Elindítja a Dermato Shopot az eMAG Pr-cikk

•  Fotó: eMAG

Fotó: eMAG

Az eMAG elindítja a Dermato Shopot, amely egy új, online shop-in-shop koncepció több mint 3000, a teljes család igényeit kielégítő szépségtermékkel.

Támogatói tartalom

2023. augusztus 03., 11:592023. augusztus 03., 11:59

2023. augusztus 04., 12:532023. augusztus 04., 12:53

Több mint egymillió román vásárol évente szépészeti termékeket az eMAG-on és ezek 30 százaléka havonta visszatérő vásárló. A világ legjobb kozmetikai cégei, mint a L’Oreal, Pierre Fabre, Naos Skin Care vagy Ivatherm most az eMAG Dermato Shop-ján találkoznak.

Az eMAG létrehoz egy kozmetikumokat és tisztálkodási termékeket kínáló shop-in-shop online platformot, amellyel

megkönnyíti a vásárlók dolgát azáltal, hogy a vásárlók megtalálják és könnyen elérhetik a napi tisztálkodási és szépészeti termékeiket az egész család számára.

Az eMAG égisze alatt a Dermato Shopban az ügyfelek könnyen válogathatnak a több mint 3000 tisztálkodási és szépészeti termék közül, amelyek olyan román és neves nemzetközi kozmetikai termékeket gyártó cégektől vannak, mint a L’Oreal, mely magával hozza a Vichy, La Roche Posay és Cerave brandeket, a Pierre Fabre, amellyel elérhetők lesznek az Avene, Ducray, Klorane és A-Derma brandek, vagy a Naos Skin Care, amely hozza a Bioderma és Institut Esthederm termékeit, de olyan román cégek termékei is elérhetők lesznek mint az Ivatherm.

Évente több mint egy millió román vásárol kozmetikai termékeket az eMAG-tól, melyek 30 százaléka havonta visszatérő kliens. Az újonnan elindított vásárlói platform a fogyasztók megnövekedett igényeire válaszol, miszerint olyan termékekre van szükség a családokban, amelyek a család összes tagját egységesen kielégítik. Ugyanakkor,

a Cegedim statisztikai kutatóintézet adatai szerint ez év első felében a bőrápolási és szépészeti termékek eladása 32 százalékkal nőtt, míg a mennyiségi növekedés 20 százalékos volt.

•  Fotó: eMAG Galéria

Fotó: eMAG

„A fogyasztók egyre jobban odafigyelnek az egészségükre és a személyes tisztálkodásra és egyre jobban informálódnak a kozmetikumok jellegzetességeiről és tartalmi összeállításáról és minőségi termékeket keresnek. Azt tapasztaljuk, hogy megnövekedett az igény az olyan termékek iránt, amelyek egyszerre szépészeti és tisztálkodási termékek és amelyeket a család összes tagja használhat.

Idézet
Az eMAG Dermato Shop segítségével megkönnyítjük az ügyfelek vásárlását, hogy gyorsan és egy helyen megtaláljanak minden számukra szükséges terméket. Egyszerűsítettük a keresést és ugyanakkor kiterjesztettük termékkínálatunkat több mint 3.000 termékre a szépészeti ipar legjobb brandjei hozzájárulásával, és a Marketplace partnereink segítségével”

– mondta Stejara Pircan, az eMAG Románia Senior VP-je.

„Napjainkban több mint 2 milliárd ember küzd bőrproblémákkal. Ugyanakkor egyre fontosabb, hogyan nézünk ki. Mi tartós szépségről beszélünk, amit a bőr egészségesen tartásával érünk el.

Idézet
Ebben a komplex és egyre nagyobb elvárásokat támasztó világban, amelyben élünk, a bőrápolási brandjeink fontos szerepet töltenek be: egyrészt a fejlődés alatt álló bőrtípusok patológáira adnak válaszokat, másrészt a megnövekedett szépségigénynek felelnek meg.

A L’Oreal Dermatological Beauty célja közeli munkakapcsolatot kialakítani minden egyes kereskedelmi partnerrel annak érdekében, hogy a kozmetikai cikkek a helyes módon legyenek alkalmazva és, ami még fontosabb, helyesen elégítse ki az ügyfelek megnövekedett igényeit az ilyen jellegű termékek iránt. Örülünk az eMAG nyitottságának és támogatásának, és annak, hogy partnerünk abban, hogy minden román megtalálja a számára legjobb terméket arra, hogy szép és egészséges bőre legyen” – nyilatkozta Claudia Florea, a L’Oreal Dermatological Beauty Románia ügyvezető igazgatója

„Kutatásaink alapján a fogyasztók 35 százaléka szépészeti és tisztálkodási termékeiket online szerzik be, ezért fontos számunkra, hogy ügyfeleink online vásárlása minél kedvezőbb legyen és megtalálják a számukra fontos Pierre Fabre termékeket. Ezért a MagnaPharm csatlakozik az eMAG Dermato Shophoz, amely egy különleges platform, ahol az ügyfelek megtalálják azokat a kozmetikai termékeket, amelyek olyan brandektől vannak, mint Avene, A-Derma, Ducray és Klorane. Célunk tovább fejleszteni ezt a platformot az eMAG-al közösen, odafigyelve a kutatásokra és a speciális ajánlásokra, amiket a Pierre Fabre termék-kategóriák ajánlanak, amelyről köztudott, hogy több mint 20 éve a kozmetikai termékek élvonalába tartozik és megbízható gyártó” – tette hozzá Raluca Bereanda, a Pierre Fabre OTC & Consumer HealthCare MagnaPharm romániai igazgatója.

További információk az eMAG Dermato Shopról: https://www.emag.ro/lps/dermatocosmetice

Az eMAG-ról:
Az eMAG 2001-ben alapított román bejegyzésű cég, a román online kereskedelmi piac úttörője, 2022-ben a legértékesebb román márka lett és az első online kereskedelmi vállalat, amely első helyet foglal el a Brand Finance rangsorolási listán. Több mint 20 éve a cég folyamatosan befektet olyan Romániában kifejlesztett technológiákon alapuló digitális szolgáltatásokba, amelyek segítségével az ügyfelek időt és pénzt takarítanak meg, és létrehozott egy regionális ökoszisztémát, sikeresen exportálva a helyi modellt Bulgáriába és Magyarországra. Saját kínálata és a Marketplace partnerei révén egyre bővülő termékválasztékkal az eMAG az a hely, ahol bárki bármit, bárhonnan kereshet és megrendelhet. Emellett az ügyfelek élvezhetik az olyan kiemelt szolgáltatásokat, mint a Genius, vagy az ingyenes szállítási és egyéb előnyöket kínáló előfizetést, vagy a fizetési átütemezési szolgáltatásokat, mint például a Buy now, pay later (Vásároljon most, fizessen később) vagy a Slice it (Szeletelés). További információk az eMAG-ról about.emag.ro.

Ezek is érdekelhetik

Hirdetés

A rovat további cikkei

Hirdetés
2026. augusztus 18., kedd

Pótérettségi: még soha nem volt ilyen magas a sikeresen vizsgázók aránya

Az idei pótérettségin részt vett fiatalok 33,8 százalékának sikerült a vizsgája az első eredmények szerint – közölte kedden az oktatási minisztérium.

Pótérettségi: még soha nem volt ilyen magas a sikeresen vizsgázók aránya
2026. augusztus 18., kedd

Hátulról rohant bele a lovasszekérbe a kisbusz, hatan megsérültek

Egy személyszállító kisbusz hátulról belerohant egy lovasszekérbe hétfő este a Szeben megyei Újegyház (Nocrich) térségében; a balesetben hatan megsérültek, köztük egy 14 éves gyermek – közölte a Szeben megyei rendőrség.

Hátulról rohant bele a lovasszekérbe a kisbusz, hatan megsérültek
2026. augusztus 18., kedd

Döntött az alkotmánybíróság a Románia és az IBRD közötti hitelmegállapodásról

Az alkotmánybíróság hétfőn elutasította a Románok Egyesüléséért Szövetség (AUR) és az SOS Románia párt beadványát a Románia és a Nemzetközi Újjáépítési és Fejlesztési Bank között aláírt hitelmegállapodás ratifikálásáról szóló törv&

Döntött az alkotmánybíróság a Románia és az IBRD közötti hitelmegállapodásról
Hirdetés
2026. augusztus 17., hétfő

A parlament joga eldönteni, hogyan szankcionálja az összeférhetetlenség miatt elmarasztalt köztisztségviselőket

A parlament joga eldönteni, hogyan szankcionálja az érdekellentét miatt elmarasztalt köztisztségviselőket – indokolta hétfőn az alkotmánybíróság a feddhetetlenségi törvénnyel kapcsolatos határozatát.

A parlament joga eldönteni, hogyan szankcionálja az összeférhetetlenség miatt elmarasztalt köztisztségviselőket
2026. augusztus 17., hétfő

Öt liter tej árából vásárolhatnak egy liter üzemanyagot – tiltakozni készülnek a gazdák

Év végéig a székelyföldi tejtermelő gazdaságok csaknem fele megszűnhet, az állatok a vágóhídra jutnak – figyelmezettek a gazdák érdekvédelmi szervezetei, akik az üzemanyagköltségek emelkedése, illetve a tej felvásárlási ára miatt elégedetlenek.

Öt liter tej árából vásárolhatnak egy liter üzemanyagot – tiltakozni készülnek a gazdák
2026. augusztus 17., hétfő

Nem lehet vagyonnyilatkozatok benyújtására kötelezni a köztisztségviselőkkel nem hivatalos párkapcsolatban élőket

Az alkotmánybíróság szerint nem lehet vagyon- és érdeknyilatkozatok benyújtására kötelezni olyan személyeket, akik az állam által hivatalosan el nem ismert párkapcsolatban állnak a köztisztségviselőkkel.

Nem lehet vagyonnyilatkozatok benyújtására kötelezni a köztisztségviselőkkel nem hivatalos párkapcsolatban élőket
Hirdetés
2026. augusztus 17., hétfő

Dokumentumfilm készül Orbán Viktorról

Személyes hangvételű dokumentumfilm készül Pigniczky Réka rendezésében Orbán Viktor volt miniszterelnök politikai „átalakulásáról és bukásáról”, a premiert 2027 első felére tervezik – adta hírül a Filmhu.

Dokumentumfilm készül Orbán Viktorról
Dokumentumfilm készül Orbán Viktorról
2026. augusztus 17., hétfő

Dokumentumfilm készül Orbán Viktorról

2026. augusztus 17., hétfő

Magyar Péter: alkotmányos volt Sulyok Tamás eltávolítása

Alkotmányos volt Sulyok Tamás eltávolítása, a 12 éves képviselői cikluskorlát és a 70 éves alkotmánybírói korhatár is – reagált Magyar Péter miniszterelnök egy Facebook-bejegyzésben az Alkotmánybíróság (Ab) hétfői döntésére.

Magyar Péter: alkotmányos volt Sulyok Tamás eltávolítása
2026. augusztus 17., hétfő

Még mindig kevesen vannak a medvék elleni védelmet kérő petíció támogatói

Huszönöt aláírás hiányzik a háromezerhez, vagyis cikkünk megjelenéséig 2975-en támogatják a Kovászna megyei Agrosic Egyesület által kezdeményezett petíciót, amellyel a medvék túlszaporulatától való védelmet kérnek.

Még mindig kevesen vannak a medvék elleni védelmet kérő petíció támogatói
Hirdetés