
Fotó: Veres Nándor
Teljesen elzárta az autós forgalmat egy, az úttesten keresztbe fordult kamion a 12A jelzésű országút Csíkborzsova és Csíkszentmiklós közötti szakaszán kedd délután.
2022. augusztus 30., 17:512022. augusztus 30., 17:51
2022. augusztus 30., 18:052022. augusztus 30., 18:05
Keresztbe fordult az úttesten egy kamion Csíkborzsova közelében, a 12A jelzésű országúton kedd délután. A jármű vontatórésze az árokba csúszott, míg az úttesten maradt félpótkocsi teljesen elzárta az autós forgalmat.
Fotó: Veres Nándor
A helyszínen egy rendőregység tartózkodik, de különösebb forgalomirányításra nincs lehetőség, hiszen mindkét sáv elzáródott – a teherautó kiemelésére alkalmas jármű 18 óra előtt kevéssel ért a helyszínre.
Fotó: Veres Nándor
Az érintett szakasz a kisebb autóknak az úgynevezett vásárúton kerülhető ki.
Fotó: Veres Nándor
Fotó: Veres Nándor
Aláírta pénteken Daniel David oktatási miniszter az új középiskolai tanterveket jóváhagyó rendeletet – közölte a szaktárca.
A Mentsétek meg Romániát Szövetség (USR) politikai bizottsága pénteken jóváhagyta Radu Miruță jelölését a védelmi miniszteri és Irineu Darău jelölését a gazdasági miniszteri tisztségre.
Több száz kilogrammnyi pirotechnikai eszközt foglalt le a rendőrség egy vállalkozástól csütörtökön, Hargita megyében.
Mindent vissza: közleményben próbálja tisztázni a Marosvásárhelyi Polgármesteri Hivatal sajtóirodája azt a szerdai keltezésű határozattervezetet, amelyben a nyugdíjasok utazási kedvezményének korlátozásáról is szó van.
A tanév rendjének megfelelően a pénteki tanórák után kezdődik és január 7-ig tart a téli vakáció. A diákok január 8-án térnek vissza az iskolákba.
Hároméves javítóintézeti nevelést rendelt el pénteken a nagyváradi ítélőtábla a 16 éves diáklánnyal szemben, aki 2023 novemberében megkéselte a Traian Vuia Szakközépiskola bentlakásának egyik nevelőtanárát.
Péntek hajnalban Murfatlarban elfogták a hatóságok a Poarta Albă börtönből csütörtökön megszökött elítéltet.
Egy disznó csatangolt csütörtök este a Marosvásárhely-Radnót közötti autópályán.
A sepsiszentgyörgyi mozi közelébe költözött a sepsiszentgyörgyi rendőrség, az új székházban fogadják a lakosságot is.
szóljon hozzá!