
Fotó: emag
Az eMAG több mint 420 ezer kedvezményes, tavalyinál is olcsóbb terméket és új technológiákat ajánl az új iskolai évben a romániai gyerekeknek.
2023. szeptember 08., 08:552023. szeptember 08., 08:55
Az eMAG-on akár 20 százalékos kedvezmények is találhatók több mint 2500 iskolai táskára az eMAG ajánlatai között, valamint a Marketplace eladóinál.
Az eMAG-on több mint 11 200 iskolai táska található.
Az ügyfelek érdeklődése az okos órák iránt megduplázódott, a tavalyi, ugyanez időszakhoz viszonyítva.
Idén, az új iskolai év kezdése előtt, az eMag több mint 420 ezer iskolaifelszerelés-terméket ajánl, amelyek közül legkeresettebbek az írószerek, az iskolai hátitáskák és a cipők, de az okostermékek is. Augusztus hónap utolsó napjaiban az okosórák és okoskarkötők iránti kereslet megduplázódott a tavalyi, ugyanebben az időszakban történt keresések számánál.
Idén az eMagon több mint 2500 iskolai hátitáska akár 20 százalékos kedvezményes ajánlata található az eMag és a Marketplace eladóinak kínálata között. Az infláció ellenére, amely továbbra is gondot okoz a romániai családok számára, az eMagon idén a tavalyinál olcsóbb iskolai táskák is találhatók.
„Több százezer iskolaifelszerelés- és gyerekruhatermék áll rendelkezésükre. Az eMAG Marketplace eladóival közösen több mint 420 ezer kedvezményes ajánlatot kínálunk, amelyek ebben az időszakban érvényesek, így
Ugyanakkor több mint 1,7 millió ügyfelünknek lehetősége van ezeket a termékeket 12 fix részletben kifizetni, vagy négy részletben, vagy direkt az eMag fiókból” – nyilatkozta Irina Pencea, az eMAG Románia ügyvezető igazgatója.
Irina Pencea, az eMAG Románia ügyvezető igazgatója
Fotó: emag
Az iskolai felszereléseken és öltözködési termékeken túl az ügyfelek idén legtöbbet okosórákra és okoskarkötőkre kerestek rá. A tavalyi keresések száma megduplázódott és a keresések, illetve a Kedvencekhez való hozzáadások azt mutatják, hogy
A Kedvencek listákon a legtöbb termék a sport gyerekcipőkből van, ezt követik az iskolai felszerelések, majd az olyan iskolai öltözködési termékek, mint a ruhák, melegítők, pamutfelsők, pólók és nadrágok.
A Back to school az eMAGnál kampány szeptember 17-én ér véget.
Bukarest, 2023. szeptember 5.
Az eMAGról
Az eMAG 2001-ben alapított román bejegyzésű cég, a román online kereskedelmi piac úttörője, 2022-ben a legértékesebb román márka lett és az első online kereskedelmi vállalat, amely első helyet foglal el a Brand Finance rangsorolási listán. Több mint 20 éve a cég folyamatosan befektet olyan Romániában kifejlesztett technológiákon alapuló digitális szolgáltatásokba, amelyek segítségével az ügyfelek időt és pénzt takarítanak meg, és létrehozott egy regionális ökoszisztémát, sikeresen exportálva a helyi modellt Bulgáriába és Magyarországra. Saját kínálata és a Marketplace-partnerei révén egyre bővülő termékválasztékkal az eMAG az a hely, ahol bárki bármit, bárhonnan kereshet és megrendelhet. Emellett az ügyfelek élvezhetik az olyan kiemelt szolgáltatásokat, mint a Genius, vagy az ingyenes szállítási és egyéb előnyöket kínáló előfizetést, vagy a fizetési átütemezési szolgáltatásokat, mint például a Buy now, pay later (Vásároljon most, fizessen később) vagy a Slice it (Szeletelés). További információk az eMAGról: about.emag.ro.
(X – Fizetett hirdetés)
Többnapos havazás után vastag hóréteg borítja Csíkszék minden szegletét. A fehér tájak minden bizonnyal még egy ideig velünk maradnak, hiszen a bőséges szilárd csapadék után még napokig kitartó dermesztő hideg érkezett a térségbe.
Tavaly az előző évhez képest 2,6 százalékkal csökkent a gépkocsigyártás Romániában, összesen 545 510 jármű gördült le a gyártósorról – derül ki a Romániai Gépkocsigyártók Egyesületének (ACAROM) szombaton közzétett adataiból.
A Fidesz-KDNP 65 régi és 41 új jelölttel indul az országgyűlési választáson – jelentette be Orbán Viktor, a Fidesz elnöke a párt szombaton Budapesten tartott 31. kongresszusán.
Nem maradnak magukra kiszolgáltatottságukban a székelyföldi hajléktalanok, a régió minden városában felkészülten várják őket a hajléktalanszállók, nemcsak meleg szállással, hanem meleg étellel is.
Kigyulladt egy autóbusz Segesvár mellett szombat délben, a buszon tartozkodó 47 utas sikeresen kimenekült a járműből, senki nem sérült meg.
Előzetes letartóztatásba helyezték azt a férfit, aki szilveszter éjjelén alkohol hatása alatt, egy heves vita során többször ütötte meg ököllel és rugdosta meg feleségét, elsősorban a fején és a felsőtestén.
A Déda községhez tartozó Maroskövesdre riasztották a tűzoltókat szombat reggel, ahol egy középület műszaki helyiségében ütött ki tűz.
Nem csak hó és fagy, de megerősödő széllökések is jelzik, valóban megérkezett a hideg térségünkbe. Keddig nem is fog változni az időjárás.
„Visszaállt a világ rendje” ezúttal a Keleti-Kárpátok csúcsain és hegyközi medencéiben volt a leghidegebb országszerte.
Mindeddig nem okozott komolyabb fennakadásokat Hargita megyében az erős havazás, de az elkövetkező napokra kiadott sárga jelzésű meteorológiai riasztás többletfeladatokat ró a hatóságokra.