
Fotó: Rádió GaGa
Január elsején még biztos voltál benne, hogy minden nap edzeni fogsz, lemondasz az édességről, és reggelente jógázol... aztán jött a másodika. De sebaj, a GaGánál nem az a lényeg, hogy betartsd a fogadalmakat, hanem kizárólag a jó sztorik! Nem mellesleg nyereményt adnak érte.
2025. január 05., 09:152025. január 05., 09:15
Regisztrálj most az Újévi fogadalmak című játékba a jól megszokott módon SMS-ben vagy WhatsApp-on a 0730-548 888-on neved, telefonszámod és lakómegyéd nevének megküldésével. A GaGa-appon keresztül – amit Andoridra és iOS-re is letölthetsz – már egy gombnyomással jelentkezhetsz. De mi történik, ha január 8-a után hív a GaGa műsorvezetője? Csak meséld el, hogy milyen fogadalmat tettél a 2025-ös évre, és egyből nyeremény üti a markod. Nézzük a kínálatot:
a nyárádszeredai Gabriella tejtermékek tíz darab, egyenként 100 lej értékű tejtermékcsomagot ad a nyerteseknek;
a székelyudvarhelyi Aroma Luxe három darab 100 lejes parfümutalványt garantál.
Nap végi fődíjból kettő is lesz: az egyiket a csíkszeredai Eurocars-Com adja egy 500 lejes autós kárpittisztítás fejében, a másikat pedig a sepsiszentgyörgyi Attila Barber biztosítja – ez utóbbi egy Silver bérletet takar, ami három hónap leforgása alatt biztosít 7 hajvágást, szakálligazítást.
A játék hivatalos szabályzata itt található.
Fotó: Rádió GaGa
A Gabriella Maros megye egyik legismertebb tejgyára, ami 100%-ban természetes, adalékmentes termékekkel van jelen a piacon. A Gabriella kb. 100 gazdától gyűjti össze naponta a friss tejet a Nyárádmentéről, de több mint 100 darab saját fejősállománnyal is rendelkezik – így naponta 15000 liter tejet dolgoznak fel korszerű tejgyárukban. Annak köszönhetően, hogy a tehenek friss füvet, gyógynövényeket legelhetnek a bekecsalji legelőkön, termékeik nagyon ízletesek és egészségesek. A Gabriella termékei országszerte megtalálhatók sós túró, tehéntúró, sajt, tejföl, vaj, telemeák, szánák és különböző sajtok formájában.
Az Aroma Luxe parfümboltban a márkás parfümök és a különleges illatok széles választéka várja Székelyudvarhelyen, az Építők utca 4/1. szám alatt. Decemberben megnyílt üzletük azzal a céllal jött létre, hogy mindenkit egyedivé varázsoljon a tökéletes illattal. Az Aroma Luxe-nál megtalálja azokat a parfümöket, amelyek igazán illenek stílusához. Aroma Luxe – mert megérdemled!
Az Eurocars-Com 20 éves tapasztalattal rendelkezik, megbízható autókereskedésként kínál minőségi import járműveket. Az általuk forgalmazott autók mindegyike alapos műszaki átvizsgáláson esik át, hogy a legmagasabb minőséget és megbízhatóságot garantálják. Az Euroscars-Com-nál kiemelt figyelmet fordítanak arra, hogy minden autó megfelelő műszaki állapotban és tiszta dokumentációval kerüljön átadásra. A csíkszéki cég nem csupán autókat értékesít, hanem bizalmat és hosszú távú kapcsolatot épít vásárlóikkal. Az autókereskedést megtalálja a Csíktaploca utca 158. szám alatt. További részletek: www.eurocarscom.ro
Az Attila Barber 2017 óta várja vendégeit Sepsiszentgyörgyön az Ág utca 12. szám alatt, ahol professzionális szolgáltatásokat és barátságos légkört kínálnak ügyfeleiknek. Céljuk, hogy minden vendégük elégedetten és magabiztosan távozzon, legyen szó hajvágásról, szakálligazításról vagy egy teljes stílusfrissítésről. Az Attila Barber csapata büszke modern felszereléseikre és folyamatosan megújuló technikáikra, amelyek garantálják a legjobb végeredményt. Látogasson el hozzájuk, és tapasztalja meg a minőségi szolgáltatás, a modern környezet és a profi csapat erejét! Várják szeretettel Sepsiszentgyörgy szívében. www.attilabarber.ro.
Egyfajta oktatóvideót készített a Vâlcea megyei csendőrség abból az amatőr felvételből, amit azok az emberek készítettek, akik nem voltak hajlandók megvárni a beavatkozó egységet, és maguk próbálták meg elhajtani a medvét egy lapáttal.
Túl alacsony az általános sztrájk kirobbantásának a támogatottsága a tanügyben, így – bár a felmérés kiértékelése még nem zárult le – szinte biztosan elmarad a tiltakozás. A szakszervezet képviselője szerint az időzítés már nem is lenne szerencsés.
Nagy az érdeklődés a gazdasági szereplők részéről az ország legfiatalabb repülőterének bővítése iránt. A vezetőség szerint a fejlesztés kulcsfontosságú lépés abban, hogy Brassó–Vidombák Nemzetközi Repülőtér országos és európai csomóponttá váljon.
Körülbelül 80 ezer gazdasági társaság összesen mintegy 2,3 milliárd lejjel tartozik az államnak, de az összeget nem tudják behajtani, mert a cégeknek már nincs bankszámlájuk – nyilatkozta az országos adóhatóság elnöke egy keddi szakmai rendezvényen.
Újabb beavatkozásra volt szükség a nagyvadak miatt Zabolán, ezúttal az iskola területén. A medvét és bocsait kora reggel vette észre egy alkalmazott, így a gyerekek nem kerültek veszélybe, de az oktatást aznap biztonsági okokból felfüggesztették.
Gyanús körülmények között halt meg egy csecsemő a bukaresti Polizu szülészeten. Az ügyészség vizsgálatot indított az ügyben.
Kinevezte Magyar Péter kormányának minisztereit Sulyok Tamás köztársasági elnök kedden Budapesten, ezzel megalakult az új kabinet.
Esőre és viharokra figyelmeztető sárga jelzésű riasztás van érvényben kedden az ország szinte egész területén.
Előzetes letartóztatásba helyezték a perbáthidai gyilkosság fő gyanúsítottját – tájékoztatott a Bihar megyei ügyészség kedden.
Nicușor Dan államfő kedden azt nyilatkozta, hogy „viszonylag kevés” olyan kormányalakítási forgatókönyv jöhet szóba, amelyben stabil többség támogatja a kabinetet. A technokrata miniszterelnök kinevezését „esélyes forgatókönyvnek” nevezte az elnök.