
Fotó: Székelyhon
Világosan látható, hogy teljes felújítást hajtottunk végre a Székelyhon.ro-n. Több tartalmat jelenítünk meg a főoldalon, egyszerűbb, szellősebb a dizájn, nagyobb szerepet kapnak a fotók és a videók. Mind az asztali, mind pedig a mobilváltozat egyszerűbb, szebb lett. Pont jobb.
2022. március 16., 11:412022. március 16., 11:41
2022. március 16., 13:432022. március 16., 13:43
Átláthatóbbá, könnyedebbé szabtuk a főoldalt és egyúttal még több tartalmat kínálunk. A már jól megszokott székelyföldi, illetve a régiót érintő hírek, tudósítások mellett
Mi több, immár a Főtér.ro és a Nőileg kiemelt írásai is elérhetők a portálunk nyitólapjáról.
Régi és új főoldal. Itt még egy helyen... (A fehér elválasztót balra, illetve jobbra húzva látható a teljes kép)
Újdonságok a cikk- és rovatoldalakon is vannak jószerivel:
Új helyre kerültek a rádiók, amelyeket az eddig is megszokott egyszerű módon hallgathatnak élőben az oldalunkon.
A fentebb említett változások listája természetesen nem teljes, számos más, kisebb-nagyobb módosítást hajtottunk végre, hogy a kedves olvasónak könnyebb legyen a tartalmainkat követni. A regisztrált felhasználóknak megmaradtak a megszokott funkciók, hírlevelet kaphatnak, vagy akár elrakhatják későbbre az olvasnivalót, és nem utolsósorban hozzászólásokat írhatnak.
Jó olvasást!
Japán sztrájkba kezdtek kedden a Sanitas szakszervezet tagjai az új bértörvénytervezet elleni tiltakozásként.
Összesen 207 helyszínen tart házkutatást kedden a rendőrség a Jupiter művelet keretében bűncselekményekkel gyanúsított személyeknél.
Kedden folytatódik az érettségi vizsga szóbeli szakasza a román nyelvi kommunikációs készségek felmérésével.
Új korszak kezdődhet a fapados légi közlekedésben: a Wizz Air bejelentette, hogy 2027-től Starlink-alapú internetkapcsolatot vezet be repülőgépein.
Medveriasztásra ébredtek a csíkszeredaiak kedd hajnalban, de már hétfő délután is egymást követték a Ro-Alert üzenetek Hargita megyében.
Nemcsak a közúti forgalomban, hanem a gyalogosok által használt köztereken is balesetveszélyesen közlekednek sokan az elektromos rollerekkel Csíkszeredában. Ezért a városvezetés egy szabályzót készít, és korlátozásokat vezetnek be.
Izgalmas időszak előtt áll a videójáték-ipar, aminek a jövőjébe kaphattunk betekintést a nyári bemutató-események révén. Összeállításunkban a legnagyobb bejelentéseket szedtük össze.
A fokozódó elégedetlenségek miatt japánsztrájkot indít az egészségügyben és a szociális ellátórendszerben a Sanitas szakszervezet kedden. Az érdekvédelem főként a véglegesítés előtt álló egységes bértörvény-tervezet módosítását szeretné elérni.
A Hunyad megyei törvényszék elrendelte hétfőn annak a férfinek az előzetes letartóztatását, aki egy pisztollyal rálőtt négy emberre Lupényben. A törvényszék döntése nem jogerős, 48 órán belül megfellebbezhető.
A hét elején az átlagosnál melegebb idő várható, majd átmeneti lehűlés érkezik. A hónap közepétől ismét melegszik az idő, ugyanakkor záporokra és zivatarokra szinte minden nap számítani lehet – derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzéséből.
2 hozzászólás