
Alfonz szerint izgalmas lesz továbbra is a műsor, érdemes lesz követni
Fotó: Veres Nándor
Izgalmas élményként élte meg Sándor Alfonz, hogy részt vehetett az RTL Klub társkereső műsorában. Jól érezte magát, és nem bánta meg, hogy bevállalta a szereplést – nyilatkozta a Székelyhonnak a csíkszéki gazda.
2022. augusztus 31., 19:562022. augusztus 31., 19:56
2022. augusztus 31., 22:292022. augusztus 31., 22:29
A Házasodna a gazdát a tavaszi bevezető részt, illetve a lányok jelentkezését követően már a nyáron leforgatták, így most a tapasztalatairól kérdeztük a csíkszenttamási Sándor Alfonzot. Mint megkeresésünkre elmondta, számos új embert ismerhetett meg a műsor révén, és betekintést nyerhetett abba is, milyen a televíziós műsorgyártás világa.
– fogalmazott a húszéves gazda, hozzátéve, nem bánta meg, hogy belevágott ebbe a projektbe.
– magyarázta. Az általa kiválasztott lányokat festői környezetben fogadta, akiknek nagyon tetszett a táj. Alfonz szerint
Mint korábban már megírtuk, a csíkszenttamási Sándor Alfonznak gyerekkora óta élete meghatározó része a mezőgazdaság, családjával több tíz hektárnyi területen gazdálkodnak és állattartással is foglalkoznak. Magyarország legnépszerűbb társkereső műsorában, a Házasodna a gazda című produkció bevezető részében áprilisban mutatkozott be további hét gazdával egyetemben.

Öt férfi és három nő mutatkozott be az RTL Klubon vasárnap este elrajtolt Házasodna a gazda című műsor új, ötödik évadában, közöttük a csíkszenttamási Sándor Alfonz.
A folytatásban azonban már csak az a négy vehetett részt, akik a legtöbb levelet kapták. Így került Alfonz adásba, párkereső próbálkozásait pedig tovább nézhetjük a tévében. A fiatal gazda elmondása szerint olyan lányt keres, aki ugyanannyira szereti a gazdálkodást, mint ő, és azt is fontosnak tartja, hogy fiatalos, életvidám legyen.
Házasodna a gazda
A Házasodna a gazda az RTL Klub reality műsora, azaz egyfajta valóságshow-ja. A nulladik epizódban sor kerül a gazdák bemutatására, amely adás után a jelentkező hölgyek közül kiválasztják azokat, akik találkozni fognak a gazdákkal. Később az adásba azok a gazdák kerülnek be, akiknél a legtöbb hölgy jelentkezett. A gazdák az első és második epizódban négy hölggyel randevúznak, majd kiválasztanak közülük hármat, akikkel összeköltöznek.

Megkezdődött a Házasodna a gazda társkereső tévéműsor ötödik évadának első epizódja hétfőn este. A műsorban Sándor Alfonz csíkszenttamási fiatal gazda kegyeiért tíz lány versenyez, akiket több száz jelentkező közül választott ki.
Építik a hulladékudvarokat Hargita megyében, ám több településen még nem tisztázott, hogy miként lehet szabályosan működtetni ezeket. A természetes személyek később meghatározott mennyiségben adhatnak majd le többféle hulladékot ingyenesen.
A két kézdiszéki világjáró, Fekete István és Zsigmond Lóránt, valamint szászrégeni utazótársaik elérték a Kaukázust. Ma a Gudauri-kilátó környékén éjszakáznak, holnap a grúz-orosz határon, illetve Csecsenföldön kellene minél gyorsabban átvágniuk.
A ghișeul.ro online ügyintéző platform vizuális arculatát másolják és a közlekedési minisztérium nevében hamis SMS-eket küldenek csalók – figyelmeztetett kedden az Országos Kiberbiztonsági Igazgatóság (DNSC).
Közel három évig tartó közösségi összefogás és több tízezer támogató szavazat után sem került be a LEGO hivatalos kínálatába a székelykaput megidéző építőszett. Az alkotó nem csüggedt, a teljes tervdokumentációt ingyenesen elérhetővé tette.
Nemcsak a diáknak kell vizsgáznia – olykor értelmetlennek tűnő módon –, hanem a pedagógusoknak is bizonyítaniuk kell. Kedden országszerte megtartották a véglegesítő vizsgát, amelynek sikeres teljesítése nélkül a pedagógus nem maradhat a rendszerben.
Szerdán nulla órától olyan legendás hangjátékokkal tér vissza a Kossuth Rádió, melyeket az elmúlt 16 évben nem hallhattak: ismét lesz déli harangszó és éjfélkor Himnusz – tájékoztatta az MTVA Sajtó és Marketing Irodája kedden az MTI-t.
Nicușor Dan államfő szerint várható volt, hogy nézetkülönbségek lesznek a pártok között a téma kapcsán, mivel a közalkalmazotti bértörvény rendkívül összetett jogszabály.
Nicușor Dan államfő kedden közölte, hogy egyelőre nem nevez meg miniszterelnök-jelöltet, mert jelenleg nincs olyan politikus, aki mögött parlamenti többség állna.
Több mint két évtizedes mélypontra csökkent a vízhozam a Duna romániai szakaszán, a belépésnél (Báziásnál) mért másodpercenkénti 1800 köbméteres érték alig több mint egy harmada a júliusi átlagnak.
szóljon hozzá!