
Fotó: Médiatér
Nyereményjátékra hív a Rádió GaGa, a Székelyföldet 95 százalékban lefedő, 12 frekvenciával rendelkező, egyetlen erdélyi magyar kereskedelmi rádióhálózat. Csatlakozz te is az akcióhoz, és légy a 42 nyertes egyike! Ragassz & nyerj! névre keresztelt játékunk 2023. szeptember 13-án vette kezdetét, és a 11 héten keresztül tartó kampány során remek ajándékokkal lepjük meg hallgatóinkat.
2023. szeptember 13., 11:002023. szeptember 13., 11:00
Amennyiben te is a 42 nyertes egyike akarsz lenni, akkor nincs más dolgod, mint partnerbolthálózatukból vagy a Rádió GaGa stúdióinak egyikéből megszerezni egy GaGa-matricát, és azt felragasztani autód hátsó részére. A matrica átvételekor kérd az ajándék autóillatosítót is, amelynek használata bár nem kötelező a játékban való részvételhez, de praktikus és esztétikus. Így hát miért ne használnád?!
A matricák beszerezhetőek az Eldi és Merkúr üzletekben Maros megyében, az Eldi, Merkúr és Amigo üzletekben Hargita megyében, a Merkúr, az Amigo, a Bertis és Deák Hámor üzletekben Kovászna megyében, valamint a Rádió GaGa hostesseitől, illetve a Rádió GaGa bármelyik stúdiójából.
Kattints ide a partnerboltjaink, stúdióink listájáért, ahonnan átvehetőek a fent említett tárgyak.
Fotó: Médiatér
A kampány időtartama alatt a rádiós műsorvezetők feliratozott GaGa-autóval vadászatokra indulnak előre nem közölt időpontokban. Érdemes folyamatosan résen lenned és hallgatnod a rádiót, hiszen fel kell ismerned saját magad ahhoz, hogy megkaphasd a 35 darab 200 lej értékű Merkúr vásárlási utalvány egyikét. A műsorvezetők minden esetben bemondják a rádióban a kiszemelt autó ismertetőjeleit és a helyszínt, illetve maga a vadászautó is messziről felismerhető GaGa-felirattal fog rendelkezni. A vadászatok október 16-án indulnak, így érdemes még ezen dátum előtt beszerezned a matricát.
Szeretnél nagyobb értékű nyereményekért is játszani? A november 29-i sorsoláson a következő ajándékok találnak gazdára:
1 db 8000 lejes utazási ajándékutalvány a World Travel Shop felajánlásával, a nyertes által kiválasztott helyszínre (repülőjegy, szállás, étkezés, vagy akár teljes turisztikai csomag);
2 darab Apple iPhone 13;
2 darab Huawei Watch GT 3 okosóra;
2 darab 4 fős, 2 éjszakára szóló wellnesshétvége félpanziós ellátással;
Fotó: Médiatér
A sorsoláson bárki részt vehet, aki az autójára föltett matricát lefotózza és feltölti a saját Facebook-oldalára. A megosztáskor fontos bejelölni a Rádió GaGa (@Radio GaGa) bármely Facebook-oldalát, valamint használni kell a megadott #gagamatrica hashtaget. Figyelem: a rádiónak 5 Facebook-oldala is van, az előjött listából bármelyiket lehet jelölni. Több taggeléssel nagyobb esélyed lehet a nyereményekre.
Azt gondolod, hogy ha már levadásztak és kézhez kaptad a 200 lej értékű Merkúr ajándékutalványt, akkor számodra véget ért a játék? Egy percig se aggódj! Az utcán már levadászott szerencsés játékos is részt vehet a nagy nyereményekért folyó online nyereményjátékban.
Játékra fel!
Fotó: Médiatér
Partnereink :
World Travel Shop, az álomutazások szakértője
Merkúr, a székelyföldi üzletlánc
Transversum Media Trade – a Médiatér csoport reklámfelületeit értékesítő médiaügynökség.
A kampány időtartama: 2023. szeptember 13. – 2023. november 29.
A kampány részleteit és szabályzatát itt keresd.
Kilencven, egyenként 500 kilogrammos szénabála, tíz kisebb lucernabála és egy mezőgazdasági melléképület is lángra kapott szombaton éjfél után nem sokkal Mezőzáhon – közli a Maros megyei tűzoltóság.
A Maros megyei rendőrség hat ingatlanban tartott házkutatást pénteken orvvadászattal és illegális fegyvertartással gyanúsítható személyeknél.
A Románok Egyesüléséért Szövetség (AUR) elnöke, George Simion péntek este azt követelte, hogy pártja kerüljön kormányra, és bejelentette: ha Nicușor Dan államfő „nem tesz eleget ennek a felszólításnak”, fel kell függeszteni tisztségéből.
Mivel a következő napokban sárga, narancssárga és vörös kódra okot adó nappali hőség várható, június 28-án, vasárnap forgalmi korlátozásokat vezet be a rendőrség az ország 16 megyéjében. A Székelyföld is érintett.
Hatalmas érdeklődés övezte a Bagossy Brothers Company koncertjét az Udvarhely Napokon, ahol szinte egy emberként énekelte a közönség a zenekar legismertebb dalait.
Félmillió lejt szánnak idén Maros megyében a köves utak karbantartására, több milliót sáncok rendbetételére, aszfaltozásra, de a műszaki tervek elkészítésére is. A Maros megyei tanács idén 41,3 millió lejt költ az úthálózatra.
Az oktatási minisztérium pénteken kérte a tanfelügyelőségeket, hogy a magas hőmérséklet és a fokozott hőterhelés miatt gondoskodjanak az érettségiző diákok és a tanárok egészségének védelméről.
Nem tétlenkedett a gyimesközéploki önkormányzat: mindössze három nappal azt követően, hogy egy áradás miatt megszűnt a Jávárdi-vízesés, sikerült visszaterelni a zuhatagot tápláló patakot a régi medrébe.
A kézdivásárhelyi Sokadalom legfennköltebb mozzanata immáron évek óra a Pro Urbe díj átadása. A rangos elismerésben ez alkalommal, sorban tizenötödikként Gábor Rezső pedagógus, a Gábor Áron Szakképző Líceum korábbi igazgatója részesült.
A Román Nemzeti Bank (BNR) 2025-ben 1356 hamis román bankjegyet vizsgált meg, 33,79 százalékkal kevesebbet, mint az előző évben – derül ki a jegybank pénteken közzétett éves jelentéséből.
szóljon hozzá!