Hirdetés
Hirdetés

Európai premier volt a vásárhelyi vízműalagút

Jól kivehető az alagút vonalvezetése •  Fotó: Kelemen Árpád archívuma

Jól kivehető az alagút vonalvezetése

Fotó: Kelemen Árpád archívuma

Város- és technikatörténeti szempontból is igen fontos és felettébb szükséges a Maros-híd közelében lévő csatornaházzal folyamatosan foglalkozni, ráirányítani a figyelmet – véli Kelemen Árpád nyugalmazott vízépítő mérnök.

Antal Erika

2018. május 07., 13:022018. május 07., 13:02

2018. május 07., 13:192018. május 07., 13:19

Marosvásárhelyi olvasónk elmondta, nemcsak a szakmájához, hanem érdeklődési köréhez is szorosan kapcsolódik a városi vízszolgáltató tulajdonát képező, a folyóparton, a Maros-híd mellett lévő épület, illetve az onnan induló és a Maros alatt áthaladó alagút, amelyet Bernády György polgármestersége alatt építettek, és amely – Kelemen szerint – a maga idejében egyedülálló volt egész Európában.

Kiemelkedés a víz alól

Volt egy alagút a Maros alatt, amely a híd melletti háztól indult. De hogy az milyen volt igazából, arra már senki nem emlékszik, az sem tudható, hogy még létezik-e, pedig jó volna mindezt tisztázni végre – vallják a történészek. Kelemen Árpád lapunknak elmondta, az alagút, pontosabban a közműalagút,

maradványaiban ugyan, de létezik.

„A vízépítési és közműépítési műtárgyak jó részét ugyanis a víz és a föld alatt kell keresni. Magam is hosszú évekig lestem a napvilágra kerülés pillanatát, amely végre 2011 októberében el is érkezett” – mondta a szakember. Ekkor kezdtek hozzá ugyanis a régi Maros-gát karbantartási és szabályozott meder-helyreállítási munkálataihoz, amikor az alsó gát zsilipjeit is megnyitották, ami által a két gát közti szakaszon a Maros vízszintje jelentősen csökkent. Így a számtalan homokpad mellett

a régi közműalagút is kiemelkedett a vízből.

„Az 1. számú képen jól kivehető az alagút vonalvezetése, amely a meder közepétől a partok felé két irányban emelkedik. Ugyanakkor a kép baloldalán (az alagút alvízi oldalán) látható régi vasbetonhíd félig lebontott lábazatának maradványai jelzik, hogy az alagút közvetlenül a híd felett épült” – mutatott rá Kelemen, aki a 2. számú fotót a vízszint közelében készítette, utalva az alagút méreteire.

Kézimunkával készült minden

„A közműalagút helyszínen kézi erővel csömöszölt, vasalás nélküli monolit betonból készült. A beton minőségéről árulkodik a törések felszínének tömörsége is” – mutatott rá, arra is felhíva a figyelmet, hogy az alagút vakolt falainak száz év után is megmaradt tükörsimasága a hasonló módon épített eredeti (és mindmáig a városi csatornázás gerincét képező) csatornahálózatéhoz hasonló.

A száz éve épített létesítmény 2011 őszén volt újra látható •  Fotó: Kelemen Árpád archívuma Galéria

A száz éve épített létesítmény 2011 őszén volt újra látható

Fotó: Kelemen Árpád archívuma

„A helyszíni méréseim alapján megállapíthattam hogy a legömbölyített csúcsú, gótikus boltív keresztmetszetű alagút járható volt, lehetővé téve az ott elhelyezett kb. 250–350 mm átmérőjű – vasöntvényből, esetleg acélból készült – főnyomócső ellenőrzését és karbantartását” – mondta. A kép ugyanakkor a kivitelezés műszaki megoldásairól is szolgáltat fontos információkat. Noha az akkori időjárás, a száraz, csapadékmentes periódus kedvezett az építkezésnek, azért a víztelenítést folyamatosan biztosítaniuk kellett a szakembereknek.

„Az alagút jobb felén, vagyis a felvízi oldalán kiálló korhadt deszkavégek ugyanis a mederbe levert szádpalló maradványai, ezek biztosították a munkaárok víztelenítését, és amint elhelyezésük is mutatja, a zsaluzat részét is képezték” – magyarázta a fotón látható részleteket a vízépítő mérnök. Ugyanakkor más részletek azt is jelzik, hogy

az alagutat szakaszonként építették, a munkahézagokat pedig falécek beépítésével tették vízzáróvá.

Az építési szakaszok hosszáról a kép alsó felén jobbról belógó faág melletti munkahézag rése és a beljebb megroggyant következő szakasz felmagasló vége nyújt tájékoztatást. Nemcsak műszakilag, hanem méreteit tekintve is, a folyómeder alatt épített mintegy 100 méter hosszú közműalagút manapság is jelentős technikai teljesítménynek számító műtárgy. Az a tény, hogy napjainkban egyáltalán még látható, jelzi az építése utáni évtizedekben bekövetkezett medermélyülés nem csekély mértékét is.

Létezett egy hasonló épület?

Olvasónk szerint – noha hiteles információval nem rendelkezik – az alagút jobbparti végénél is léteznie kellett egy hasonló, de talán kisebb épületnek, amelyik a második világháború vége felé bombázás áldozatává vált. Valószínű, hogy az alagút is akkor rongálódott meg olyan mértékben, amely teljesen használhatatlanná tette. A megrongálódott főnyomócsövet azután a később felépített és az 1970-es árvíz után lebontott vasbeton hídra erősített nagyméretű acélcsővel váltották ki, amelynek az épületet is támasztó árvízvédelmi betontámfal síkjában levágott vége ma is üresen tátong az arra tévedőre – hívta fel a figyelmet Kelemen Árpád, aki úgy véli, hogy a folyó jobb partján felhúzott épület létezése mellett szól az a tény, hogy akkortájt a városvezetés a köz érdekeit tisztelve és azt szolgálva, időtálló és városképi szempontból is hangulatos benyomást nyújtó építményeket hozott létre.

Rejtélyek övezik a múltat

A romos állapotában is szép épület a Maroson túli vízművekhez tartozott a múlt században, azt szolgálta ki, annak pincéjéből vezet az alagút át a folyó alatt, illetve szolgálati lakásként működött a pince fölötti része. Pál-Antal Sándor történész, aki az egykori városi vízművek múltját kutatja, lapunknak elmondta, a házról nem lehet sok mindent tudni, azon kívül, hogy Bernády ezt is megjelöltette egy márványtáblával, akárcsak a többi olyan középületet, amelyet a polgármestersége idején építtetett, nem maradt fenn egyéb, sem a tervezőjéről, sem arról, hogy kik lakták, vagy kik dolgoztak benne.

Hirdetés

Oniga Erika művészettörténész érdeklődésünkre elmondta, annyit tud, hogy

csatornaházként vagy csatornaőrházként volt nyilván tartva, és úgy tűnik, hogy 1910-ben volt tervezve és építve.

A tervezője valószínű Radó Sándor, az akkori tiszteletbeli városi főmérnök. „Valószínünek tartom, hogy nem maradt fenn róla sok irat, vagy eleve nem is létezett, hiszen ez csupán egy kis része, tartozéka a vízműveknek, amely egy komplex, hatalmas létesítmény” – magyarázta a művészettörténész.

Filmet is forgattak az udvarán

A környék az 1920-as évek legelején kezdett kiépülni, akkoriban építették a közeli huszárlaktanyát is, illetve egy játékgyárat a közelbe. A Maros-hídról nevezték el az utcát Híd utcának, hiszen ott állt a régi fahíd, amely fölé felhúzták a mai nagy hidat.

A teljes romlás is az új híd építésekor kezdődött el igazából, hiszen a munkálatok nem kímélték a hídfőnél álló házat, amely időközben funkcióját veszítette,

a vízvezetékeket felújították, a technológiát korszerűsítették. Lerakatot működtettek benne, többek közt oxigénpalackokat tároltak ott. A ház nem tartozik a polgármesteri hivatal felügyelete alá – bár ezzel kapcsolatban is keringenek úgynevezett városi legendák. Többen is kinézték maguknak, szerették volna megkapni szociális lakásnak, illetve bérleti szerződéssel családi vállalkozásuk számára.

Megérdeklődtük a városházán, illetve a Locativ Rt. lakásgazdálkodási hivatalnál, hogy kinek a tulajdonát képezi. Ovidiu Moldovan, a Locativ igazgatója érdeklődésünkre megerősítette, nem a városháza rendelkezik felette, éppen ezért sem bérbe, sem szociális lakásnak nem is adhatja oda senkinek, ahogy sem az állapotáért, sem a jövőjét illetően nem vállalhat felelősséget érte. A ház udvarán forgatták a Bibliothéque Pascal című magyar film egyes jeleneteit.

Hirdetés
szóljon hozzá! Hozzászólások
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

A rovat további cikkei

2026. június 27., szombat

30 Celsius-fok fölé emelkedett a hőmérséklet Székelyföldön is

A nyár eddigi legmelegebb napjának bizonyult június 27-e, ugyanis Székelyföldön is 30 Celsius-fok fölé emelkedett a hőmérséklet a délutáni órákra.

30 Celsius-fok fölé emelkedett a hőmérséklet Székelyföldön is
Hirdetés
2026. június 27., szombat

Már az előrendeléssel alaposan felkavarta a videójáték-ipar állóvizét a GTA 6

A november 19-én megjelenő Grand Theft Auto VI már az előrendelési periódusban nagy hullámokat ver a kiadó megkérdőjelezhető, de egyébként a nagy várakozás miatt érthető döntései miatt. Képbehozó.

Már az előrendeléssel alaposan felkavarta a videójáték-ipar állóvizét a GTA 6
2026. június 27., szombat

Nem ukrán hanem romániai, spanyol és olasz cégek építhetik a SAFE-programból finanszírozott autópályákat

A SAFE programból finanszírozott kilenc autópálya-szakasz közül hetet romániai vállalatok építhetnek meg – közölte szombaton közösségi oldalán Radu Miruță ügyvivő közlekedési miniszter.

Nem ukrán hanem romániai, spanyol és olasz cégek építhetik a SAFE-programból finanszírozott autópályákat
2026. június 27., szombat

Testvérvárossá vált Nyárádszereda és Zalaegerszeg

Testvérvárosi szerződést írt alá a Maros megyei város szombati dísztanácsülésén Nyárádszereda és Zalaegerszeg vezetősége az évek óta tartó hosszú és tartalmas kapcsolatuk eredményeként.

Testvérvárossá vált Nyárádszereda és Zalaegerszeg
Hirdetés
2026. június 27., szombat

Bolojan: 40 százalékkal csökkent a deficit az első öt hónapban

Ilie Bolojan ügyvivő miniszterelnök szerint az idei év első öt hónapjának költségvetési adatai azt mutatják, hogy a múlt év ugyanezen időszakához képest több mint 40 százalékkal, 64 milliárd lejről 36 milliárd lejre csökkent a deficit.

Bolojan: 40 százalékkal csökkent a deficit az első öt hónapban
2026. június 27., szombat

A vörös hőségriadó miatt a mentőegységek készültségének fokozását is kéri az egészségügyi minisztérium

A szélsőséges hőmérséklet okozta egészségügyi kockázatok csökkentését célzó intézkedési tervek aktiválását kérte szombaton az egészségügyi minisztérium.

A vörös hőségriadó miatt a mentőegységek készültségének fokozását is kéri az egészségügyi minisztérium
2026. június 27., szombat

Az RMDSZ szavazataival a Grindeanu-kormány gond nélkül megkapná a parlament bizalmát Craiova polgármestere szerint

Lia Olguța Vasilescu craiovai polgármester szombaton azt nyilatkozta, hogy a PSD alapvetően azokra a szavazatokra támaszkodna a Sorin Grindeanu vezette kormány esetleges parlamenti beiktatásához, amelyeket Adrian Veștea miniszterelnök-jelölt kapott.

Az RMDSZ szavazataival a Grindeanu-kormány gond nélkül megkapná a parlament bizalmát Craiova polgármestere szerint
Hirdetés
2026. június 27., szombat

Elfogadta a kormány Hargita megye címerét

Hargita megye címeréről fogadott el határozatot pénteki ülésén a kormány a Romániai Magyar Demokrata Szövetség javaslatára. A jelkép a székelyföldi megye történelmére, önazonosságára és örökségére utal.

Elfogadta a kormány Hargita megye címerét
2026. június 27., szombat

Üzlethelyiség gyúlt ki ki Erdőszentgyörgyön

Egy üzletben csaptak fel a lángok szombaton délben Erdőszentgyörgy főutcáján; már zajlik az oltás a helyszínen – közli a Maros megyei tűzoltóság.

Üzlethelyiség gyúlt ki ki Erdőszentgyörgyön
2026. június 27., szombat

Közel négymillió lejre bírságoltak a fogyasztóvédők

Több mint 1600 gazdasági szereplőnél végzett ellenőrzéseket június 22. és 26. között az Országos Fogyasztóvédelmi Hatóság (ANPC).

Közel négymillió lejre bírságoltak a fogyasztóvédők
Hirdetés