Melinda Instal épületgépészeti szaküzlet és fürdőszoba szalon, Contrast bútorüzlet és Diego Transylvania. Vállalatok, amelyeket a kényelmes otthon-érzéssel kötünk össze. Végre elérkezett a pillanat, amikor egy helyen, Székelyudvarhely szívében, a Sport utca 2 szám alatt tágas parkoló és megannyi lakásbarát szolgáltatás fogad, ha vásárlóként az újonnan megnyitott három üzletbe betérünk.
2023. október 06., 16:412023. október 06., 16:41
Melinda Instal épületgépészeti szaküzlet és fürdőszoba szalon, Contrast bútorüzlet és Diego Transylvania. Vállalatok, amelyeket a kényelmes otthon-érzéssel kötünk össze. Végre elérkezett a pillanat, amikor egy helyen, Székelyudvarhely szívében, a Sport utca 2 szám alatt tágas parkoló és megannyi lakásbarát szolgáltatás fogad, ha vásárlóként az újonnan megnyitott három üzletbe betérünk.
2023. október 06., 16:412023. október 06., 16:41
„Rendkívül nagy öröm számunkra, hogy a mi beruházásunknak köszönhetően három nagyon sikeres vállalat egyszerre nyithatja meg bemutatóüzletét a város szívében. Elmondhatjuk, hogy a Laszlo-Constr Kft küzdelmes éveken van túl, de büszkén jelenthetem ki, hogy hála legyen a jó Istennek, a csapatunknak, a tervezőknek, a munkatársainknak és a jó együttműködésnek,
Tudjuk, hogy egy ekkora volumenű beruházásnál nem elég az elképzelés, az akarat, hanem kell a jó csapat, a partnerek operatív hozzáállása, a rengeteg munka, és nem árt, ha pénz is akad” – köszöntötte Kovács Attila ügyvezető igazgató az érdeklődő egybegyűlteket.
„Mivel a Contrast bútorüzlet székelyudvarhelyi kirendeltségét korábban egy időre felfüggesztettük, most még nagyobb az öröm, hogy ajtónk újra nyitva áll a város lakói előtt. Bízunk benne, hogy számukra is elégtétel, hogy már
Külön büszkeség számunkra, hogy két ilyen jó hírnévnek örvendő üzlet-szomszéddal gazdagodhattunk, mert hiszem, hogy erősíteni fogjuk egymást” – fejezte ki elégedettségét Lőrincz Dénes ügyvezető.
Az új generációt képviselve Xantus Beatrix, a Contrast Kft. munkatársa elmondja, hogy a jövőben szeretnének arra törekedni, hogy minél több örömet szerezzenek vásárlóiknak, és elültessék bennük cégfilozófiájukat, mely szerint
„Büszkeség számunkra, hogy a nemzetközileg elismert Diego franchise 150 üzletéből egy Székelyudvarhelyen található, és garantáljuk, hogy a tágasabb új bemutatótermünknek köszönhetően még jobb és még minőségibb szolgáltatást tudunk nyújtani klienseink számára. Kirendeltségünket továbbra is Tókos Csaba fogja irányítani, aki immár nyolc éve megbízható és megbecsült üzletvezetőnk.
– invitálta meg a megnyitón résztvevőket Tamás Lóránt ügyvezető.
Végezetül, de nem utolsósorban a Melinda Instal képviseletében Komoróczy Zsolt vezérigazgató kiemelte a projekt megvalósításának egyik fontos célkitűzését, amely a vásárlók életének megkönnyítése, azaz a one stop shopping. Elmondása szerint
A kényelmes vásárlás érzetéhez minden bizonnyal a beruházáshoz tartozó jelentős méretű parkoló is hozzájárul majd.
„Az új szaküzlet megnyitásával vásárlóink hűségét és bizalmát szeretnénk megköszönni, és hiszünk abban, hogy sikerült egy olyan közösségi teret létrehoznunk, ahol a kereslet és a kínálat találkozik majd” – zárta gondolatait Komoróczy.
Tervezze meg álomotthonát, és keresse bizalommal a Melinda Instal, a Contrast bútorüzlet és a Diego Transylvania bemutatóüzleteit Székelyudvarhelyen, a Sport utca 2 szám alatt, a Penny üzlet háta mögött, a buszmegállóval szemben.
(X – fizetett hirdetés)
A segítség mindig jól jön, karácsony közeledtével pedig különösen nagy ereje van az apró, emberi gesztusoknak. Egy kézdivásárhelyi pékség minden reggel szeretetkosarat helyez ki üzlete bejáratához, amiből nemcsak kivenni lehet, hanem beletenni is.
A páciensek nem maradhatnak ellátás nélkül akkor sem, amikor nem működik az elektronikus egészségügyi kártyák rendszere, hangsúlyozta egy panasz nyomán a Székelyhonnak a Hargita Megyei Egészségbiztosítási Pénztár vezérigazgatója.
Egy disznó csatangolt csütörtök este a Marosvásárhely-Radnót közötti autópályán.
A városi autóbuszokon tapasztalt reggeli zsúfoltság elkerülése érdekében hétköznapokon 6.30 és 8.30 között ne lehessen használni az ingyenes nyugdíjas bérleteket – áll abban a határozat-tervezetben, amit a marosvásárhelyi tanácsosoknak kell megszavazniuk.
A sepsiszentgyörgyi mozi közelébe költözött a sepsiszentgyörgyi rendőrség, az új székházban fogadják a lakosságot is.
Adománygyűjtést szerveznek vasárnap a gyergyóalfalui Baricz Alfonz részére, aki munkavégzés közben szenvedett balesetet.
Vonatbaleset történt csütörtökön délután Szászrégenben, amelyben egy 43 éves nő életét vesztette.
Közbiztonsági fejlesztések indulnak Gyergyószentmiklóson, miközben a frissen bevezetett fizetéses parkolás első tapasztalatai alapján több szabályozást is módosított a képviselő-testület.
Letette csütörtökön a hűségesküt és román állampolgár lett Dominic Fritz temesvári polgármester, a Mentsétek meg Romániát Szövetség (USR) elnöke.
szóljon hozzá!