
Fotó: Hargita megyei tűzoltóság
Elvesztette uralmát a teherautója fölött egy harminc éves gépkocsivezető pénteken hajnalban, a jármű pedig lesodródva az úttestről, áttörve egy kerítést, lakóháznak ütközött Csíkszentdomokoson.
2024. július 26., 09:262024. július 26., 09:26
2024. július 26., 09:272024. július 26., 09:27
Súlyos közúti baleset történt péntekre virradóra Csíkszentdomokoson.
A Hargita megyei rendőrség sajtóirodájától kapott információk szerint egy Vráncsa megyei 30 éves gépkocsivezető, miközben Gyergyószentmiklós felől haladt Csíkszereda irányába, Csíkszentdomokoson elvesztette uralmát a tehergépkocsija felett és lesodródott az úttestről.
Fotó: Hargita megyei tűzoltóság
A sofőr az autó fülkéjébe ragadt, a helyszínre érkezett tűzoltók mentették ki, ezt követően pedig kórházba szállították a mentőegységek.
Fotó: Hargita megyei tűzoltóság
A rendőrök tovább folytatják a kivizsgálást, hogy megállapítsák a baleset pontos körülményeit. A reggeli autós forgalmat nem akadályozta a baleset, a helyszínen a rendőrök irányították a gépkocsikat.
Fotó: Olvasónk
A fiatalokat érintő kérdésekről tartanak előadásokat és panelbeszélgetéseket szakemberek január 20-án, a Szakszervezetek Művelődési Házában. A rendezvény érdemi válaszokkal szolgál a fiatalok dilemmáira.
Cseke Attila fejlesztési miniszter szerdán kijelentette, hogy a közigazgatási intézkedéscsomagról szóló törvénytervezetet a kormánykoalícióban fogják véglegesíteni.
Három Temes megyei rendőr megsérült szerda reggel a lugosi rendőrség egyik melléképületében történt robbanásban, ahol az erkölcsi bizonyítványokat kiállító iroda működik.
Az Országos Statisztikai Intézet (INS) szerdán közölt adatai szerint a villamos energia, a kávé és kakaó ára, valamint a vasúti szállítás díja nőtt a legnagyobb mértékben az elmúlt egy évben.
Két román állampolgár is szerepel Európa legkeresettebb bűnözőinek listáján. Egyikük a mezőméhesi nőgyilkosság feltételezett elkövetője – szúrta ki a Digi24 hírportál.
A helyi és a központi közigazgatás reformjáról szóló törvénytervezet indoklása szerint az intézkedéscsomag alkalmazásával 2026-ban 3,367 milliárd lejjel csökkennek a költségvetési kiadások.
A novemberi 9,76 százalékról tavaly decemberben 9,69 százalékra csökkent az éves infláció Romániában – közölte szerdán az Országos Statisztikai Intézet (INS).
Két súlyos közlekedési szabályszegést is feltártak a rendőrök kedden Hargita megyében.
Egy szebeni férfit filmeztek le, amint túrasíléccel közlekedett az út szélén. Noha az úton el volt takarítva a hó, a széleken felgyűlt hómennyiség alkalmas volt a siklásra.
A tanügyben vagy a szenátusban tavaly már bevezették a költségcsökkentő intézkedéseket, újabb megszorítások nem indokoltak – jelentette ki kedd este Ilie Bolojan.
szóljon hozzá!