesen huszonnégy gólt szerezve. A vásárhelyiek mindhárom idegenbeli meccsüket megnyerték: Kézdivásárhelyen, Resicabányán és Focşani-ban. Kedden este szerepel először tétmeccsen hazai pályán a City’us három új igazolása: Gabriel Dobre, Liviu Ruxandari és a spanyol Javier Montes Burgos (becenevén Chavi).
Jelentősen erősített keretén a Sepsi Futsal, több spanyol játékos érkezett a csapathoz, ugyanakkor elveszítették kapusukat, Andrei Grigoraşt, aki közúti balesetben sérült meg. Legutóbb június közepén találkozott egymással a két együttes, amikor a Marosvásárhelyen megrendezett Románia-kupa döntőjében Kacsó Endre csapata 6–4-re győzött és elhódította a trófeát. A City’us és a Sepsi Futsal közötti találkozót a piteşti-i Bogdan Sorescu és az aranyosgyéresi Gabriel Mocean vezetik. Öt lejbe kerül a belépő, a 14 év alatti gyerekek nem kell jegyet váltsanak.
Teremlabdarúgó 1. liga, 6. forduló:
Marosvásárhelyi City’us–Sepsiszentgyörgyi Sepsi Futsal, ligeti Sportcsarnok, kedd 18 óra, Digi Sport 2.
További eredmények:
Dunărea Călărași–Progresul Focșani 6–2 (4–1)
Kézdivásárhelyi SE–Kolozsvári Clujana 14–2 (6–0)
FK Székelyudvarhely–Resicabányai Muncitorul 12–3 (7–0)
Galaci United–Dévai Autobergamo (hétfő, 18 óra)
A Jászvásári CSMS állt.
szóljon hozzá!