Az 1956-os forradalom és szabadságharc emléknapján szervezett magyar állami ünnepségen, a Kossuth téri színpadon köszöntötték meghívott társaival Vitéz Szilágyi Árpádot Csíkszeredából.

Néhány napja kezdte meg munkáját az FK Csíkszereda élén Szabó István, aki az első benyomásairól, a felkészülési programról, a keret helyzetéről és futballfilozófiájáról is beszélt a Székely Sportnak.