
Fotó: Rádió GaGa
Január elsején még biztos voltál benne, hogy minden nap edzeni fogsz, lemondasz az édességről, és reggelente jógázol... aztán jött a másodika. De sebaj, a GaGánál nem az a lényeg, hogy betartsd a fogadalmakat, hanem kizárólag a jó sztorik! Nem mellesleg nyereményt adnak érte.
2025. január 05., 09:152025. január 05., 09:15
Regisztrálj most az Újévi fogadalmak című játékba a jól megszokott módon SMS-ben vagy WhatsApp-on a 0730-548 888-on neved, telefonszámod és lakómegyéd nevének megküldésével. A GaGa-appon keresztül – amit Andoridra és iOS-re is letölthetsz – már egy gombnyomással jelentkezhetsz. De mi történik, ha január 8-a után hív a GaGa műsorvezetője? Csak meséld el, hogy milyen fogadalmat tettél a 2025-ös évre, és egyből nyeremény üti a markod. Nézzük a kínálatot:
a nyárádszeredai Gabriella tejtermékek tíz darab, egyenként 100 lej értékű tejtermékcsomagot ad a nyerteseknek;
a székelyudvarhelyi Aroma Luxe három darab 100 lejes parfümutalványt garantál.
Nap végi fődíjból kettő is lesz: az egyiket a csíkszeredai Eurocars-Com adja egy 500 lejes autós kárpittisztítás fejében, a másikat pedig a sepsiszentgyörgyi Attila Barber biztosítja – ez utóbbi egy Silver bérletet takar, ami három hónap leforgása alatt biztosít 7 hajvágást, szakálligazítást.
A játék hivatalos szabályzata itt található.
Fotó: Rádió GaGa
A Gabriella Maros megye egyik legismertebb tejgyára, ami 100%-ban természetes, adalékmentes termékekkel van jelen a piacon. A Gabriella kb. 100 gazdától gyűjti össze naponta a friss tejet a Nyárádmentéről, de több mint 100 darab saját fejősállománnyal is rendelkezik – így naponta 15000 liter tejet dolgoznak fel korszerű tejgyárukban. Annak köszönhetően, hogy a tehenek friss füvet, gyógynövényeket legelhetnek a bekecsalji legelőkön, termékeik nagyon ízletesek és egészségesek. A Gabriella termékei országszerte megtalálhatók sós túró, tehéntúró, sajt, tejföl, vaj, telemeák, szánák és különböző sajtok formájában.
Az Aroma Luxe parfümboltban a márkás parfümök és a különleges illatok széles választéka várja Székelyudvarhelyen, az Építők utca 4/1. szám alatt. Decemberben megnyílt üzletük azzal a céllal jött létre, hogy mindenkit egyedivé varázsoljon a tökéletes illattal. Az Aroma Luxe-nál megtalálja azokat a parfümöket, amelyek igazán illenek stílusához. Aroma Luxe – mert megérdemled!
Az Eurocars-Com 20 éves tapasztalattal rendelkezik, megbízható autókereskedésként kínál minőségi import járműveket. Az általuk forgalmazott autók mindegyike alapos műszaki átvizsgáláson esik át, hogy a legmagasabb minőséget és megbízhatóságot garantálják. Az Euroscars-Com-nál kiemelt figyelmet fordítanak arra, hogy minden autó megfelelő műszaki állapotban és tiszta dokumentációval kerüljön átadásra. A csíkszéki cég nem csupán autókat értékesít, hanem bizalmat és hosszú távú kapcsolatot épít vásárlóikkal. Az autókereskedést megtalálja a Csíktaploca utca 158. szám alatt. További részletek: www.eurocarscom.ro
Az Attila Barber 2017 óta várja vendégeit Sepsiszentgyörgyön az Ág utca 12. szám alatt, ahol professzionális szolgáltatásokat és barátságos légkört kínálnak ügyfeleiknek. Céljuk, hogy minden vendégük elégedetten és magabiztosan távozzon, legyen szó hajvágásról, szakálligazításról vagy egy teljes stílusfrissítésről. Az Attila Barber csapata büszke modern felszereléseikre és folyamatosan megújuló technikáikra, amelyek garantálják a legjobb végeredményt. Látogasson el hozzájuk, és tapasztalja meg a minőségi szolgáltatás, a modern környezet és a profi csapat erejét! Várják szeretettel Sepsiszentgyörgy szívében. www.attilabarber.ro.
Nicușor Dan államfő kedden újabb egyeztetéseket folytat a parlamenti pártok delegációival egy új miniszterelnök-jelölt nevesítése érdekében.
Nem kaptak konkrét ígéreteket az ügyvivő kormány képviselőitől, ezért a Sanitas szakszervezet folytatja a két hete megkezdett japánsztrájkot az egészségügyi, valamint a szociális ellátórendszerben.
Nyolc megye összesen 21 településén okozott károkat a rossz idő az elmúlt 24 órában – tájékoztat a belügyminisztérium katasztrófavédelmi főosztálya (DSU).
Romániának sürgősen teljes jogkörű kormányra van szüksége – jelentette ki kedden Ilie Bolojan ügyvivő kormányfő.
Mihai Fifor szociáldemokrata párti képviselő szerint a Veștea-kormány beiktatásának elutasításával bebizonyosodott, hogy a többi párt valójában ugyanazt a célt követi: „a hatalmat bármi áron”.
Adrian Veștea kijelölt miniszterelnök hétfő este kijelentette, hogy felelősen kezelte a kormányalakítást, és jó szándékkal vállalta ezt a feladatot.
Nem szavazott bizalmat a parlament hétfői ülésén Adrian Veștea kijelölt miniszterelnök kormányának.
Bíróság elé állítja a korrupcióellenes ügyészség (DNA) a külügyminisztérium egyik volt könyvelőnőjét, akit azzal vádolnak, hogy munkabér jogcímen illegálisan folyósított pénzt magának és két másik személynek 15 éven át.
Az elmúlt héten összesen 20 ittas biciklist és autóvezetőt azonosítottak a Hargita megyei rendőrök egy összehangolt akció részeként – öt gépjárművezető leheletében több mint 0,40 mg/l alkoholszintet mutatott a szonda.
Mielőtt a fáradt politikusainkat elengednénk a nyári pihenőszabadságaikra, egy dolgot tisztázzunk: 2026 első fele pont arra volt jó, hogy ismét szembesüljünk a ténnyel. Azzal, hogy újra mi, kisemberek jártunk rosszul.