Ritkaságnak számító örömhír ismétlődött meg egy éven belül a csíkszeredai kórházban: pénteken nem sokkal 8 óra után hármas ikreknek adott életet egy csíkszentkirályi édesanya.

A döntőben túlórára kényszerült a VSK Székelyudvarhely az U19-es futsal Elit Liga bajnoki döntőjében, de aztán a legvégén ők emelhették magasba a serleget.