A kézdivásárhelyi László Attila lett a Csillag születik tehetségkutató nyertese. A 14 éves fiú előtt fényes jövő áll, hiszen már lemezszerződést is felajánlottak számára.
2011. június 05., 00:232011. június 05., 00:23
2011. július 08., 13:562011. július 08., 13:56
László Attila az egyik kézdivásárhelyi szórakozóhelyen. Csillag született a céhes városban
Kézdivásárhelyi sztárt avattak az RTL Klub Csillag születik műsorában. A döntőben László Attila bizonyult a legjobbnak. A négy versenyző közül – Appril Project, László Attila, Krizbai Teca és Szabó Ádám – a zsűri a tánccsoportnak adta a maximális pontszámot (40-et), László Attila és a harmonikavirtuóz Szabó Ádám 39-39 ponttal a második helyen osztozott, míg a 15 éves Krizbai Teca 36 pontot kapott. A közönség SMS-szavazata azonban változtatott a helyzeten, így a 12 millió forintos fődíjat, a személyautót, a kirándulást és a Sony Music lemezszerződését László Attila kapta.
Friss jogosítvány a zsebben, de a valódi vezetési rutin még sehol? Nem vagy ezzel egyedül. Pont erre a helyzetre érkezik hamarosan a Megtanítalak vezetni című videós sorozatunk.
szóljon hozzá!