
Képünk illusztráció
Fotó: Veres Nándor
Megkéselte és kilökte az emeletről élettársát egy férfi Csíkszeredában szombaton, majd saját magát is összevagdosta.
2022. július 04., 20:222022. július 04., 20:22
2022. július 04., 21:382022. július 04., 21:38
Dan Gîlcescu ügyész, a Hargita megyei ügyészség szóvivője a Székelyhon megkeresésére megerősítette a hírt, miszerint egy férfi megkéselte élettársát, majd kilökte az első emeletről Csíkszeredában. Az ügyész elmondása szerint az áldozatot beszállították a Csíkszeredai Megyei Sürgősségi Kórházba, a gyanúsítottat pedig beutalták a pszichiátriai osztályra. Az ügyben büntetőeljárás indult, a nyomozás részleteiről egyelőre nem osztottak meg további információkat.
Úgy tudjuk, a férfi szombaton reggel támadt rá az élettársára, több vágást is ejtett rajta, majd kilökte az első emeletről. Információink szerint a nő a karjain szerzett késtől származó sérüléseket, ugyanakkor az esés következtében csonttörést is szenvedett. Amire a hatóságok kiérkeztek a helyszínre, a férfi több vágást is ejtett saját magán.
A Tisza és Magyarország megnyerte ezt a választást, nem kicsit, hanem nagyon, sőt nagyon nagyon – jelentette ki a Tisza Párt elnöke vasárnap este Budapesten.
A párt gyenge teljesítménye miatt az országgyűlési választáson, lemondott a Demokratikus Koalíció elnöke, Dobrev Klára.
Elismerte a Fidesz vereségét az eredményvárón tartott beszédében Orbán Viktor, Magyarország miniszterelnöke az országgyűlési választások eredményének tükrében. A határon túlról érkező támogatást megköszönte.
A választási eredmények több mint ötven százalékos feldolgozottsága azt mutatja, hogy a Tisza nyerte a magyarországi országgyűlési választást.
A demokrácia ünnepeként értekelte Magyar Péter a magyarországi országgyűlési választási rekordrészvételt.
Közzétette a 2026-os magyarországi országgyűlési választás első részeredményeit a Nemzeti Választási Iroda.
A rendkívüli részvétel a választáson azt mutatja, hogy magyar demokrácia rendkívül erős – mondta Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter vasárnap.
Rendben lezajlott a 2026-os országgyűlésiképviselő-választás - mondta a köztársasági elnök vasárnap este, miután tájékoztatást kapott a Nemzeti Választási Irodától (NVI).
Helyi idő szerint vasárnap este hét órakor (nálunk nyolckor) hivatalosan befejeződött a szavazás a Magyarország 3154 településén és a 23 budapesti kerületben kialakított 10 047 szavazókörben az országgyűlési választáson.
Címlapon hozzák a 2026-os magyar országgyűlési választással kapcsolatos információkat a vezető román hírportálok.
szóljon hozzá!