Hirdetés
Hirdetés

Utcai politizálásból pofozkodás Sepsiszentgyörgyön

•  Fotó: Béres Norbert/Facebook

Fotó: Béres Norbert/Facebook

Locsolásból hazatartva az utcán adott hangot politikai nézeteinek egy sepsiszentgyörgyi fiatal, akit a Sepsi OSK vezetőségi tagjai bántalmazhattak.

Bodor Tünde

2026. április 07., 15:242026. április 07., 15:24

2026. április 07., 15:262026. április 07., 15:26

A verekedés húsvéthétfőn este történt, amikor a panaszos, Béres Norbert, a Háromszéki Ifjúsági Szervezet elnökhelyettese harmadmagával locsolni volt, majd utána az utcán hangot adott politikai nézeteinek.

Idézet
Van akinek trendi az »Árad a Tisza«, van akinek nem”

– írta ki Facebook-oldalára Béres Norbert, ahol a megsérült arcáról is posztolt képeket.

Úgy tudjuk, hogy a Háromszéki Ifjúsági Szervezet elnökhelyettese és társai

az utcán vitába keveredtek a Sepsi OSK néhány vezetőségi tagjával a nyílt utcán, az utóbbiak végül erőszakkal zárták le a szópárbajt.

Az információk szerint a verés következtében Béres Norbert ellátásra szorult. Az ügyben az áldozat a rendőrségen is feljelentést tett, illetve törvényszéki látlelet is készült sérüléseiről (az ütés következtében szemüvege eltört és az arcát összevágta).

•  Fotó: Béres Norbert/Facebook Galéria

Fotó: Béres Norbert/Facebook

Személyes megkeresésünknek éppen azért nem tudott eleget tenni mostanig, mert éppen újabb kórházi vizsgálatokon esik át. A fiatal a közösségi médiában közzétett írásában szót emel az ellen, hogy bárkit is bántalmazzanak a véleménye miatt. Az áldozat nem nevezete meg a támadóit.

Hirdetés

Az ügyről a rendőrség közleményt adott ki. Eszerint április 6-án este 9 óra előtt a 112-es sürgősségi hívószámon jeleztek egy utcai incidenst.

A helyszínre érkező rendőrök öt, 26 és 54 év közötti férfit azonosítottak, akik között – az alkoholfogyasztásnak köszönhetően is – erőszakba torkollott a kialakult konfliktus.

A helyszínre kihívtak egy mentőegységet is, mivel az egyik férfin látható zúzódásnyomok voltak. Ugyanakkor tájékoztatták az érintetteket, hogy ideiglenes távoltartási végzést is igényelhetnek, de azok nem éltek a lehetőséggel.

Az ügyben ütlegelés gyanújával nyitottak bűnvádi dossziét, a vizsgálat ügyészi felügyelettel folyik tovább.

•  Fotó: Béres Norbert/Facebook Galéria

Fotó: Béres Norbert/Facebook

A Sepsi OSK is állást foglalt az ügyben, a szűkszavú a közleményben a sportszervezet hangsúlyozza, hogy „a Sepsi OSK határozottan és egyértelműen elítél minden fizikai vagy verbális agressziót.

A tisztelet, az integritás és a személyi biztonság olyan alapvető értékeink, amelyeket folyamatosan képviselünk. A hatósági vizsgálat lezárásáig a klub nem tesz további nyilatkozatot az ügyben. A kialakult helyzetet részletesen elemezzük, és minden szükséges intézkedést megteszünk a vizsgálat eredményei alapján.”

Hirdetés
19 hozzászólás Hozzászólások
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Ezek is érdekelhetik

Hirdetés

A rovat további cikkei

2026. június 09., kedd

Nem tervez visszalépni a kormányalakítási szándékától Eugen Tomac

Eugen Tomac kijelölt miniszterelnök cáfolta azt az értesülést, miszerint kormányalakítási megbízásának visszaadására készülne.

Nem tervez visszalépni a kormányalakítási szándékától Eugen Tomac
Hirdetés
2026. június 09., kedd

Összeszedte magát az Xbox – ezeket a videójátékokat várjuk a GTA 6 mellett (2.)

Ígéretes line-upot mutatott a Microsoft-tulajdonú Xbox Studios a Summer Game Fest utáni projektbemutatóján. Ezekből válogattuk ki a számunkra tíz legígéretesebbet, amit akár már holnaptól is játszanánk.

Összeszedte magát az Xbox – ezeket a videójátékokat várjuk a GTA 6 mellett (2.)
2026. június 09., kedd

Nem a gyermekeinkkel kell kezdeni az eszközhasználati szokások megváltoztatását, hanem magunkkal

Az okostelefon nemcsak a gyerekek, hanem a szülők életét is gyökeresen átírta. Balatoni Mónika digitáliskultúra-kutató Marosvásárhelyen az MCC rendezvényén járta körül a digitális kihívásokat, amelyekkel egy szülő szembesül ma – mintha vakon repülne.

Nem a gyermekeinkkel kell kezdeni az eszközhasználati szokások megváltoztatását, hanem magunkkal
2026. június 09., kedd

Adok-kapok a marosvásárhelyi városháza és a Maros megyei prefektúra közt a szemétügyben

Nem támadta meg a Maros Megyei Prefektusi Hivatal a marosvásárhelyi önkormányzat szemétszolgáltatásra vonatkozó határozatát – szögezi le a Maros megyei kormányhivatal, cáfolva a közösségi médiában megjelenteket.

Adok-kapok a marosvásárhelyi városháza és a Maros megyei prefektúra közt a szemétügyben
Hirdetés
2026. június 09., kedd

Kiderült, mikor nyithatják meg a Transzfogarasi utat

Várhatón pénteken nyitják meg a forgalom előtt a Transzfogarasi út Piscul Negru és Bilea-vizesés közötti szakaszát, ha ezt a helyszíni ellenőrzések megerősítik, és az időjárási viszonyok lehetővé teszik – jelentette be kedden Cristian Pistol.

Kiderült, mikor nyithatják meg a Transzfogarasi utat
2026. június 09., kedd

Hamarosan indul az idei roncsautóprogram, fontos újdonságot jelentettek be

Közvitára bocsátja kedden a környezetvédelmi minisztérium a roncsautóprogram pályázati útmutatóját – jelentette be sajtótájékoztatóján Diana Buzoianu.

Hamarosan indul az idei roncsautóprogram,  fontos újdonságot jelentettek be
2026. június 09., kedd

A környezetvédelmi miniszter szerint nem mindenhol lövik ki a településre bejáró veszélyes medvéket

Diana Buzoianu ügyvivő környezetvédelmi miniszter szerint nem mindegyik önkormányzat alkalmazza azt a jogszabályt, amely a többlépcsős procedúrát egyszerűsítve lehetővé teszi a településekre bejáró veszélyes medvék azonnali kilövését.

A környezetvédelmi miniszter szerint nem mindenhol lövik ki a településre bejáró veszélyes medvéket
Hirdetés
2026. június 09., kedd

Kelemen Hunor: a közvetítőkön keresztül történő kormányzás nem működik

Kelemen Hunor szerint a „közvetítőkön keresztül történő kormányzás nem működik”, és egy politikailag kinevezett miniszterekből álló kormány előnyösebb lett volna a kijelölt miniszterelnök által javasolt technokrata kabinetnél.

Kelemen Hunor: a közvetítőkön keresztül történő kormányzás nem működik
2026. június 09., kedd

Tomac: nem a személyes kormányomnak, hanem Románia kormányának kérek bizalmat

Eugen Tomac kedden kijelentette, hogy nem az ő személyes kormányának, hanem Románia kormányának kér majd bizalmat a parlamenttől.

Tomac: nem a személyes kormányomnak, hanem Románia kormányának kérek bizalmat
2026. június 09., kedd

Călin Georgescu Nicușor Dan felfüggesztésére biztatja a pártokat

Călin Georgescu kedden felszólította a parlament „hazaszerető” tagjait, hogy kezdeményezzék Nicușor Dan államfő hivatalából való felfüggesztését, aki szerinte „önkényesen” és „kihívóan” bízta meg Eugen Tomacot kormányalakítással.

Călin Georgescu Nicușor Dan felfüggesztésére biztatja a pártokat
Hirdetés