Jótékonysági estet szerveztek a marosszentgyörgyi Máthé Dalma támogatására, akinek februárban gerincműtétje lesz Spanyolországban. Az adományokat továbbra is fogadják, hogy kigyűljön a szükséges pénzösszeg.
Tánczos Barna környezetvédelmi miniszter péntek este Sófalvi Sándor Szabolcs marosszentgyörgyi polgármesterrel közösen vett részt a Maros megyei község közvilágítás-felújítási munkálatainak szimbolikus lezárásán.

Nem tétlenkedett a gyimesközéploki önkormányzat: mindössze három nappal azt követően, hogy egy áradás miatt megszűnt a Jávárdi-vízesés, sikerült visszaterelni a zuhatagot tápláló patakot a régi medrébe.