
Fotó: Székelyhon
A 2020-as év mindannyiunk számára a változások éve, amelyet körbefont az aggodalom és a kilátástalanság. Mégis meglehet, hogy ez az időszak segíthet hozzá olyan dolgok értékeléséhez, amelyeket természetesnek, maguktól értetődőnek veszünk. Mindenki maga tudja megítélni, hogy számára mi nyújt örömet és kikapcsolódást, mi csak egy utat kívánunk mutatni, amely némiképp hozzájárulhat ahhoz, hogy jobban érezzük magunkat a bőrünkben a rosszabb napokon is.
2020. október 12., 09:442020. október 12., 09:44
2020. október 12., 09:452020. október 12., 09:45
Olvasni még szabad! nevet viselő kampányunknál éppen ez az irányelv az útmutató, hiszen vannak dolgok, amelyek bárki számára szívmelengetők lehetnek a szürke mindennapokban. Ilyen lehet a reggeli gőzölgő, zamatos kávé, egy aranyos, békebeli Székelyhon-kávéscsésze vagy nosztalgikus Krónika-csupor, egy vicces Heti Hirdető-bögre, vagy egy dizájnos Nőileg-csésze.
Hiszünk benne, hogy néha segíthet kiszakadni a világ zajából, ha kezünkbe veszünk egy érdekes olvasnivalót és kávéba mártjuk az elolvasott szavakat. Míg elfogy a kávé és az olvasnivaló, biztosan állíthatjuk, hogy más színben látjuk a világot.
Ajándékcsomagunkkal szeretnénk egyedivé varázsolni azt a néhány percet, ameddig úgy informálódik a világról, hogy közben megtalálja annak szépségét is.
Ha részesülni szeretne ebben az élményben, akkor nincs más dolga, mint előfizetni 4 hónapra a Székelyhon vagy Krónika napilapra, vagy 1 évre a Nőileg magazinra vagy a Heti Hirdető hetilapra. Az előfizetést követően garantáltan Öné az ajándékcsomag.
A promóció 2020. október 9. és december 14. között érvényes. Részletekért keresse weboldalunkat, vagy hívja bizalommal ügyfélszolgálatunkat a 0726-720 517-es telefonszámon.
Az Országos Nyugdíjpénztár (CNPP) vasárnap közölt adatai szerint júliusban 11 971 személynek folyósítottak különnyugdíjat, eggyel többnek, mint előző hónapban.
A pénzügyminisztérium vasárnap közzétett adatai szerint a külföldi államadósság a GDP 30,8 százalékának megfelelő 599,946 milliárd lejre nőtt májusban az előző havi 592,836 milliárd lejről (a GDP 30,5 százaléka).
Isten jelenléte és a gyülekezet imái a legfontosabbak, hiszen így lesz élettel teli a felújított agyagfalvi református templom, ahol vasárnap tartottak ünnepi istentiszteletet. Közösségi összefogás eredménye volt a felújítás.
A Solidaritatea Sanitară szakszervezeti szövetség országos közvélemény-kutatást indított az egészségügyi dolgozók között arra nézve, hogy az új közalkalmazotti bértörvényt el kellene-e fogadni, avagy sem.
Tarlótűz pusztított vasárnap délután a Segesvárhoz tartozó Róra faluban, ebben pedig öt jármű is kiégett egy kertben – közli a Maros megyei tűzoltóság.
Egy Kolozs megyei turista lezuhant szombaton egy szikláról a Csalhó-hegységben; SMURD-mentőhelikopterrel szállították a marosvásárhelyi sürgősségi kórházba.
Több mint 120 programmal várta a közönséget csütörtöktől vasárnapig a 19. Székelyföldi Lovas Ünnep. Négy napig ismét a lovak, a lovas sportágak, hagyományőrzés és életmód volt fókuszban a a gyergyószentmiklósi Krigel lovaspályán.
Hétfőn az ország nyolc megyéjében és Bukarestben lesz még kánikula, a hegyvidéken és a deli régiókban viharok várhatók.
A Duna vízhozama az országba való belépési pontnál (a baziási szakaszon) a jövő hét vége felé 1550 m³/s-ra emelkedik, ám továbbra is jóval az augusztusi sokéves átlag – 3900 m³/s – alatt marad az INHGA előrejelzése szerint.
Egy 37 éves, eltűnt férfit keres a marosvásárhelyi rendőrség.
szóljon hozzá!