
Fotó: Sütő Krisztina
Régi nagy vágya válhat valóra mindazoknak, akik a magyarországi kereskedelmi csatornákról, illetve személyes hangvételű Youtube-videóikból jól ismert párossal szeretnének személyesen találkozni, hiszen októberben Ördög Nóra és Nánási Pál Erdélybe látogat.
2022. október 03., 13:312022. október 03., 13:31
2022. október 04., 11:042022. október 04., 11:04
„Igazából egy kicsit hálásak is vagyunk az elmúlt évek leállásnak, hiszen az ötlet, hogy Nánásiékat elhozzuk az erdélyi közönséghez ekkor fogalmazódott meg bennünk.
– avatott be Kozma Péter, az esemény főszervezője és az Eventikum rendezvényszervező iroda ügyvezetője az ötlet kipattanásának történetébe.
Fotó: Eventikum
A szervezők elmondása szerint nem hagyományos előadói estre számíthatnak a résztvevők, sokkal inkább
A családias hangulatot tovább erősíti, hogy kamerák és a sajtó részvétele nélkül zajlik a zárt est, így olyan privát sztorikat, élettörténeteket is megtudhatnak, amelyek a nagy közönség elől rejtve maradnak.
Fotó: Nánási Pál
A program sarkalatos pontja a spontaneitás, nincsenek előre megírt kérdések sem,
Ha már teríték, akkor nem mehetünk el szó nélkül amellett sem, hogy számos rajongó jelezte már a házaspár felé, hogy nagyon szívesen vendégül látnák, illetve lehetőséget biztosítanának az itteni ízek megkóstolására. Az esemény beharangozó videójában Nánási Pál el is mondja, hogy szeretnék átérezni az igazi Erdély fílinget, amelyhez szerintünk a hagyományos erdélyi ételek és italok kipróbálása elmaradhatatlan.
A műsorvezető és fotós páros elmondása szerint ezer éves tervük, hogy ellátogatnak hozzánk és szeretnék gyermekeiknek, és vlogjaikon keresztül majd az anyaországi közönségüknek is megmutatni Erdély kincseit. Bár azt nem tudjuk, hogy az itt töltött szabadidőben mely helységekben lehet elcsípni Nánásiékat, viszont Ördög Nóra említést tesz arról, hogy
Lehetséges, hogy családjával közösen is körbejárják gyermekkora kedvenc helyszíneit?
Fotó: Marossy Judit
„Bízunk benne, hogy minden korosztály számára egy élvezhető, tartalmas estet kínálhatunk. Ha a közönség részéről felmerül az igény az ismétlésre, akkor állunk elébe a feladatnak. Jelenleg már a novemberi hónapra készülünk – zárja beszélgetésünket Kozma Péter főszervező.
Fotó: Marossy Judit
A Traccs és Eventikum közös szervezésében három erdélyi városban találkozhatnak az érdeklődök kedvenceikkel. A beszélgetős, traccsolós estékre Marosvásárhelyen, Csíkszeredában és Sepsiszentgyörgyön kerül sor október 10-12. között. A jegyek értékesítése már elkezdődött.
Az idei rendezvények egyik újítása, hogy az estekre csak online, az Eventikum weboldalán vásárolhatnak jegyeket az érdeklődök. Érdemes mielőbb lecsapni rájuk, ha nem szeretnénk lemaradni.
Az esemény médiapartnere a Médiatér.
(X – fizetett hirdetés)
Nem csak a környékbeli falvakból ingázóknak, hanem a Székelykeresztúron élő, a könnyűiparból leépítésre kerülő munkavállalók számára is nehéz lesz elhelyezkedni a helyi munkaerőpiacon, a jelenlegi kínálat alapján.
Nemkívánatos személlyé nyilvánítottak Romániában egy marokkói állampolgárt. A Román Hírszerző Szolgálat (SRI) szerint a férfi terrorista propagandát terjesztett, és romániai polgárok radikalizálásában is részt vett.
Nem mindennapi eseményre hívták meg a Székelyhont szerdán: 65 éves érettségi találkozóját tartotta a Gábor Áron Iskolaközpont jogelődjének számító Szentegyházi Vegyes Középiskola 1960-61-es tanévben végzett évfolyama.
Szedd magad levendulaszüretet szervez a gyergyószentmiklósi Vidékfejlesztés pénteken délután.
A nyári érettségire beiratkozott diákok 97,4 százaléka vett részt szerdán a szaknak megfelelő kötelező tantárgyból (matematikából vagy történelemből) tartott írásbeli vizsgán – számolt be az oktatási minisztérium.
A védelmi minisztérium radarrendszere szerdán 13:20-kor egy légi célpontot észlelt az ukrán-román határ közelében, az ukrajnai Vilkove településtől mintegy 30 kilométerre.
Két szállítót is tetten értek kedden a Hargita megyei hatóságok, akik a faanyagok fuvarozásának szabályozásait hagyták figyelmen kívül. Súlyos pénzbüntetés és faanyag elkobzás is következett.
Sorin Grindeanu szociáldemokrata pártelnök szerdán kijelentette, abban az esetben egyezik bele a rotációs kormányzásba, ha a PSD adja elsőként a miniszterelnököt.
Rosszindulatú daganatos betegséggel küzd Ákos. Az 58 éves énekes közleményben tudatta, hogy idén tavasszal egy rutinvizsgálat során pajzsmirigyrákot diagnosztizáltak nála. A szükséges műtéten már átesett, állapota stabil, jelenleg otthon lábadozik.
Július elsejével életbe lépett a 150 eurónál kisebb értékű, unión kívülről érkező e-kereskedelmi csomagokra vonatkozó vámmentesség eltörlését előíró jogszabály.
1 hozzászólás