
Fotó: Tchibo Aroma Protect
Milyen ízű reggelre ébrednél a legszívesebben? Egy olasz eszpresszó intenzív ízére? Nem tudsz ellenállni az Arabica kávék rafinált és egyedi aromáinak? Akármelyik is lenne a te választásod, a Tschibo a tökéletes kávét kínálja neked minden napra, a Tchibo Aroma Protectnek köszönhetően pedig biztos lehetsz benne, hogy kedvenc aromáid miden csésze kávéban megőrzik eredeti ízüket.
2022. május 19., 12:002022. május 19., 12:00
2022. május 19., 20:052022. május 19., 20:05
Készen állsz valami többre is? A május 16-június 24 közötti időszakban megnyerheted a Tchibo szupernyereményeinek egyikét: egy Espressor Tchibo Esperto PRO kávéfőzőt, vagy egy Premium Tchibo őrlőgépet, ráadásul mindkét nyereményünk mellé jár egy kiló Tchibo Barista Espresso kávé is!
Olyan nincs, hogy nem szeretnél a konyhádba egy Tchibo Esperto PRO-t! Amilyen kompakt, annyira multifunkcionális, segítségével elkészítheted az aromás eszpresszót, a tökéletes kapucsínót vagy a krémes lattét. Az igényes kávészeretőknek készült kávéfőző, a kávéfajták széles kínálatának elkészítésében nyújt segítséget, de még a tejszínhab sűrűségét is beállíthatod vele.
Akik pedig nem tudják elképzelni, hogy kávét főzzenek anélkül, hogy előtte ne éreznék a frissen őrölt kávé illatát, nekik a Tchibo Premium őrlőgép minden bizonnyal a nélkülözhetetlen kellékükké válik.
Fotó: Tchibo Aroma Protect
Ha nemcsak egy jó kávéra, de a szupernyereményekre is meghoztuk a kedved, akkor tudnod kell, hogy már most beiratkozhatsz a Tchibo Aroma Protect versenybe! Csak annyit kell tenned, hogy belépsz a tchibo.nyeremenykave.ro weboldalra, ahol helyesen válaszolod meg a kávéról és elkészítési módjairól szóló kérdéseinket, honlapunk pedig ihletet nyújt a helyes válaszokhoz!
A versenybe való beiratkozáshoz csak a kérdéseket kell megválaszolni, és nem kell semmiféle terméket előzetesen megvásárolni!
Még nem iratkoztál be? Várnak Rád a Tchibo Aroma Protect nyereményei, és velük együtt egy intenzív nyár, a frissen őrölt kávé minden aromájával!
(X – fizetett hirdetés)
Kiközölte a Rákóczi Szövetség a Szülőföldön Magyarul Program idei támogatásigénylési időszakát.
Összeveszett a vendéglátóegység üzemeltetőjével, majd több mint 10 ezer lej értében rongált meg javakat egy férfi Salamás községben szombaton, akit azóta őrizetbe vettek a hatóságok – tájékoztat a Hargita Megyei Rendőr-főkapitányság.
Szászrégen után hétfőn Segesváron is megnyílt a gépjármű-nyilvántartási iroda, ami mintegy ötvenezer személyt szolgál ki.
Hűvösebb napokkal indul a hét Erdélyben, helyenként fagypont alatti minimumokkal. Március 21-től, a csillagászati tavasz kezdetétől azonban fokozatos felmelegedés várható, miközben a csapadék esélye egyelőre alacsony marad.
Különleges üzlet nyitotta meg kapuit hétfőn Marosvásárhelyen: az Ecostil szociális vállalkozás bemutatóterme olyan helyszín, ahol az upcycling – értéknövelő újrahasznosítás – és kézműves termékek mellett vintage ruhadarabok is várják az érdeklődőket.
Oana Țoiu külügyminiszter a Külügyek Tanácsának (CAE) hétfői brüsszeli ülése előtt kijelentette, hogy Románia egyik prioritása az energiaárak kordában tartása a közel-keleti háború körülményei között.
Románia még az idén nyáron meghívást kaphat a Gazdasági Együttműködési és Fejlesztési Szervezetbe (OECD) – jelentette ki hétfőn Mathias Cormann, a nemzetközi szervezet főtitkára.
Hat Hargita megyei iskolában nem szervezik meg a héten a nyolcadikosok próba-képességvizsgáját, miután a tanárok a szakszervezetek felszólítására úgy döntöttek, hogy bojkottálják az országos felmérést.
Hétfőn kerül a parlament illetékes szakbizottságai elé a 2026-os állami költségvetés tervezete.
szóljon hozzá!