
Fotó: Médiatér
Ne szalassza el a remek lehetőséget, hiszen első sorsolásunkon a 43 szerencsés között az Ön neve is szerepelhet!
2021. október 21., 12:482021. október 21., 12:48
Hamarosan elérkezünk Előfizetni főnyeremény! kampányunk első sorsolásához, melyre október 25-én kerül sor. Közjegyző jelenlétében 43 szerencsést húzunk ki előfizetőink közül, akik
Ha szeretne Ön is az esélyesek között lenni, nem kell mást tennie, mint előfizetni kedvenc lapjára.
A sorsoláson való részvétel feltétele, hogy előfizessen 4 hónapra a Székelyhon vagy Krónika napilapokra, esetleg 12 hónapra a Nőileg magazinra vagy a Heti Hirdetőre. Válassza ki az Önnek leginkább tetsző termékünket, hogy két sorsoláson is részt vehessen és garantált ajándékcsomagban részesüljön.
Akik október 25-e után fizetnek elő, már csak a decemberi sorsoláson vehetnek részt, ezért érdemes időben cselekedni.
Előfizetését megteheti személyesen ügyfélszolgálataink valamelyikén, lapkézbesítő kollégáinknál vagy online a lapok.ro weboldalon.
Elrabolta volt barátnőjét egy maroslekencei férfi, aki ellen korábban távoltartási rendeletet is kiállított a Szeben megyei rendőrség.
Hosszú kihagyás után idén érkezik a biztonsági játéknak ígérkező Star Wars-film, de Steven Spielberg is visszatér egy idegeninváziós sci-fivel. De nem csak ezeket nézhetjük az előttünk álló hónapokban. Nyári moziajánló.
A tűzoltók védőszentjét, Szent Flóriánt ábrázoló réz domborművet helyeztek el szombaton Gyergyóalfaluban a helyi tűzoltólaktanya falán. Az esemény is igazolja, az önkéntes tűzoltók kiemelten fontos szerepet töltenek be a község életében.
A síelő, aki szombaton életét vesztette a Bucsecs-hegység Coștilei völgyében bekövetkezett lavina miatt, a Brassó megyei katasztrófavédelmi felügyelőség (ISU) alezredese volt, és a szervezet egyik legkiválóbb hegymászója.
Elsodort szombaton a lavina a Bucsecs-hegységben egy háromtagú csoportot, egyikük meghalt – tájékoztatott az Országos Hegyimentő Közszolgálat.
Az idei év első három hónapjában 669 közúti baleset történt, amelyek következtében 223 ember vesztette életét, 546-an pedig súlyos sérüléseket szenvedtek – derül ki az Országos Rendőr-főkapitányság szombati közleményéből.
Kovászna Megye Tanácsa és a Kovászna Megyei Művelődési Központ október 9-18. között ötödik alkalommal szervezi meg a Kaptár dokumentumfilm-szemlét, amelybe 2020 után Romániában készült alkotásokkal nevezhetnek be a filmkészítők.
A romániaiak több mint fele (58 százalék) úgy véli, hogy Ilie Bolojan miniszterelnöknek le kellene mondania – derül ki a CURS egy friss felméréséből.
A közlekedési rendőrök péntek éjjel több mint 160 alkohol vagy drog hatása alatt vezető sofőrt füleltek le egy országos akció keretében, amelynek célja az alkohol vagy tiltott szerek hatása alatt történő vezetés visszaszorítása volt.
Két kigyulladt melegházhoz riasztották péntek éjjel a nyárádszeredai tűzoltókat, lángoló melléképülethez a dicsőszentmártoniakat.
szóljon hozzá!