Vendégfellépők nélkül héthatárra szóló zenei fesztivált lehetne szervezni Gyergyószentmiklóson, ahol olyan bandák működnek, amelyek tömegeket vonzanak. Négy zenekar tagjait ültettük egy asztalhoz, hogy megkérdezzük, mit szívnak. Kiderült, hogy hegyi levegőt.
2021. április 30., 12:002021. április 30., 12:00
Voltak már lakótársak az egyetemi évek alatt, közös a producer, de olyan is van, aki majdnem az összes zenekarnak tagja volt az évek során.
Bagossy Norbert, Bereczky Botond, Fodor László és Nicuță Alin. Négy fiatal, akik bandájukkal felhelyezték a zenei világtérképre Gyergyószentmiklóst.
A Bagossy Brothers Company, a No Sugar, a Teddy Queen és a 4S Street frontembereivel Székely Blanka beszélget a Nézőpont legújabb műsorában.
– fogalmazott Bagossy Norbert.
Az idén a Petőfi-díjat három kategóriában is elnyerő Bagossy Brothers Company veteránnak számít, ők azok, akik sikerükkel és szakmai segítségnyújtásukkal a többiek útját is egyengetik.
„Kialakult egy ilyen etalon zenekar, mint a Norbiéké. Próbáltuk azt az utat követni, tanulni a hibákból is, ugyanakkor
Ez nagyon-nagyon konstruktív és pozitív konkurencia volt, indirekt módon egymást fejlesztettük. Láttuk, hogy milyennek kell lennie egy színpadi hangbeállásnak, vagy egy komoly videoklipnek, vagy akár azt, hogy egy interjúban hogy kell szerepelni” – fogalmazott a műsorban Nicuță Alin, a 4S Street zenekar énekese és akusztikus gitárosa.
Barátságról, hírnévről, a világjárvány okozta kihívásokról, sikerekről és új dalokról meséltek a zenészek a Székelyhon TV-nek.
A Nézőpont legújabb adása megtekinthető a Székelyhon TV Youtube-csatornáján.
Összesen 207 helyszínen tart házkutatást kedden a rendőrség a Jupiter művelet keretében bűncselekményekkel gyanúsított személyeknél.
Kedden folytatódik az érettségi vizsga szóbeli szakasza a román nyelvi kommunikációs készségek felmérésével.
Új korszak kezdődhet a fapados légi közlekedésben: a Wizz Air bejelentette, hogy 2027-től Starlink-alapú internetkapcsolatot vezet be repülőgépein.
Medveriasztásra ébredtek a csíkszeredaiak kedd hajnalban, de már hétfő délután is egymást követték a Ro-Alert üzenetek Hargita megyében.
Nemcsak a közúti forgalomban, hanem a gyalogosok által használt köztereken is balesetveszélyesen közlekednek sokan az elektromos rollerekkel Csíkszeredában. Ezért a városvezetés egy szabályzót készít, és korlátozásokat vezetnek be.
Izgalmas időszak előtt áll a videójáték-ipar, aminek a jövőjébe kaphattunk betekintést a nyári bemutató-események révén. Összeállításunkban a legnagyobb bejelentéseket szedtük össze.
A fokozódó elégedetlenségek miatt japánsztrájkot indít az egészségügyben és a szociális ellátórendszerben a Sanitas szakszervezet kedden. Az érdekvédelem főként a véglegesítés előtt álló egységes bértörvény-tervezet módosítását szeretné elérni.
A Hunyad megyei törvényszék elrendelte hétfőn annak a férfinek az előzetes letartóztatását, aki egy pisztollyal rálőtt négy emberre Lupényben. A törvényszék döntése nem jogerős, 48 órán belül megfellebbezhető.
A hét elején az átlagosnál melegebb idő várható, majd átmeneti lehűlés érkezik. A hónap közepétől ismét melegszik az idő, ugyanakkor záporokra és zivatarokra szinte minden nap számítani lehet – derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzéséből.
Rendkívüli ülésen fogadta el a gyergyószentmiklósi önkormányzati képviselő-testület azt a határozatot, amellyel a Monturist Kft. közgyűlésének összehívását kezdeményezik, ahol a cégvezető menesztését szeretnék elérni és kineveznék az utódját is.
szóljon hozzá!