
Neki már mindegy, hogy esni fog-e, vagy sem. Archív
Fokozatos lehűlésre, vasárnaptól pedig többnapos gyenge esőzésre számíthatunk térségünkben. Pénteken és szombaton változékony égboltú, csapadékmentes idő lesz, a nappali csúcshőmérséklet 15–17, az éjszakai pedig 3–5 Celsius-fok körül alakul.
2017. április 13., 19:072017. április 13., 19:07
2017. április 13., 20:402017. április 13., 20:40
A szombat este gyülekező felhők vasárnap hajnalra gyengébb, egész nap tartó esőzést hoznak. A levegő hőmérséklete folyamatosan csökken, így hétfőn és kedden éjszaka 2, míg napközben legfeljebb 12 fok lesz. Noha a délelőtti órákban kissé felszakadozik a felhőzet, délutánra ismét beborul, és kisebb esőzésre is számíthatunk.
A marosvásárhelyi meteorológiai központ jelentése szerint szerdától a korábbi napok gyenge esőzése fokozatosan erősödik, és a hét többi napjaiban is kitart.
Két nap különbséggel két medve pusztított ugyanazon a csernátoni esztenán: először tíz juh, másodszor egy szamár esett áldozatul.
Megkezdődött a hírszolgáltatás fokozatos újraindítása az M1 képernyőjén, a közmédia rádiós felületein, valamint a digitális platformokon – közölte a Duna Médiaszolgáltató és a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap (MTVA) sajtóosztálya.
Meghalt a Bucsecs-hegységben¸ Bușteni környékén szombaton lezuhant négy hegymászó közül az egyik.
Négy személy lezuhant szombaton egy szakadékba a Bucsecs-hegységben, a mentésen dolgozó hegyimentők segítésére két helikoptert küldött a katasztrófavédelmi felügyelőség.
Megható egyházi ünnepre gyűlt össze szombaton kora délután Csobotfalva: Csibi Levente első szentmiséjén közel nyolcvan pap vett részt, a hívek pedig együtt adtak hálát a közösség új papi hivatásáért.
Tavaly 5323 személy szenvedett munkabalesetet Romániában, ami 11,4 százalékkal kevesebb az előző évhez képest.
Több légi célpontot észlelt a védelmi minisztérium radarrendszere a román légtér közelében, szombaton hajnalban.
Elsőfokú, sárga jelzésű viharriasztást adott ki vasárnapra az Országos Meteorológiai Szolgálat (ANM), amely részben Kovászna megyét is érinti.
Munkalátogatást tett pénteken az erdélyi autópálya Kolozs és Szilágy megyei építkezésein Ilie Bolojan ügyvivő miniszterelnök, aki a kivitelezés előrehaladását ellenőrizte, és egyeztetett a beruházásban részt vevő vállalatok képviselőivel
Ittas vezetés közben kaptak rajta két férfit a rendőrök pénteken, ugyanakkor egy jogosítvány nélkül vezető sofőrt is lefüleltek.
szóljon hozzá!