Nagyfesztiválokra jellemző show-műsor fogadta a Vibe Fesztiválra érkező több tízezres tömeget szombat este. Az izgalmas színpadi elemek, a fénytechnika, a láng- és füstgép felkészítették a közönséget Jason Derulo látványos belépőjére, a hangos éljenzés azonban megszakadt egy pillanatra, amikor a világsztár végre a beleszólt a mikrofonba.
2024. július 07., 15:462024. július 07., 15:46
2024. július 07., 15:512024. július 07., 15:51
Konfettieső és tűzijáték koronázta meg a koncertet
Fotó: Vibe Festival/Facebook
Nagyfesztiválokra jellemző show-műsor fogadta a Vibe Fesztiválra érkező több tízezres tömeget szombat este. Az izgalmas színpadi elemek, a fénytechnika, a láng- és füstgép felkészítették a közönséget Jason Derulo látványos belépőjére, a hangos éljenzés azonban megszakadt egy pillanatra, amikor a világsztár végre a beleszólt a mikrofonba.
2024. július 07., 15:462024. július 07., 15:46
2024. július 07., 15:512024. július 07., 15:51
Konfettieső és tűzijáték koronázta meg a koncertet
Fotó: Vibe Festival/Facebook
Már a kora délutáni órákban látszott, hogy a szervezők által beígért harmincezres tömeget nem lesz nehéz összehozni szombaton: folyamatosan özönlöttek a fesztiválozók, fiatalok és idősek egyaránt, sokan családosan, gyerekekkel érkeztek.
A Vibe pénteki line-upja ennek megfelelően ígéretes koncerteket kínált, Misshre sokan, Valmarra rengetegen gyűltek be a Mol színpad elé. T. Danny 45 perces késéssel állt fel a Petőfi színpadra, de a közönség hűen kitartott mellette, legalábbis azok, akik nem igyekeztek Jason Derulo koncertjére előnyös helyet foglalni.
Jason a tőle megszokott energiával, kihívó koreográfiával teremtett hangulatot
Fotó: Vibe Festival/Facebook
A Mol színpad előtt ugyanis már a Valmart követően sem üresedtek meg teljesen az első sorok, a „fanok” elszántan várták a 22.30-at, de aki fél órával kezdés előtt érkezett, még viszonylag a színpadhoz közel állhatott meg. Az amerikai popsztár azonban még váratott magára, pontosan 25 percet, és ezalatt
22,55-kor azonban felcsendült a YouTube-on 354 milliós megtekintésű Whatcha Say, a közönség pedig hangos sikítással jelezte, kezdődhet a show.
Az igazán nagy rajongókat nem zavarta a hangprobléma
Fotó: Vibe Festival/Facebook
Csakhogy a kellemetlen meglepetés erejével hatott, amikor Jason elkezdett énekelni. A sokk érezhető volt az egész tömegen, hiszen a sztár valamiféle torz, a közönség számára ismeretlen hangon szólalt meg. Ezt a hangot az este folyamán meglehetősen sokszor lehetett hallani,
Utólagos kérdezősködésünk során kiderült, valóban vele lehetett gond, mert a hangtechnika rendben volt, nem történt hiba.
A hangulat ennek ellenére is határozottan jól alakult, Jason közvetlenül kommunikált a közönséggel, és az általa ígért fergeteges bulit sikeresen teljesítette.
Összességében igazán különleges színfoltja volt a 2024-es Vibe Fesztiválnak Jason Derulo
Fotó: Vibe Festival/Facebook
A show káprázatos volt: a színpadi elemek még a kivetítőn is jól érvényesültek, a fények, kamerák profin követték a színpadon zajló eseményeket, a láng- és füstgép látványosan keretezte a sztárt és a táncosait, akik nélkül a műsor sem lett volna igazi. A slágerek szövegeit kívülről tudta a közönség,
Jason Derulo valóban megkoronázta a Vibe-ot, a Trumpets alatti konfettieső még rátett egy lapáttal, végül a fesztiválozók legnagyobb meglepetésére tűzijáték is volt, míg a világsztár a From the Islands című, legfrissebb számával búcsúzott Erdélytől.
Fotó: Vibe Festival/Facebook
Fotó: Farkas Orsolya
Fotó: Tuchiluș Alex
Fotó: Tuchiluș Alex
Fotó: Tuchiluș Alex
Fotó: Tuchiluș Alex
Fotó: Tuchiluș Alex
Fotó: Tuchiluș Alex
Jóváhagyta Gyergyószentmiklós önkormányzata a Csíky-kert rendbetétléről szóló finanszírozási szerződést, és döntött a Virág negyed északi részének rendezéséhez szükséges telekkönyvi módosításról is.
A bukaresti nyugdíjpénztárnál és további 29 helyszínen egy nyugdíjcsalással kapcsolatos ügyben szerdán végrehajtott házkutatások nyomán hét személyt őrizetbe vettek, további 13-at hatósági felügyelet alá helyeztek – közölte csütörtökön rendőrség.
Ráduly János néprajzkutatótól, írótól, költőtől, műfordítótól, rovásírás-kutatótól, népmesegyűjtőtől búcsúzik közösségi oldalán Kibéd község önkormányzata.
Sétálni indult Sepsiszentgyörgy főterére, de nem tért vissza az elhelyezési központba az a két lány, akit most a rendőrséggel kerestetnek.
Felújítása után ismét látogatható a gernyeszegi Teleki-kastély, amelyet az elmúlt három évben restauráltak uniós forrásból. A csütörtöki bejáráson Teleki Kálmán gróf mutatta be az épületet, ahol a felújítás során az eredeti értékek megőrzésére törekedtek.
Marosvásárhelyen javában zajlik a városháza által megszervezett ingyenes ivartalanítás. Két rendelőben várják a kutyákat, cicákat.
Az alkotmánybíróság csütörtökön szeptember 23-ára halasztotta Ilie Bolojan ügyvivő miniszterelnök július elején benyújtott beadványának tárgyalását.
Száz éve született meg báró Kemény János kezdeményezésére a legendás helikoni íróközösség, az első találkozót 1926 júliusában tartották a Kemény-kastélyban. A jubileum alkalmából háromnapos rendezvénysorozatot szerveznek.
Sztrájkot hirdetnek a kormány gazdasági és szociális politikája ellen a Sanitas szakszervezeti szövetség képviselői.
Új műsorstruktúrával várja nézőit szombattól az M1 csatorna – közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája csütörtökön az MTI-vel.
1 hozzászólás