
Fotó: Veres Nándor
„Nem váltunk el haraggal Encivel, a kamerákon kívül sikerült megbeszélni mindent” – mondta Sándor Alfonz fiatal csíkszenttamási gazda, az RTL Klub Házasodna a gazda című műsorának szereplője, akinek párkeresési próbálkozásait a pénteki utolsó részig követhették a nézők. A záró epizódban vitázással ért véget a barcelonai álomrandi, később azonban Alfonz szerint Enikővel rendezték nézeteltéréseiket, és jelenleg is baráti viszonyban vannak, tartják a kapcsolatot egymással.
2022. szeptember 19., 09:342022. szeptember 19., 09:34
2022. szeptember 19., 12:572022. szeptember 19., 12:57
Levetítették az RTL Klub Házasodna a gazda című műsorának utolsó részét péntek este, amelyben Alfonz, Péter és Zsolt gazdák álomrandiját követhették a nézők a tévéképernyők előtt. Sándor Alfonz csíkszenttamási gazdát arra kértük meséljen, milyen volt részt vennie a műsorban, hogyan telt Barcelonában, és milyen tapasztalatokra tett szert.
– válaszolta érdeklődésünkre Alfonz, utalva arra, hogy érdekesnek találta a műsort, és az abban való szereplést is. Mint mesélte, rengeteg pozitív tapasztalatra tett szert, megismert rengeteg médiaszakembert, betekintést nyert a műsorgyártás rejtelmeibe – és nem utolsósorban jobban megismerte önmagát. „Nagyon fárasztó volt a napi 14–15 óra forgatás, reggeltől estig kamerák előtt élni nehéz, végig a komfortzónámon kívül voltam, de ez is segített abban, hogy jobban megismerjem önmagam” – fogalmazott a fiatal gazda. Hozzátette, egyáltalán nem bánta meg, hogy részt vett a műsorban, és ha tehetné, ismét belevágna.
amelynek köszönhetően a következő nyári szezonban akár több turistát is vonzhat a környékre.
A szereplésével kapcsolatosan számos visszajelzést kapott, de azoknak ad igazán a szavára, akik a közvetlen környezetében élnek, a családja jól viszonyult hozzá, ismerősei gratuláltak hozzá, tudtuk meg. A közösségi oldalakon is néha bele-belenézett a hozzászólásokba, ahol aztán kapott hideget és meleget is, azonban elmondása szerint csak az építő jellegű kritikákat vette figyelembe. Az egyik nézői elégedetlenséget Alfonz és Enikő barcelonai álomrandijának vége váltotta ki. A műsor végén ugyanis a vitájukat láthatták a nézők, majd azt, hogy Alfonz bepakol az autójába, hogy hazautazzon.
– magyarázta a felcsíki gazda, hozzátéve, hogy rendezték nézeteltéréseiket, és jelenleg is baráti viszonyban vannak, tartják a kapcsolatot egymással. Barcelonáról elmondta, hogy egy fantasztikus város, repülőgépről nézve „kész művészet a város struktúrája”. „Négy csodálatos napot töltöttünk ott, számos, színes programmal” – magyarázta. A jövőjét illetően megtudtuk, egyelőre folytatja tanulmányait másodéves hallgatóként a Babeş-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karán, a banki és pénzügyi szakon, hosszabb távú terveiről nem beszélt, mindössze annyit árult el, hogy azt, amit a fejébe vesz, azt általában véghez is viszi.
A Házasodna a gazda az RTL Klub társkereső reality műsora. A nulladik epizódban sor kerül a gazdasszonyok és gazdák bemutatására, amely után a jelentkezők közül kiválasztják azokat, akik találkozni fognak a gazdákkal. Később az adásba azok a gazdák kerülnek be, akikhez a legtöbben jelentkeztek. Az ötödik évadban Alfonz, Péter, Vera és Zsolt kereste párját a műsorban. Azonban a gazdamese nem ér véget, hiszen már várják a szingli gazdasszonyok és gazdák jelentkezését az újabb évadra.
Több mint tíz óra késéssel futott be a bukaresti északi pályaudvarra a Muntenia IR 79 nemzetközi vonat, amely még csütörtök délután indult útnak Budapestről. Az országba való belépés után a mozdony meghibásodott.
Megjelent a Hivatalos Közlönyben az új középiskolai tanterveket jóváhagyó miniszteri rendelet.
Nyári gumiabroncsokkal felszerelt járművel hajtott az autópályán egy nő, akit pont kiszúrt a rendőrség.
Újabb harminc napra meghosszabbította pénteken a tavalyi bányakatasztrófa nyomán elrendelt vészhelyzetet Parajdon a helyi vészhelyzeti bizottság.
Tizenöt megye több mint 30 településén és Bukarestben okozott vészhelyzeteket a sűrű havazás, hóvihar és a heves szél az elmúlt 24 órában – közölte pénteken a katasztrófavédelmi főfelügyelőség (IGSU).
Jelentős aktivitást fejtettek ki 2025-ben a Hargita Megyei Rendőr-főkapitányság Állatvédelmi Irodájának munkatársai az állatok védelme érdekében.
Lényegesen lehűl az idő az elkövetkező napokban Székelyföldön, sárga jelzésű riasztást adott ki az Országos Meteorológiai Szolgálat.
A katasztrófavédelmi főfelügyelőség (IGSU) a jeges utak jelentette veszélyre hívta fel péntek reggel a lakosság figyelmét.
Újabb hóréteg rakódott le az elmúlt egy napban az ország számos pontján, Székelyföld nagyobb városainak zömében 20 centiméterhez közelít hóvastagság.
A Richter-skála szerint 3,5-ös erősségű földrengés történt pénteken 5 óra 50 perckor Vrancea megyében – közölte az országos földfizikai intézet (INCDFP).
1 hozzászólás