2010. február 25., csütörtök

2010. február 25., 11:492010. február 25., 11:49

Egy néhányan az atyánkfiai közül hanyatt-homlok beleugortak a narancsszínű hajóba. Ha majd a hajóskapitány zátonyra, netán aknára fut velük, magukra vessenek. Nem mi küldtük őket abba a hajóba. A tavaly még azt mondták, hogy a másik, a rózsás hajó a miénk. Hogy ők mégis miért cseréltek hajót, csak találgatni tudom. Önök tudják?
KNEZEG


Felháborodottan hallgattam, hogy a vásárhelyi RMDSZ nyomtatta azokat a rágalmazó, mocskoló röpcédulákat az RMDSZ vezetőiről. Emberek, hova jutott a marosvásárhelyi RMDSZ? Egyik botrányból a másikba, alig járt le Guşă-botrány most kiderül, hogy ügyvezető elnök nyomtatta a székházból azokat az RMDSZ mocskoló leveleket. Uraim csináljanak már valamit a vásárhelyi RMDSZ-el, robbantsák már fel!
Felháborodott RMDSZ-tag


Olvasom a szerdai lapszámban, hogy tehetséges gyerekeket várnak azért, hogy ne szűnjön meg a Művészeti magyar osztályai közül néhány. De kérdem én, naivan, ki dönti el, hogy valaki tehetséges vagy sem? És mi van a későn érőkkel, akik valamilyen oknál fogva 10 évesen még nem tűnnek ki társaik közül? És talán a románok tehetségesebbek már e zsenge korban (is)
Laci

Sajnos elveszítünk még egy tehetséges marosvásárhelyi sportolót. Úgy tűnik, nem érdemes ebben a városban nyugati mintára gyerekként komolyan testedzeni, mivel nem becsül meg senki. A Szőcs-testvérek évek óta a nemzetközi ifjúsági pingpong elitjéhez tartoznak, most viszont, ahogy lassan felnőtté cseperednek, inkább más ország színeiben keresnek boldogulást. Jobb lesz az adott országnak, jobb lesz nekik is, mi marosvásárhelyiek pedig maradunk a tudattal: valamikor a mieink voltak.
Péter


Nyomtatásban megjelent a Vásárhelyi Hírlap 2010. február 25-ei számában.

Véleményét elküldheti SMS-ben, a
+40-0745-116.615-es telefonszámra vagy e-mail-en a hirlap@vasarhelyi-hirlap.ro címre.


Azo­kat az SMS-eket je­len­tet­jük meg, esetenként rövidítve, ame­lyek kö­zöl­he­tő nyel­ven íród­tak, sze­mé­lyi­sé­gi jo­go­kat nem sér­te­nek, a köz fi­gyel­mé­re ér­de­me­sek. Szer­kesz­tősé­günk nem vál­lal fe­le­lős­sé­get az üzenetek tar­tal­má­ért, a kül­dők te­le­fon­szá­mát nem je­gyez­zük.

szóljon hozzá! Hozzászólások

Ezek is érdekelhetik

A rovat további cikkei