Itt találkozhatsz dr. Almási Kittivel Pr-cikk

•  Fotó: Beliczay László

Fotó: Beliczay László

Szorongással teli mindennapokat élünk, ez tagadhatatlan. Az elmúlt évek be- és lezártsága, a világban zajló jelenlegi gazdasági helyzet és a jövő év kilátástalanságainak köszönhetően nehéz egyedül kialakítanunk a megküzdési stratégiákat. A szakemberek azt tanácsolják, hogy saját életünkben érdemes megkeresnünk azokat a tevékenységeket, amelyek feltöltenek és motivációt adhatnak. Az Eventikum és a Traccs csapata többek között éppen ezért is kérte fel dr. Almási Kitti szakpszichológust egy erdélyi körútra.

Támogatói tartalom

2022. október 26., 13:252022. október 26., 13:25

2022. október 26., 15:542022. október 26., 15:54

„Az Eventikum megalakulásakor még álmodni sem mertünk arról, hogy valaha olyan neves személyiségeket hozhatunk el az erdélyi közönséghez, mint dr. Almási Kitti. Hatalmas megtiszteltetésnek vesszük, hogy eleget tett felkérésünknek, és bízunk benne, hogy az eseményeken elhangzó gondolatok kikapcsolódást nyújthatnak a résztvevőknek, és némiképp segítséget nyújthatnak a mindennapos küzdelmek legyőzősében” – számolt be Kozma Péter, a rendezvény főszervezője.

Alig néhány hete az Eventikum és a Traccs kereteiben szervezett eseményeken Ördög Nórát és Nánási Pált ismerhette meg közelebbről a nagyérdemű. A nagy érdeklődésre való tekintettel az eddigi három helyszínt immár hat helyszínre bővítették, így

Gyergyócsomafalván, Sepsiszentgyörgyön, Marosvásárhelyen, Csíkszeredában, Székelyudvarhelyen és Kolozsváron kerül megrendezésre beszélgetős est dr. Almási Kitti főszereplésével.

•  Fotó: Beliczay László Galéria

Fotó: Beliczay László

„Azt tapasztaltuk az előző rendezvények szervezésénél, hogy nagy érdeklődés mutatkozott volna más helységek irányából is, hogy náluk is megforduljanak meghívottaink. Éppen ezért döntöttünk úgy, hogy minden akadályt leküzdve még több erdélyi települést érintsen a karavánunk. Gyergyószentmiklósi születésű lévén mindenképp fontosnak láttam, hogy itthon is megszervezzem az eseményt.

Idézet
Mivel jelenleg a városban felújítás alatt állnak bizonyos előadótermek, ezért esett a választásunk Gyergyócsomafalvára, és bízunk benne, hogy a várostól pár kilométeres távolság senki kedvét nem szegi, és eljönnek a rendezvényre

– mondta el bizakodva Kozma Péter, aki egyébként a gyergyószentmiklósi Figura Stúdió Színház munkatársa is.

•  Fotó: kittialmasi.com Galéria

Fotó: kittialmasi.com

Dr. Almási Kittit már számos formátumban láthatta a közönség, például önálló előadások keretében vagy a világjárvány alatt indított A Te döntésed című Youtube-csatorna házigazdájaként. Olyan formátumban azonban, amelyet egy Traccs est biztosít, biztosan nem találkozhattak, hiszen ezen estek fő mozgatórugója, hogy

olyan témák kerüljenek napvilágra, amelyeket az adott interjúalany más platformon ritkán vagy még soha nem közölt magáról.

A családias, meghitt hangulatról biztosítanak a szervezők, hiszen az események nem sajtónyilvánosak, így biztosak lehetünk benne, hogy néhány kulisszatitokra is fény derül majd. A beszélgetéseket olyan közismert moderátorok vezetik majd le, mint Badics Petra, Máthé Kincső, Csatlos Tünde, Bagaméri-Vass Noémi, Szalay Zsuzsanna és Székely Blanka.

•  Fotó: kittialmasi.com Galéria

Fotó: kittialmasi.com

Az estek záróakkordjaként személyesen is találkozhatnak dr. Almási Kittivel azok, akik szeretnének dedikáltatni vagy közös fotót készíteni. A helyszínen megvásárolható lesz a szakpszichológus A Te döntésed című könyve is.

A jegyek elérhetőek már elérhetőek az Eventikum weboldalán, és érdemes mielőbb beszerezni őket, hiszen több helyszínen is már fogytán vannak a helyek.

szóljon hozzá! Hozzászólások

Ezek is érdekelhetik

Hirdetés

A rovat további cikkei

2026. augusztus 22., szombat

Azt állította, hogy a személyes holmijaiért érkezett, aztán bántalmazta volt élettársát

Telefont tulajdonított el, illetve bántalmazta volt élettársát egy 34 éves férfi, akit pénteken vettek őrizetbe a hatóságok Sepsiszentgyörgyön – tájékoztat a Kovászna Megyei Rendőr-főkapitányság.

Azt állította, hogy a személyes holmijaiért érkezett, aztán bántalmazta volt élettársát
Hirdetés
2026. augusztus 22., szombat

Ittas sofőrt tartóztattak fel Gyergyótölgyesen

Ittas sofőrt tartóztattak fel a hatóságok pénteken este Gyergyótölgyes községben – közli a Hargita Megyei Rendőr-főkapitányság.

Ittas sofőrt tartóztattak fel Gyergyótölgyesen
2026. augusztus 22., szombat

Cigarettát és alkoholt foglaltak le a rendőrök

Nagy mennyiségű cigarettát és alkoholt foglaltak le a rendőrök pénteken a Hargita megyében tartott házkutatások során, ugyanakkor két személy őrizetbe is vettek – közli a Hargita Megyei Rendőr-főkapitányság.

Cigarettát és alkoholt foglaltak le a rendőrök
2026. augusztus 22., szombat

Miközben még tart a kánikula, viharossá válhat az időjárás térségünkben szombat délutántól

Légköri instabilitásra, a szél felerősödésére széllökésekre, valamint felhőszakadásokra kell számítani az ország több megyéjében, beleértve Hargita és Kovászna megyéket.

Miközben még tart a kánikula, viharossá válhat az időjárás térségünkben szombat délutántól
Hirdetés
2026. augusztus 22., szombat

Legelővita miatt okozott 25 napon túl gyógyuló sérülést

Egy a juhok legeltetésével kapcsolatos vita miatt támadt rá egyik pásztor a másikra a zágoni mezőn; az agresszort előzetes letartóztatásba helyezték – közli a Kovászna Megyei Rendőr-főkapitányság.

Legelővita miatt okozott 25 napon túl gyógyuló sérülést
2026. augusztus 22., szombat

Agresszióvá fajult a csendzavarás Sepsiszentgyörgyön

Harmincnapos előzetes letartóztatásba vettek két fiatalt Sepsiszentgyörgyön, akik előszőr csendzavarást követtek el, majd szomszédjaikat ütlegelték és egy járműben is kárt tettek – közli a Kovászna Megyei Rendőr-főkapitányság.

Agresszióvá fajult a csendzavarás Sepsiszentgyörgyön
2026. augusztus 22., szombat

Leó pápa: a világnak nincsen szüksége az emberiséget leértékelő mesterséges intelligenciára

A világnak nincsen szüksége olyan mesterséges intelligenciára, amely leértékeli az emberiséget, ellenkezőleg, bölcsesség vezette emberi intelligenciára van szüksége – mondta XIV. Leó pápa.

Leó pápa: a világnak nincsen szüksége az emberiséget leértékelő mesterséges intelligenciára
Hirdetés
2026. augusztus 22., szombat

Bákói cigarettacsempészekre csapott le a rendőrség

Három 31 és 72 év közti személyt hallgatott ki a rendőrség Bákóban akiket cigarettacsempészettel gyanúsítanak. Kettejüket őrizetbe vették.

Bákói cigarettacsempészekre csapott le a rendőrség
2026. augusztus 22., szombat

Hatan kerültek kórházba a cekendi balesetet követően

Két autó ütközött össze szombaton hajnalban Homoródfürdő és Máréfalva között, hat személyt kellett kórházba szállítani – tudtuk meg a Hargita Megyei Rendőr-főkapitányságtól.

Hatan kerültek kórházba a cekendi balesetet követően
2026. augusztus 22., szombat

Nyaralónál csaptak fel a lángok

Leégett egy nyaraló faszerkezete a Maros megyei, Erdőszentgyörgyhöz közeli Bözödön, ahol pénteken éjfélkor csaptak fel a lángok – közli a Maros megyei tűzoltóság. Szerencsére senki sem sérült meg.

Nyaralónál csaptak fel a lángok
Nyaralónál csaptak fel a lángok
2026. augusztus 22., szombat

Nyaralónál csaptak fel a lángok

Hirdetés