
Fiatal kora ellenére komoly céljai vannak. Sándor Alfonz a Házasodna a gazda idei évadának egyik szereplője
Fotó: Veres Nándor
Öt férfi és három nő mutatkozott be az RTL Klubon vasárnap este elrajtolt Házasodna a gazda című műsor új, ötödik évadában, közöttük a csíkszenttamási Sándor Alfonz. A 20 éves fiatal életének gyerekkora óta meghatározó része a mezőgazdaság, családjával több tíz hektárnyi területen gazdálkodnak és állattartással is foglalkoznak.
2022. április 25., 21:002022. április 25., 21:00
2022. április 26., 12:462022. április 26., 12:46
Ötödik évadához érkezett Magyarország legnépszerűbb társkereső műsora, a Házasodna a gazda, amelynek első epizódját vasárnap este láthatták a nézők az RTL Klubon.
Később az adásba azok a gazdák kerülnek be, akik a legtöbb jelentkezőt vonzották.
Fotó: Veres Nándor
Mint a bemutatkozóból kiderült, Alfonz családja régóta gazdálkodással foglalkozik, így kiskorától kezdve ő is bekapcsolódott, főként nagyszülei által kóstolt bele nagyon fiatalon a mezőgazdaságba. A családi gazdaság két részre osztható:
A munkálatok közül leginkább a traktorozást és az egyéb mezőgazdasági gépekkel végzett tevékenységeket kedveli.
Fotó: Veres Nándor
A fiatal gazda megkeresésünkre arról számolt be, hogy
Úgy látja, az életkor csak egy szám, és nem az határozza meg az egyén céljait, így nem tartja túl fiatalnak magát egy komoly kapcsolathoz. A családalapítással ugyan még várna, de vágyik egy társra, aki mellette áll.
Fotó: Veres Nándor
Elmondása szerint
Elsősorban erdélyi lányok jelentkezését várja a távolság okozta nehézségek elkerülése érdekében, de természetesen a magyarországi hölgyekkel is szívesen ismerkedne.
Alfonz reméli, hogy bekerül azok közé, akikkel folytatódik majd a műsor, és azt szeretné, hogy a kiválasztott lányok jól érezzék magukat Csíkszenttamáson.
Fotó: Veres Nándor
Kelemen Hunor vasárnap este közölte, ha Adrian Veștea kijelölt miniszterelnök tárgyalásra hívja az RMDSZ képviselőit, meghallgatják a javaslatait.
Adrian Veștea kijelölt miniszterelnök szerint legkésőbb egy hét múlva tisztségbe iktatják az új kormányt.
Tizenegy jogosítványt és tizenegy forgalmi engedélyt is bevontak a rendőrök a a vasárnapi razzia során, összesen pedig 243 bírságot szabtak különböző okok miatt.
Egy 22 éves fiatalember életét vesztette vasárnap a Tordai-hasadékban, miután lezuhant a via ferrata útvonalról.
Megállapodott Orbán Viktorral az idei tusványosi részvételről Németh Zsolt – jelentette be a politikus egy közéleti podcastben. A szervezők emellett a jelenlegi magyar kormány több tagját is meghívnák Tusnádfürdőre.
Nicușor Dan államfő aláírta vasárnap az Adrian-Ioan Veștea miniszterelnökké jelöléséről szóló rendeletet – közölte az elnöki hivatal.
A Maros megyei tűzoltóknak vasárnap délután több helyszínen is be kellett avatkozniuk ez esőzések okozta károk elhárításáért. Délután ötkor a beavatkozások még folyamatban voltak.
Tovább gyűrűzik a vita Adrian Veștea miniszterelnök-jelölése körül. Miközben a PNL egyik európai parlamenti képviselője a politikus kizárását követeli, az AUR előre hozott választásokat sürget, az RMDSZ pedig még mérlegeli álláspontját.
Adrian Veștea szerint miniszterelnökké jelölése nem a PNL megosztását szolgálja, hanem lehetőséget ad arra, hogy a liberálisok folytassák a reformokat és bizonyítsák: készek felelősséget vállalni Románia stabilitásáért.
A legtöbb közúti baleset vasárnap történik, a kritikus időszak pedig 13 óra és 17 óra közé esik – hívja fel a figyelmet a rendőrség. Vasárnap a Maros megyei közlekedési rendőrök közúti ellenőrzést és balesetmegelőzési tevékenységet tartanak.
2 hozzászólás