
Fotó: Tchibo Aroma Protect
Már csak egy heted van, hogy beiratkozz a Tchibo Aroma Protect szupernyereményeiért folyó versenybe!
2022. június 15., 11:592022. június 15., 11:59
2022. június 15., 18:032022. június 15., 18:03
2022. június 24-ig lehet jelentkezni a Tchibo Aroma Protect által indított nyereményjátékra, ahol egy Tchibo Esperto PRO kávégépet, vagy egy Tchibo Premium kávéőrlőt nyerhet, mindkét nyeremény mellé pedig ajándékba kap 1 kg Tchibo Barista szemes kávét!
Bárhogy is szereti elkészíteni a kávéját, a játék során elnyerhető termékekkel a reggelek ellenállhatatlan aromával indulnak majd. Nem tud ellenállni egy finom eszpresszónak? Akkor biztosan örülni fog egy Espressor Tchibo Esperto PRO kávéfőző gépnek.
Fotó: Tchibo Aroma Protect
Azok közé tartozik, akik a kávé csészében szeretik fogyasztani, és az elkészítése valósággal rituálénak számít? Akkor minden bizonnyal szeretné megnyerni a Premium Tchibo őrlőgépet, amely ideális eszköz akár egy klasszikus, ibrikben felszolgált, vagy eszpresszó kávé elkészítéséhez. Semmi dolga nem marad, csak kiválasztani az Önnek tetsző aromát és örülni a jól induló napnak.
Fotó: Tchibo Aroma Protect
Iratkozzon fel most a nyereményjátékra a tchibo.nyeremenykave.ro weboldalon, és válaszoljon a Tchibo kávéval kapcsolatos kérdésre. A helyes válaszhoz szükséges információkat megtalálja a nyereményjáték honlapján.
Siessen, az iratkozás június 24-én zárul!
(X – fizetett hirdetés)
Magyarország támogatja az Egyesült Államok ukrajnai béketörekvéseit – hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök a Marco Rubio amerikai külügyminiszterrel tartott sajtótájékoztatóján hétfőn Budapesten.
A meteorológusok előrejelzése szerint csütörtök reggelig hideg időre, csapadékra, jegesedésre és heves szélre lehet számítani országszerte.
Az Országos Statisztikai Intézet (INS) hétfőn közölt adatai szerint a villamos energia, a kávé és kakaó ára, valamint a vasúti szállítás díja nőtt a legnagyobb mértékben az elmúlt egy évben.
Páva, aranyfácán, törpe kacsa és még sok kisállat lesz megtekinthető a csíkszentkirályi sportcsarnokban február 20-22. között. A kiállítást a Csikszeredai HOBBY Kisállattenyésztők Egyesülete szervezi.
Klasszikus szerzők után idén egy kortárs alkotó kerül a Nemzetközi Felolvasómaraton középpontjába: Lackfi János műveiből válogathatnak a közös felolvasás résztvevői március 10-én, kedden.
A tavaly decemberi 9,69 százalékról idén januárban 9,62 százalékra csökkent az éves infláció Romániában – közölte hétfőn az Országos Statisztikai Intézet (INS).
Ahogy az várható volt az előrejelzések szerint, ismét téliesre fordult térségünkben is az időjárás, vasárnap este az esőzés havazásba váltott át, és friss hóréteg rakódott le.
Az idei országos költségvetés elfogadásáig még egyedi jóváhagyást sem kaphatnak az egészségügyi és szociális intézmények a megüresedett állások betöltésére. A személyzethiány mindeközben fokozódhat a megszorító intézkedések miatt.
szóljon hozzá!