
Kolozsi Kilián
Fotó: Kaszner Nikolett
Rendkívüli helyzetet kellett megoldania a stábnak a Duna Televízió vetélkedőjének egyik felvétele előtt, mivel Harsányi Levente, a műsor egyik csapatkapitánya váratlanul kórházba került, így nem tudott részt venni a Magyarország, szeretlek! forgatásán – tájékoztat közleményben az MTVA sajtóosztálya.
2018. február 13., 14:092018. február 13., 14:09
2018. február 13., 14:122018. február 13., 14:12
Kolozsi Kilián, a Család-barát egyik műsorvezetője helyettesítette Leventét a két adás felvételén.
„Hirtelen érkezett a felkérés, de az egész stáb rendkívül segítőkész volt, nagyon megkönnyítették a dolgomat. Rátonyi Krisztával is hamar megtaláltuk az összhangot, partner volt mindenben, pedig még nem dolgoztunk együtt korábban. Látszik, hogy kiváló csapatot alkotnak Szente Vajk műsorvezetővel.
– mondta Kilián, akit február 18-án és március 4-én 20.40-től láthatnak a nézők a Duna Televízióban.
„Köszönöm Kiliánnak, hogy helyettesített. Szerencsére most már jól vagyok, meggyógyultam, és bár egy epekővel könnyebben, de újra munkába álltam” – mondta Harsányi Levente, aki a Magyarország, szeretlek! március 11-i adásában tér vissza újra a képernyőre.
Fotó: Kaszner Nikolett
A 2026-os költségvetés tervezetében a helyi közösségek fejlesztésére több mint 86,4 milliárd lejt irányoznak elő, 7,4 milliárd lejjel többet, mint 2025-ben, és ez az eddigi legnagyobb összeg, amit a helyi önkormányzatok támogatására szánnak.
Közel 130 online térben elkövetett csalást jelentettek a Hargita Megyei Rendőr-főkapitányságon 2025-ben. A legnagyobb kár összege, amelyet online csalással csaltak ki az áldozatból, több mint 500 ezer lej.
Hivatalos látogatásra Romániába érkezik csütörtökön Volodimir Zelenszkij ukrán elnök.
Nicușor Dan államfő összehívta szerdára a Legfelsőbb Védelmi Tanács (CSAT) ülését.
Az Amerikai Egyesült Államok harci repülőgépeket és katonákat telepítene a Konstanca megyei Mihail Kogălniceanu-légibázisra az Iránnal fennálló háborús helyzet miatt – értesült a Digi24 hírportál különböző információs forrásokból.
Hivatalos látogatást tesz Romániában március 12-én, csütörtökön Volodimir Zelenszkij ukrán elnök, amelynek során Nicușor Dan elnökkel találkozik – értesült a Digi24 hírportál.
A 2026-os állami költségvetés tervezete 127,7 milliárd lejes, GDP-arányosan 6,2 százalékos deficitre épít – derül ki a pénzügyminisztérium által kedden közzétett dokumentumból, amely szerint 2027-re a GDP 5,1 százalékára csökken a deficit.
Jelentős zavarokat okozhat az országos próba-képességvizsgák és a próbaérettségi lebonyolításában, hogy több mint 73 ezer tanügyi alkalmazott nem vesz részt a megszervezésükben.
Tűz ütött ki kedden egy lakóházban Libánfalván, a Fő utcában. Az épületből két gázpalackot hoztak ki a tűzoltók, és fennállt a veszélye annak, hogy a lángok két közeli lakóházra is átterjednek.
Megkezdődött a fakó keselyű romániai visszatelepítése: az első madarak március kilencedikén érkeztek meg a Fogarasi-havasokba. A Spanyolországból hozott példányokat az akklimatizációs időszak után fokozatosan engedik szabadon.
szóljon hozzá!