
Képünk illusztráció
Fotó: Pixabay.com
Tetten értek egy 19 éves marosvásárhelyi fiatalembert, amikor egy bérelt lakásban három hölgy szexuális szolgáltatásait kínálta másoknak, pénzért. A kerítőt 24 órára őrizetbe vették.
2022. június 09., 20:052022. június 09., 20:05
2022. június 09., 20:552022. június 09., 20:55
Mint a rendőrség sajtószóvivőjétől megtudtuk, a 19 éves férfit és három – 18-22 év közötti – nőt azonosítottak egy lakásban. A nyomozás során kiderült, hogy a lakást a férfi bérelte, és áprilistól mostanáig ott három nőt futtatott, akiktől elvette a „jövedelem” egy részét. Az azonosítás után a fiatal lakásában is házkutatást tartottak. A rendőrök lefoglaltak hat mobiltelefont, pénzt és a nők szállítására használt személygépkocsit.
A 19 éves férfit 24 órára őrizetbe vették, ellene eljárás indult kerítés gyanújával. A nyomozást folytatják, hogy pontosan feltárják a történteket és kiderítsék, még ki lehet érintett az ügyben.
A kötelező magánnyugdíjalapban összegyűlt pénz 30 százalékát adják ki egyben, 70 százalékát pedig havi lebontásban. A havonta történő kifizetést a szociális minimálnyugdíjhoz viszonyítják, ami most 1281 lej.
Öt fiatal jelentkezett arra, hogy visszaszerezze a keresztet a Duna jeges vizéből, azonban végül csak hárman ugrottak a folyóba Giurgiuban vízkeresztkor. A románok úgy tartják, hogy aki elsőként éri el a keresztet, egész évben szerencse kíséri.
Több autóban is kárt tett a tetőről lezúduló hó Gyulafehérváron. Az eset kapcsán óvatosságra hívja fel a járműtulajdonosok és gyalogosok figyelmét a helyi önkormányzat.
Eseménydús napokon vannak túl, és azokra is számítanak a Hargita és Maros megyei hegyimentők. Tapasztalataik szerint a balesetek többsége a sí- és szánkópályákon történik, de a hegyekben várható további havazás miatt a túrázóknak is résen kell lenni.
Két felnőttet és négy gyermeket vittek kórházba, miután autójukkal a jeges Beszterce-folyó medrébe zuhantak Dornavátrán.
A csendőrség kedden közölte, hogy hamisak azok a közösségi médiában terjedő képek, amelyeken állítólagos román csendőrök láthatók, amint egy épületben járólapot raknak le.
A közmédia mindenki számára ingyenesen elérhetővé teszi a Nemzeti Sport archív tartalmait – közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája kedden az MTI-vel.
A romániai polgárok több mint kétharmada (68 százaléka) támogatná az ukrajnai béke megkötését az Egyesült Államok által szabott feltételek mellett – derül ki az Avangarde közvélemény-kutatásából.
Lezuhant kedden Aradon egy tízemeletes tömbház tetejéről két férfi. A tragédia a Romanilor sugárúton történt.
Meghalt Tarr Béla filmrendező kedden – közölte az MTI-vel Fliegauf Bence rendező a család nevében.
1 hozzászólás