Rakonczay Gábor extrém sportoló, kétszeres Guinness-világrekorder és többszörös magyar rekorder az egyetlen ember a világon, aki kétszer is szólóban átevezte az Atlanti-óceánt – összesen pedig hétszer teljesítette az átkelést.

Néhány napja kezdte meg munkáját az FK Csíkszereda élén Szabó István, aki az első benyomásairól, a felkészülési programról, a keret helyzetéről és futballfilozófiájáról is beszélt a Székely Sportnak.