
Fotó: Pinti Attila
Törökországba utazott az FK Csíkszereda U19-es korosztályos focicsapata, hogy lejátssza az UEFA Youth League visszavágóját. A Galatasaray elleni meccs szerdán délután három órától lesz.
2022. október 03., 12:462022. október 03., 12:46
2022. október 03., 12:482022. október 03., 12:48
A szeptember közepén megrendezett hazai találkozóra még az esélytelenek nyugalmával készülhetett a román bajnokságot tavasszal megnyerő – és így a nemzetközi porondon Romániát képviselő – FK Csíkszereda. Ám az itthoni 1–1-es végeredmény (a piros-feketék gólját a 64. percben El Sawy szerezte) megmutatta, hogy a csíkiaknak van keresnivalójuk az október 5-i visszavágón.

Felvette a küzdelmet nagynevű ellenfelével az FK Csíkszereda, szerdán délután hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a török Galatasaray együttesével a labdarúgó Ifjúsági Bajnokok Ligája első fordulójának első mérkőzésén.
A fiuk hétfőn hajnalban Csíkszeredából autóbusszal indultak Bukarestbe, onnan 13.10 perckor száll fel a repülőjük, amely egy óra alatt Isztambul második legnagyobb repülőterére, a Sabiha Gökçen Nemzetközi Repülőtérre repíti őket.
A Tisza-kormány minden magyar ember kormánya lesz – közölte Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke a Facebook-oldalán a pártja választási győzelmét hozó napot követő hétfőn.
Csíkszereda ismét rekordot döntött a mínuszok tekintetében: az ország lakott települései közül ott mérték a legalacsonyabb hőmérsékletet hétfő hajnalban – derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat (ANM) adataiból.
Hatalmas robajjal csapódott be egy tömbház bejáratába egy személyautó szombaton este Csíkszeredában, a Tető utcában. Fotókat kaptunk, amelyek az becsapódás után nem sokkal készültek.
Számos európai és nemzetközi politikai vezető gratulált Magyar Péter győzelméhez a 2026-os magyarországi választásokat követően, hangsúlyozva az eredmény európai jelentőségét.
Közösségi oldalán gratulált vasárnap este Nicusor Dan román államfő a Tisza Pártnak és Magyar Péternek az országgyűlési választáson aratott, „mérföldkőnek számító” győzelemhez.
A Tisza-kormány minden magyart képviselni fog - jelentette ki Magyar Péter vasárnap este Budapesten, pártja eredményváró rendezvényén. Magyar Péter távozásra szólította fel a köztársasági elnököt.
Kelemen Hunor, az RMDSZ elnöke is gratulált Magyar Péter választási győzelméhez a magyar országgyűlési választásokon.
Kétharmaddal kormányozhat a Tisza-párt az elkövetkező négy évben a magyar országgyűlési választások eredményeinek közel száz százalékos feldolgozottsága szerint.
A Tisza és Magyarország megnyerte ezt a választást, nem kicsit, hanem nagyon, sőt nagyon nagyon – jelentette ki a Tisza Párt elnöke vasárnap este Budapesten.
A párt gyenge teljesítménye miatt az országgyűlési választáson, lemondott a Demokratikus Koalíció elnöke, Dobrev Klára.
szóljon hozzá!