Hirdetés
Hirdetés

Nincs ötlete az ünnepekre? – Mi segítünk ebben!

•  Fotó: Székelyhon

Fotó: Székelyhon

Az ünnepek közelednek, de ahelyett, hogy boldogan beletemetkezhetne a készülődésbe, csak az év végi fáradtságot érzi? Nincs ideje sem, hogy újabb ajándékötleteken törje a fejét?

Székelyhon

2020. november 17., 14:122020. november 17., 14:12

Mi készültünk, hogy az ajándékozás ne nyűg legyen, hanem inkább örömforrás. Az ünnepek célja a megállás és az együtt töltött minőségi idő örömének megélése.

Idén talán kicsit másként telnek majd ezek a napok, mint korábban, de igazi értéket ajándékozni még ilyenkor is lehet.

Hirdetés

Az ajándékozással kifejezhetjük a másik ember iránt érzett szeretetünket, megbecsülésünket, vagy egész egyszerűen csak azt, hogy gondoltunk rá. A túltelített napokban sokaknak nincs ideje visszavonulni a mindennapok taposómalmából, pedig ennek fontosságát senki sem vonhatja kétségbe. Mind testileg, mind lelkileg szükségünk van a feltöltődésre.

És hogy mi adhatja meg ezt az élményt? Többek között megtalálhatjuk a hétköznapi cselekvéseinkben is, mint az olvasás vagy akár a kávézás.

Olvasni még szabad! kampányunkban ezt a két tevékenységet szeretnénk megfűszerezni és kiemelni az egyhangúságból. Ajánlatunkkal meglepheti saját magát is, ha úgy érzi, hogy szeretne elvonulni a világ zajától.

De megajándékozhatja azokat is, akikről úgy gondolja, hogy szükségük van a kikapcsolódásra.

A minden évben ismétlődő ajándékok helyett, idén válassza a minőséget, a hitelességet és az időtállót! Válasszon olyan ajándékot, amelyet szerettei minden nap kinyitnak majd!

Olvasnivaló-választékunk széles palettája várja: legyen akár a mindennapi hírek követője, vagy az, aki szívesen inspirálódik élettörténetekből, vagy éppen szeretné érdekes információkkal feldobni a napját.

Olvasni még szabad! kampányunkban kedvezményes értékben kínáljuk a Székelyhon, Krónika, Nőileg és Heti Hirdető lapjainkat, és emellett minden előfizetőnk számára ajándékcsomaggal kedveskedünk.

•  Fotó: Székelyhon Galéria

Fotó: Székelyhon

Mindazok, akik december 14-ig előfizetnek 4 hónapra a Székelyhon vagy Krónika, vagy 1 évre a Nőileg vagy Heti Hirdető lapokra, garantált meglepetésben részesülnek.

Az ajándékcsomagba elrejtettünk egy minőségi, félkilós őrölt kávét, hogy jobban induljon minden reggel. A csomagot kiegészítettük két darab kávésbögrével is, és előfizetésétől függően az adott márka megszemélyesített illusztrációjával küldjük majd. Ha ez még nem lenne elég, egy előfizetés-utalványt is belecsempésztünk, amely továbbadható, így még egy szerettének okozhat meglepetést.

Ennek az ajándéknak a beszerzése nem okoz fejtörést, és garantáltan mosolyt csal a megajándékozott arcára.

Önnek csak annyi a dolga, hogy ügyfélszolgálatainkon, lapkézbesítőinknél személyesen, vagy online a lapok.ro weboldalon előfizet, mi pedig házhoz visszük az ajándékot!

Az ajándékcsomag tartalma:
• 1 darab 500 grammos kávé;
• 2 darab megszemélyesített kávésbögre;
• 1 darab továbbadható ajándékutalvány, amely 2 hónapos ingyenes előfizetésre jogosít fel.

szóljon hozzá! Hozzászólások
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Ezek is érdekelhetik

Hirdetés

A rovat további cikkei

2026. május 13., szerda

Árus Zsolt: működésképtelen a Diszkriminációellenes Tanács, ami a magyarságnak különösen rossz

Az Országos Diszkriminációellenes Tanács nem képes ellátni a feladatát, így bárki következmények nélkül támadhatja a magyarságot is, hiszen nem kell büntetéstől tartania – állítja a Székely Figyelő Alapítvány vezetője, Árus Zsolt.

Árus Zsolt: működésképtelen a Diszkriminációellenes Tanács, ami a magyarságnak különösen rossz
Hirdetés
2026. május 13., szerda

Megduplázták a hangos bulikért és a közrendzavarásért kiszabható bírságokat

A képviselőházban szerdán elfogadott törvénytervezet szerint nőnek a társadalmi együttélés szabályainak, valamint a közrendnek és a köznyugalomnak a megsértése esetén kiszabható bírságok.

Megduplázták a hangos bulikért és a közrendzavarásért kiszabható bírságokat
2026. május 13., szerda

Volodimir Zelenszkij ukrán elnököt fogadta Nicușor Dan Bukarestben

Volodimir Zelenszkijt szerdán fogadta a Cotroceni-palotában Nicușor Dan román államfő és Karol Nawrocki lengyel elnök.

Volodimir Zelenszkij ukrán elnököt fogadta Nicușor Dan Bukarestben
2026. május 13., szerda

Orbán Viktor: mától liberális kormány vezeti Magyarországot

Magyarországot mától egy liberális kormány vezeti, a „leköszönő nemzeti kormány” pedig elkészítette a leltárt – mondta Orbán Viktor korábbi miniszterelnök, a Fidesz elnöke szerdán a Facebook-oldalára feltöltött videóban.

Orbán Viktor: mától liberális kormány vezeti Magyarországot
Hirdetés
2026. május 13., szerda

Szakértő: recesszióban van a romániai gazdaság

A román gazdaság jelenleg recesszióban van a fogyasztás visszaesése és a piaci tevékenység lassulása miatt, de egy súlyosabb válság jelei nem mutatkoznak – jelentette ki szerdán az Agerpresnek Adrian Negrescu gazdasági elemző.

Szakértő: recesszióban van a romániai gazdaság
2026. május 13., szerda

Kelemen Hunor: nem a kormány idézte elő a magas inflációt

Kelemen Hunor szerint a 10 százalékot megahaladó éves infláció elsősorban a közel-keleti háború következménye, nem a kormány intézkedései idézték elő.

Kelemen Hunor: nem a kormány idézte elő a magas inflációt
2026. május 13., szerda

Azok drágultak a legjobban, amikre muszáj költenünk

A villamos energia (+54,18 százalék), a lakbér (+43,78), a gázolaj (+32,68), a benzin (+22,42) és a kávé (+21,76) drágult meg a leginkább idén áprilisban a tavalyi negyedik hónaphoz képest – közölte szerdán az Országos Statisztikai Intézet.

Azok drágultak a legjobban, amikre muszáj költenünk
Hirdetés
2026. május 13., szerda

Májusi havazás a Madarasi Hargitán

Hó formájában érkezik a csapadék a hegyvidéken, ez alól nem kivétel a Madarasi Hargita sem, ahol havazásba váltott át az eső május 13-án. Ezt a Szentegyházi Meteo Állomás Facebook-oldala jelezte a délben közzétett bejegyzésében.

Májusi havazás a Madarasi Hargitán
Májusi havazás a Madarasi Hargitán
2026. május 13., szerda

Májusi havazás a Madarasi Hargitán

2026. május 13., szerda

Erdélyi könyvkiadás: lapról lapra nehezebb

Hogyan hat a jelenlegi gazdasági helyzet a könyvkiadásra, és miként tudnak működni a kiadók? Mekkora példányszámban jelennek meg a könyvek, és hogyan alakul a vásárlóerő? Két székelyföldi könyvvásár között erdélyi könyvkiadók vezetőivel beszélgettünk.

Erdélyi könyvkiadás: lapról lapra nehezebb
2026. május 13., szerda

Nicușor Dan: nem kell túl komolyan venni azt, amit Vlagyimir Putyin mond

Nicușor Dan szerint a jelenleg zajló hibrid hadviselés sem annak a jele, hogy Oroszország békét és stabilitást akarna Európában.

Nicușor Dan: nem kell túl komolyan venni azt, amit Vlagyimir Putyin mond
Hirdetés