
Képünk illusztráció
Fotó: 123RF
Személyautóval ütközött, ezt követően az árokba borult egy rendőrautó péntek délután Maros megyében, a Szászrégen melletti Marosfelfaluban.
2019. december 13., 22:032019. december 13., 22:03
2019. december 13., 22:342019. december 13., 22:34
A Maros Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője, Emanuela Fărcaş elmondta, két szolgálatban levő rendőr a Szászrégen-Maroshévíz útvonalon közlekedett, radarkészülékkel ellátott autóval. Marosfelfalu területén azonosítottak egy személykocsit, amely a megengedettnél nagyobb sebességgel haladt.
A rendőrök a fény- és hangjelzéseket használva a szabálytalankodó elé akartak kerülni, hogy megállítsák, azonban az akciót meghiúsította egy szemből közlekedő gépjármű, amely nekiütközött a rendőrautónak. Ezt követően az út menti árokba borult a hatósági jármű. Az autóban ülő rendőrnő enyhébb sérüléseket szenvedett, kórházba szállították. A rendőrség folytatja a kivizsgálást a baleset pontos körülményeinek kiderítésére.
Novemberben a Szászrégen-Maroshévíz útvonalon, Disznajón már volt egy hasonló baleset.

Gyorshajtót akart megállásra bírni egy rendőregység a Maros megyei Disznajónál, ám mivel a rendőrautó áttért a menetirányával ellentétes sávra, egy másik jármű beléjük rohant. A balesetben hárman sérültek meg.
Felrobbant egy tengeri drón pénteken a konstancai kikötőben; a robbanás hangja a környező lakónegyedekben is hallható volt.
A fővárosban és tizenegy másik településen okozott károkat a rossz idő csütörtökön – közölte csütörtök este a belügyminisztérium katasztrófavédelmi főosztálya.
Ilie Bolojan szerint az új közalkalmazotti bértörvényről az elmúlt években folytatott kommunikáció olyan elvárásokat generált, amelyeknek a jelenlegi költségvetési megkötések mellett nem lehet eleget tenni, innen ered az emberek elégedetlensége.
Amatőr előadó- és alkotóművészek állnak közönség elé a kézdivásárhelyi Vigadó Művelődési Központban június 6-án, szombaton. Tehetségüket ezúttal elismert szakemberek előtt is bemutathatják.
Ilie Bolojan szerint a Nemzeti Liberális Párt (PNL) nem fogja akadályoztatni az előrehozott választások kiírását, ha ilyen helyzet állna elő.
A marosvásárhelyi bíróság elrendelte csütörtökön Cristian Pomohaci népdalénekes harmincnapos előzetes letartóztatását.
Mintegy 200 ember jelenlétében zajlott Sepsiszentgyörgy főterén a trianoni döntés évfordulójáról való megemlékezés csütörtök délután, melynek fő szónoka Toroczkai László, a Mi Hazánk pártelnöke volt.
Az RMDSZ a kormányprogram és a miniszterek listájának ismeretében dönti el, hogy megszavazza-e parlamentben az Eugen Tomac vezette kormányt – nyilatkozta csütörtökön Kelemen Hunor.
Pénteken lezárul az idei egységes mezőgazdasági támogatások közel három hónapos igénylési időszaka. Megnéztük, hogy állnak a támogatásigénylés véghajrájában a székelyföldi megyék.
A Nemzeti Liberális Párt (PNL) a jövő héten „komolyan” elemezni fogja az Eugen Tomac kijelölt miniszterelnök által javasolt kormányprogramot és politikai konstrukciót – jelentette be az alakulat csütörtökön.
2 hozzászólás