
Joallas.ro. Arra törekedtünk, hogy picit másak legyünk, mint a többi álláshirdető portál
Fotó: Pinti Attila
Álláskereső portált indított lapcsaládunk, a munkakeresők és munkaadók új felületen kereshetik a legjobb megoldásokat.
2019. október 16., 12:012019. október 16., 12:01
2019. október 25., 13:032019. október 25., 13:03
Egyáltalán nem mindegy, hogy milyen felületeken, milyen módszerekkel keresnek a vállalkozások munkatársakat. Ez a körültekintés érvényes az álláskeresésre is. A Jóállás.ro megtervezése során éppen ezért vettünk figyelembe minden olyan szempontot, amelyek mindkét oldal számára hatékonyak – foglalta össze a Príma Rádió vendégeként Bencze Hajnalka. Lapcsoportunk HR-igazgatója, a Jóállás.ro ötletgazdája a műsorban beszélt arról, hogy milyen elvek és megfontolások alapján tervezték az Erdélyi Médiatér Csoport portfóliójának legújabb tagját, a Jóállást.
„Mivel HR-esként dolgozom a médiacsoportnál, más szemszögből is látom a munkaerőpiacot érintő problémákat, valamint az álláskeresés és álláskínálat általános helyzetét.
Ez az álláshirdetések szempontjából igen fontos. A mi cégcsoportunk előnyös helyzetben van, mert több saját csatorna is rendelkezésünkre áll. Ugyanakkor azt is látom, hogy az ügyfeleink milyen nehézségekkel küzdenek. Tehát van tapasztalatunk, ismerjük a folyamatokat, a másik oldalon pedig ott vannak az igények.
– nyomatékolta.
Fotó: Pinti Attila
A kérdésre, hogy mégis mi különbözteti meg a Jóállást a többi hasonló oldaltól, Bencze Hajnalka rámutatott, hogy
„A cégek számára mi regisztrációhoz kötjük a szolgáltatásainkat. Ez egy teljesen egyszerű, mindössze néhány kattintásos folyamat.
Ezáltal már minden egyes hirdető köthető valakihez, tiszta, áttekinthető a kép. De nem csak kérünk, adunk is:
Fotó: Pinti Attila
A HR-igazgató kérdésre válaszolva kitért a Jóállás.ro bisztrós hangulatára is. Mint mondta, könnyed, barátságos érzést kívánnak kelteni a felhasználókban.
„Arra törekedtünk, hogy picit másak legyünk, mint a többi álláshirdető portál.
– ismertette a lényeget Bencze Hajnalka. Hozzátette, a bisztrós hangulat részeként dolgozták ki a munkáltatók számára az ajánlatokat. „Van à la carte menünk, ami azt jelenti, hogy mindenki maga döntheti el, milyen csomagot választ a Jóálláson. Illetve vannak fix ajánlataink is: print koktél, print-fm koktél stb., ezekben össze vannak mixelve a lehetőségek.”
Figyelmeztető, majd célzott lövéseket adtak le kedden a rendőrök a craiovai börtön egyik rabjára, aki megszökött egy munkapontról. A férfi életét vesztette.
Ha lehetőségük lesz rá, és rajtuk múlik, akkor Călin Georgescut fogják javasolni miniszterelnöknek – jelentette ki George Simion, az AUR elnöke hétfőn este.
Ellenzékbe vonul Romániában az európai néppárti tagsággal rendelkező Nemzeti Liberális Párt (PNL), miután a parlament kedden megvonta a bizalmat az Ilie Bolojan pártelnök vezette koalíciós kormánytól.
A Határtalan történet című műalkotás új kövének avatásával, felolvasással, vetítéssel, kerekasztal-beszélgetéssel és a Korossy Kvartett előadásával ünnepelte Krasznahorkai László Nobel-díjas írót a Magyar Tudományos Akadémia (MTA) kedden Budapesten.
Bírálta kedden az RMDSZ-t a Románok Egyesüléséért Szövetség (AUR) elnöke, George Simion, amiért a szövetség képviselői és szenátorai nem szavazták meg a kormány elleni bizalmatlansági indítványt.
Több medvét is lefotózott olvasónk miközben a Gyergyóalfalu és Zeteváralja közötti 138-as megyei úton, a Libánon utazott autójával.
A bukaresti ítélőtábla kedden helyt adott a legfelsőbb bíróság keresetének, és arra kötelezte a kormányt és a pénzügyminisztériumot, hogy fizessék ki a bíráknak és ügyészeknek bírósági döntéssel megítélt bértartozásokat.
Első fokon megnyerte Nicușor Dan államfő az Állandó Választási Hatóság (AEP) elleni pert, amellyel az elnökválasztási kampányában elköltött mintegy 930 ezer lej visszatérítését akarta elérni.
„Nem bírtak ki legalább egy évet kormányválság nélkül a koalíciós partnereink, ismét megbukott egy kormány, újabb politikai krízis van Romániában, pedig nem ezt várták, az emberek” – jelentette ki kedd délután Tánczos Barna, miniszterelnök-helyettes.
Elkezdődött a Hargita megyei utakon a közúti rendőrség Truck&Bus elnevezésű akciója, amelynek során május 4. és 10. között fokozottan ellenőrzik a tömegközlekedési és az áruszállító járműveket.
1 hozzászólás