
Fotó: Transilvania Motor Ring
A Transilvania Motor Ring – a motorsport szerelmeseinek egyik csúcshelyszíne – kivételes lehetőséget kínál vállalkozásod népszerűsítésére!
2025. április 14., 13:102025. április 14., 13:10
Versenypályánkon elérhető hirdetési felületek révén márkád láthatóvá válhat az események sűrűjében, egy igazán látványos környezetben, egy lelkes és sokszínű közönség előtt.
Az elérhető hirdetésifelület-ajánlatok részletei:
0. zóna – bokszutca: 30 lej/nm/hónap
1. zóna – paddock: 15 lej/nm/hónap
2. zóna – kapu+adminisztratív rész: 10 lej/nm/hónap
Feltételek: a hirdetési felületeknek a bérléséhez minimum 6 hónapos szerződés szükséges, a népszerűsítés folyamatosságának és a maximális hatás biztosításának érdekében, a teljes 2025-ös szezon alatt.
A zóna és a hely kiválasztása a bannerek elhelyezésének érdekében az iktatott kérések időpont szerinti sorrendjébe történik.
További részletekért és foglalásokért vegye fel a kapcsolatot a Maros Megyei Tanács Transilvania Motor Ring Komplexum Ügykezelő-Karbantartó Szolgálatával a 0770-378969-es telefonszámon.
Transilvania Motor Ring, Maros megye, Nagycserged település 1/G sz. – A hely, ahol a márkák felgyorsulnak!
Maros Megyei Tanács
Transilvania Motor Ring Komplexum Ügykezelő-Karbantartó Szolgálata
(X – fizetett hirdetés)
Több mint tíz óra késéssel futott be a bukaresti északi pályaudvarra a Muntenia IR 79 nemzetközi vonat, amely még csütörtök délután indult útnak Budapestről. Az országba való belépés után a mozdony meghibásodott.
Megjelent a Hivatalos Közlönyben az új középiskolai tanterveket jóváhagyó miniszteri rendelet.
Nyári gumiabroncsokkal felszerelt járművel hajtott az autópályán egy nő, akit pont kiszúrt a rendőrség.
Újabb harminc napra meghosszabbította pénteken a tavalyi bányakatasztrófa nyomán elrendelt vészhelyzetet Parajdon a helyi vészhelyzeti bizottság.
Tizenöt megye több mint 30 településén és Bukarestben okozott vészhelyzeteket a sűrű havazás, hóvihar és a heves szél az elmúlt 24 órában – közölte pénteken a katasztrófavédelmi főfelügyelőség (IGSU).
Jelentős aktivitást fejtettek ki 2025-ben a Hargita Megyei Rendőr-főkapitányság Állatvédelmi Irodájának munkatársai az állatok védelme érdekében.
Lényegesen lehűl az idő az elkövetkező napokban Székelyföldön, sárga jelzésű riasztást adott ki az Országos Meteorológiai Szolgálat.
A katasztrófavédelmi főfelügyelőség (IGSU) a jeges utak jelentette veszélyre hívta fel péntek reggel a lakosság figyelmét.
Újabb hóréteg rakódott le az elmúlt egy napban az ország számos pontján, Székelyföld nagyobb városainak zömében 20 centiméterhez közelít hóvastagság.
A Richter-skála szerint 3,5-ös erősségű földrengés történt pénteken 5 óra 50 perckor Vrancea megyében – közölte az országos földfizikai intézet (INCDFP).