
Nagy Norbertet hétfőn reggel látták utoljára Küküllőkeményfalván; miután nem jelent meg munkahelyén, hozzátartozói azonnal keresésére indultak, eltűnését jelentették a rendőrségen.
2022. október 25., 12:002022. október 25., 12:00
2022. október 26., 13:272022. október 26., 13:27
Az eltűnt 28 éves férfi 165–170 centiméter magas, körülbelül 70 kg, sportos testalkatú, barna, rövid hajú és barna szemű. Október 24-én, hétfőn reggel fél nyolc körül ment el otthonról, fekete kapucnis felsőt és szürke farmernadrágot viselt. HR 18 NEN rendszámú fekete színű Škoda Octavia típusú autóval tűnt el Küküllőkeményfalváról.
Aki bármilyen információval rendelkezik a férfi hollétét illetően, az a 0746 921 598-os telefonszámon vagy a 112-es egységes sürgősségi hívószámon jelezheti.
A férfit kedden este holtan találták Gyergyóújfalu közelében – erősítette meg több forrás is. Úgy tudjuk, hogy a férfi önkezével vetett véget az életének.
Nyilvánosságra hozták azt a megdöbbentő felvételt, amelyen jól látható, hogy teljesen zavartan közlekedik egy kamion az E60-ason. Mint a vizsgálatok során kiderült, a teherautó Kovászna megyei sofőrje ittas volt, őrizetbe is vették.
Július 1-jétől, szerdától a jelenlegi 4050 lejről 4325 lejre nő az országos bruttó minimálbér. Erről a március 12-én elfogadott 146-os számú határozatával döntött a kormány.
Már nem csak a véglegesítés előtt álló bértörvény-tervezet miatt nő az elégedetlenség az egészségügyben és a szociális ellátórendszerben, hanem a személyzethiány miatt fokozódó leterheltség miatt is. Általános sztrájkra készül az érdekvédelem.
Húsz megye hatvan településén és Bukarestben okozott károkat a kedd esti vihar – közölte szerdán reggel a katasztrófavédelmi főfelügyelőség (IGSU).
Közzétette kedden este a vagyonnyilatkozatát Nicușor Dan államfő.
A szaknak megfelelő kötelező tantárgy (matematika vagy történelem) írásbeli vizsgájával folytatódik szerdán az érettségi.
Az időjárás a következő négy hétben is többnyire a kánikula jegyeit fogja megtartani, miközben az ország nagy részén jelentős csapadékhiány várható az Országos Meteorológiai Szolgálat négyhetes előrejelzése szerint.
A minimálbér emelkedése miatt július elsejétől 202,5 lejről 216,25 lejre nő a bírságpont értéke – tájékoztatott kedden a közlekedésrendészet.
Rekord született: még nem fordult elő eddig az, hogy Kovászna megyében négy egymást követő napon vörös kódú, azaz a legmagasabb fokozatú riasztást adjanak ki a hőség miatt.
Medve jelenléte miatt figyelmeztették Ro-Alert üzenetben a csíkszeredaiakat kedd este.
szóljon hozzá!