Közel 2000 lejt spórolhat! – Ebbe vágjon bele!

Ismerősen csenghet a Príma Péntek – Vágjon bele! szlogen, hiszen a két éve megszervezett akcióban megajándékoztuk az akkori Udvarhelyi Híradó olvasóit egy igen különleges lapszámmal. A korábbi kampány sikerességén felbuzdulva idén, július 31-én ismét kedvezményözön vár Önre. Ha szeretne közel 2000 lej értékű kedvezményben részesülni, nincs más dolga, mint megvásárolni a Székelyhon pénteki lapszámát, és máris garantáltan hozzájut a szelvényoldalhoz. Az ajánlat kihagyhatatlan, hiszen három lejért majdnem kétezer lejnyit spórolhat meg!

Székelyhon

2020. július 27., 10:592020. július 27., 10:59

2020. július 29., 11:482020. július 29., 11:48

Összesen kilenc Hargita megyei vállalkozás csatlakozott a kampányhoz, hogy megajándékozhassuk Önt egy igazán színes és vonzó kuponcsomaggal! Péntekig még élesíthetőek azok a bizonyos ollók, nézze meg, hogy milyen kedvezmények közül válogathat:

  • Bár eddig az idei nyár nem mutatta meg még igazán magát, de nem árt felkészülni a napsugarak ellen egy minőségi Clip-on szemüvegkerettel, amelyre rácsatolhatós napszemüveg is jár. A csíkszeredai és csíkszentdomokosi Elit Optika üzleteiben 5 százalékos kedvezménnyel lehet az Öné.

  • A fogaink egészségének megőrzés érdekében óriási, 50%-os kedvezményben részesülhet a Dental Centrum fogászatokon, amely felhasználható tömésekre, fogkő-eltávolításra és foghúzásra is. Használja fel a kedvezményt, és keresse a fogászatokat Székelyudvarhelyen, Székelykeresztúron, Csíkszeredában vagy Gyergyószentmiklóson.

  • Céges partnereinkre is gondoltunk, akik számára aktuális lehet a székelyudvarhelyi Milav SRL szelvénye, mely 400 lejes kedvezményre jogosítja mindazokat, akik weboldalkészítésen gondolkodnak. Viszont ezzel a szelvénnyel a frissen vállalkozó gyermeket, unokát is támogathatja.

  • További 50 százalékos kedvezményt biztosítunk apróhirdetéseink értékéből a Székelyhon napilapban, amely felhasználható három hirdetésre is. Ragadja meg az alkalmat, és reklámozzon féláron!

  • Régóta szeretné előhívatni a közös családi képeket? Itt a remek lehetőség, hogy egy minőségi vászonképen láthassa viszont szeretteit, ráadásul a Printyka vállalat 20 százalékos kedvezményével. Bónusz: az országban bárhová vállalják a kiszállítást.

  • A társasjátékok soha nem mennek ki a divatból. Tökéletesek ajándéknak, de a családi, baráti esték ideális kiegészítői is lehetnek. Éppen ezért éljen a lehetőséggel, és válogasson kedvére a Játék Centrum székelyudvarhelyi vagy csíkszeredai üzleteiben 15 százalékos kedvezménnyel. Az Ember, ne mérgelődj-ben most Ön nyerhet, ha lecsap az akcióra.

  • A szerkesztőség nagy része nem tudna nemet mondani egy finom tortára, és szerintünk ezzel Ön is így lehet, ezért a székelyudvarhelyi Cake Land cukrászat felajánlásával kedveskedünk a szülinaposoknak, hiszen 10% kedvezményben részesülhetnek tortarendeléseikből.

  • Az ünneplést a közösen eltöltött idő még inkább megkoronázhatja, például egy ínycsiklandozó ebéd társaságában a székelyudvarhelyi Areo Hotel & Restaurantban, ahol az 50 lej feletti fogyasztás esetén 10%-os kedvezményben részesül a család.

  • Gondoltunk viszont azokra is, akik vigyáznának az alakjukra vagy esetleg ételallergiától szenvednek, mivel a Merkúr üzletlánc 10%-os kedvezményt biztosít a Nutrifree termékcsaládjából, amely többek között gluténmentes termékeket is tartalmaz. A felajánlott kupon felhasználható a székelyudvarhelyi, csíkszeredai, sepsiszentgyörgyi és marosvásárhelyi üzleteikben.

  • A Jó Ár üzlet 10%-os kedvezményét ajánljuk azok számára, akiknek Pampers és Golden felnőtt- és gyerekpelenkára van szükségük. Üzleteik elérhetőek Székelyudvarhelyen és Székelykeresztúron.

Sikerült meggyőznünk róla, hogy a Príma Péntek az Ön napja? Keresse a Székelyhon napilap július 31-i lapszámában a szelvényeket, hogy ne maradjon le a közel 2000 lejt érő kedvezményekről! Vágja ki a szelvényeket, és vásároljon kedvezményesen! Ígérjük, hogy a pénztárcája megköszöni majd!

A játék szabályzata itt olvasható.

Ezek is érdekelhetik

Hirdetés

A rovat további cikkei

2026. június 24., szerda

Év végéig érvényben marad az alapélelmiszerek árréskorlátozása

Kihirdette szerdán Nicușor Dan államfő az alapélelmiszerek árréskorlátozását 2026. december 31-éig meghosszabbító jogszabályt.

Év végéig érvényben marad az alapélelmiszerek árréskorlátozása
Hirdetés
2026. június 24., szerda

Marosvásárhelyi körgyűrű: kis lépések a forgalmi dugók ellen

Csaknem négymillió lejt szán a Maros Megyei Tanács a marosvásárhelyi körgyűrű egyik szakaszának előkészítésére, átvállalva a megvalósíthatósági tanulmány költségeit. Ez egy komoly lépés a 19 kilométeres út megépítése érdekében.

Marosvásárhelyi körgyűrű: kis lépések a forgalmi dugók ellen
2026. június 24., szerda

Nem medve, de vadállat miatt küldtek riasztást

Ro-Alert üzenetet küldtek a Székelyföldtől nem messze lévő, a Neamț megyei Borca községben élőknek, miután egy helyi lakos arról számolt be, hogy farkasokat látott az egyik faluban.

Nem medve, de vadállat miatt küldtek riasztást
2026. június 24., szerda

Tanulók ezrei nem mentek el a matematikavizsgára

A nyolcadikosok képességfelmérő vizsgájára feliratkozott több mint 148 ezer diák közül 4883 nem jelent meg szerdán a matematikából tartott írásbeli felmérőn – tájékoztatott az oktatási minisztérium.

Tanulók ezrei nem mentek el a matematikavizsgára
Hirdetés
2026. június 24., szerda

Alkotmányosnak nyilvánították, megduplázhatják a barnamedvére vonatkozó kilövési kvótát Romániában

Az Alkotmánybíróság ma megerősítette, hogy alkotmányos az a törvény, amellyel megduplázták a barnamedvére vonatkozó kilövési kvótát – jelentette be közösségi oldalán Tánczos Barna miniszterelnök-helyettes.

Alkotmányosnak nyilvánították, megduplázhatják a barnamedvére vonatkozó kilövési kvótát Romániában
2026. június 24., szerda

Az is megtörténhet, hogy nem lesz miniszterelnök-helyettes a Grindeanu-kormányban

A Szociáldemokrata Párt (PSD) országos elnöksége Ovidiu Popát, Radu Opreát és Marian Neacșut bízta meg azzal, hogy az alakulat nevében tárgyalásokat folytassanak a parlamenti pártokkal a PSD-kormány támogatását rögzítő megállapodásról.

Az is megtörténhet, hogy nem lesz miniszterelnök-helyettes a Grindeanu-kormányban
2026. június 24., szerda

Kéthetes amerikai álom: 44 csíki diák indul életre szóló tapasztalatokért

Amerikai egyetemek, középiskolák, fogadócsaládok és pályaorientációs programok várják azt a 44 diákot, akik a Márton Áron Főgimnázium Marci2US programjának első résztvevőiként utazhatnak az Egyesült Államokba.

Kéthetes amerikai álom: 44 csíki diák indul életre szóló tapasztalatokért
Hirdetés
2026. június 24., szerda

Medvét láttak Fitódon

Medve jelenéte miatt figyelmeztették Ro-Alert üzenetben a Csíkszentlélek községhez tartozó fitódiakat szerda délután.

Medvét láttak Fitódon
Medvét láttak Fitódon
2026. június 24., szerda

Medvét láttak Fitódon

2026. június 24., szerda

Hallgatólagosan elfogadta a képviselőház a Románia és a Moldovai Köztársaság egyesüléséről szóló törvénytervezetet

Hallgatólagosan elfogadta szerdai ülésén a képviselőház a Románia és a Moldovai Köztársaság egyesüléséről szóló törvénytervezetet.

Hallgatólagosan elfogadta a képviselőház a Románia és a Moldovai Köztársaság egyesüléséről szóló törvénytervezetet
2026. június 24., szerda

Kelemen Hunor: az állam intézményein keresztül nagyon gyakran semmibe veszi az állampolgárt

Kelemen Hunor RMDSZ-elnök szerint a bizalomhiány a romániai társadalom „legsúlyosabb deficitje”, a legnagyobb gond pedig az, hogy az állam intézményein keresztül nagyon gyakran semmibe veszi az állampolgárt.

Kelemen Hunor: az állam intézményein keresztül nagyon gyakran semmibe veszi az állampolgárt
Hirdetés